Sohbette tüp bebek odası

arkadaşlar bende pko var..fakat adetlerim düzenli yapılan kan testleride normal çıkıyor..bu kadında infelite mi oluyor?eşimde sperm sayısı 2 milyon çıktı.mikro denicez 15 ağustota tedaviye başlıcaz.lk tüp bebek denememiz fakat pko beni korkutuyor.doktorum pkl u olman tüp bebek için şans diyor fazla yumurta olduğundan..fakat pkluların çocuk düşürme gibi sorunları yok mu?çok enidişeliyim bende bişey yok diye düşünürken pklu olduğumu öğrendim.
adetin 21.günü lucrin daily ilacını kullanmaya başlıcam.bu ilacın yan etkileri var mı şeker hastalığı falan yapaıyomu?tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçların zararları var mı.benim sağ göğsümdede kitle var meme kanseri yaparlar mı?hormon ilaçları neticede..bana yardımcı olursanız çok sevinicem..içinizde benim durumumda olan yada bilgisi olan varsa lütfen yazsın..çok endişeleniyorum.

slm tüp bebekte 3. denemem ve 10. günüm. Bekliorum bakalım nolcak. İkinci kez yumurta toplandı . göüslerimdeki hassasiyet geçti neredeyse acaba tutmadımı yaaa çok merak ediorum

slm tüp bebekte 3. denemem ve 10. günüm. Bekliorum bakalım nolcak. İkinci kez yumurta toplandı . göüslerimdeki hassasiyet geçti neredeyse acaba tutmadımı yaaa çok merak ediorum

hayırlı olsun tedavin canım güzel haberler verirsin bize İNŞALLAH 3 gün sonra,bekliyoruz tatlım ALLAH sağlıklı sıhhatli evlatlar versin..a.s.

Arkadaşlar tüp bebekle ilgili chat neden yok?ya da ben mi giremiyorum,bu sayfaya chat için girdim ama chat'te tüp bebek bölümü yok bilgisi olan varmı?Allah hepimizin yardımcısı ols.

belinay mrb.ben de yeni üyeyim ama çok tecrübeli bir tüp bebek hastasıyım.Şuanda 1 yaşında bir kızım var.Yıllarca mücadele ettik ve sonunda kavuştuk yavrumuza şükür.Siz mücadele edenlere tavsiyem,lütfen yılmayın,olmayınca pes etmeyin,tekrar deneyin.Bu arada dualarınızı da eksik etmeyin,dua ve tedavi bir bütün....

slm benimde 5 olumsuz micro denemem var bu 6.olacak inanıyorumki bu defa allahım bana kısmet edecek

belinay mrb.ben de yeni üyeyim ama çok tecrübeli bir tüp bebek hastasıyım.Şuanda 1 yaşında bir kızım var.Yıllarca mücadele ettik ve sonunda kavuştuk yavrumuza şükür.Siz mücadele edenlere tavsiyem,lütfen yılmayın,olmayınca pes etmeyin,tekrar deneyin.Bu arada dualarınızı da eksik etmeyin,dua ve tedavi bir bütün....

ben neyine ümit edeyim dr.eşime hiçbirzaman çocuk sahibi olamayacağımızı söyledi 3 aşılama 3 tüp bebek 3 pgt den sonra evlatlık ya da donasyon düşünün demiş .problem eşimde .eşim evlatlık düşünmüyor ya ayrılalım ya donasyonu düşün deyip beni bırakıp gitti karar vermem lazımmış çıldırıcam

mrb ben yeni üyeyim çok mutsuzum yeni tüp bebek uygulaması yapıldı sonuş negatif şimdi ne yapmam gerektiğinide bilmiyorum kafam karışık olurmu olmazmı diye

mrb ben yeni üyeyim çok mutsuzum yeni tüp bebek uygulaması yapıldı sonuş negatif şimdi ne yapmam gerektiğinide bilmiyorum kafam karışık olurmu olmazmı diye

Canım öncelikle geçmiş olsun...
Allah inşallah gönlüne göre verir..
Kendini fazla üzme, sıkma, başka şeylerle ilgilenmeye çalış
Hiçbişe yapamıosan burda kafanı dağıt..
Kadınlar kulübünde bir çok ilgi çekici şeyler var burda vakit geçir
Yani anlıycağın kafanı fazla takma...
İnan o zaman herşey yoluna girecektir
İyi düşün iyi olsun
Allah herşeyi gönlüne göre versin en kısa zamanda sağlıklı bi evlat nasip etsin inşşallah...

çok tşk ederim inş olur daha iki gün oldu öğreneli sonucu çok kötüyüm ağlıyorum hep kaldıramıyorum artık yıllardır uğraştım ama sonuç yok

X