Sohbette tüp bebek odası

bilmiyorum ki... bende hiç anlamam canım yaa.... :sm_confused:çok istiyorum ama beceremedim bir türlü.... acaba bende olmayan ne merak ettim... sırnaşık şey

canım JAVA programı lazım. o yoksa açılmaz chat siteleri.....

Slm arkadaslar ben yeni fark ettim bu sayfayi.Bu kadar dikkatsizmiyim diyorum.Tup bebek ozel bolume bakiyordum.Bu arada sohbet odasina hic giremiyorum.Java yukledim malesef giremiyorum. dediklerini yapiyoruz ne dir bu? Aciklarmisiniz?

Herkese Merhaba.
Şifa Hastanesinde tedavi olan varmı, ben ikinci denememi orda yapmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.a.s.

valla orayı bılmıyorum ama cok ii oldgnu duymuştum bnımde ızmırde arkadsım varda o solemişti arkdaşlar sıze bısey sorcam benim bu 3. tupbebek tedavısnde sonuc cok düşük cıktı 26. 41 felan gbı bı sonuc cıktı. doktor bnde kimyasal gebelik olabılcegnı soledi ama acıklama yapmadı bnde netten arastırdım bı nevı dış gebelık gbı bışiymış ama tam emın degılm zaten daha sonra da kanamm geldı sanırım tutmadı busefrde bakalım 3 ay sonra tekrar baslamamız gerektgnı soledı doktor ama bnım hıc umudum yok bu arada kımyasal gebelık nedır bılen varmı aranızda yda böle bişi başına gelen varmı alllh kımsye gostermesnde bnu ayrıca ama bna bılgı verebılcek varmı aranızda

arkadaşlar ben de giremedim tüp bebek sohbet odasına normal gebelik özel odaya gelin daha hızlı konuşabiliriz

merhaba arkadaşlar bende yeni üyeyim ve daha 24 yaşındayım ilk tüp bebeğim bugün 1 hafta oldu pazartesi dayanamayıp test yaptırıcam bana dua edin anne olmak eşimin baba olmasını istiyorum

selam arkadaşlar bugün katıldım aranıza.Önümüzdeki aylarda micro düşünüyorum.

selam ben de yeni sayılırım 2 haftadır aranızdayım. biz 8 yıllık evliyiz (8 yıl bitti daha doğrusu 2 gün kadar önce)
eşimin sperm sayısı 2 milyon , ileri hareketli sperm yok o yüzden yumurtaya ulaşamıyor doğal yolla hamile kalmam tıbben mümkün değil, sadece yerinde hareketli sperm var onun sayısı ise oldukça az sadece 4 veya 5 tane çıkıyor
bir kez mikro denedik 2003 te. şimdi yeniden deneyeceğiz fakat seneye mart sonu ya da nisan sonu ..okullar açılıyor ben öğretmenim ve şimdi deneyemiyorum

olur canım,,bol bol dua etmeliyiz.ALLAHIM bizleri evlatlarımıza kavuştursun hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…