SOĞUK LİPOLİZ YAPTIRAN VAR MI ? ETKİSİ OLDU MU?

meftunella

Dengesiz terazi
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
27
30
31
Merhaba

Soğuk Lipoliz uygulaması yaptıran var mı ? Eşim için düşünüyoruz ama gerçekten etkili mi bir zararı var mı bilemedim.Varsa yaptıran tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur :KK54:

Merhabalar, ben yaptırdım ve hiç bir etkisini göremedim. Açıkcası boşa verilen para ve zaman kaybı sadece.

Merhabalar, Sonrasında diyet bol su tüketimi felan öneriyolar arayıp birkaç yere bilgi almak için sorduğumda bu şekilde yanıtlar aldım.Siz neler yaptınız sonrasında acaba 🙄

Merhaba

Soğuk Lipoliz uygulaması yaptıran var mı ? Eşim için düşünüyoruz ama gerçekten etkili mi bir zararı var mı bilemedim.Varsa yaptıran tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur :KK54:
Ben yptirdim 5 kilo verdim 1 bolge icin yaptirdim. Aslinda onemli olan cihazla birlikte diyet yapabilmek ve suyu yeterince icmek. Mehmet Akgun'e yaptirdim ankaradaysaniz oneririm.

Ben yptirdim 5 kilo verdim 1 bolge icin yaptirdim. Aslinda onemli olan cihazla birlikte diyet yapabilmek ve suyu yeterince icmek. Mehmet Akgun'e yaptirdim ankaradaysaniz oneririm.

Teşekkür ederim maalesef istanbuldayım. Bakalım araştırıyorum ne kadar sürede 5 kilo verdiniz.

ben yaptırdım 2 bölge için. 3 gün oldu. yalnız seanstan çıktıktan sonra simit kısmının birisinin kızarık, diğerinin kızarık olmadığını gördüm. acaba olmamış olabilir mi????????????????
Sanmiyorum bu durum cildinizin hassasiyetiyle alakali bazisinin hic kizarikligi olmuyo.

Merhaba

Merhaba bende yaptırmaya niyetliyim ama nerede yaptıracağımı bilemiyorum ist çakmak Erdem’e gitme gibi bi fikir oluştu clatuu 360 isimli makineyi kullanıyorlarmış bi fikri olan var mı teşekkürler

Ben de Mehmet akgüne gideceğim şuan verdiğiniz kilolar duruyor mu geri aldınız mı? Diyete devam ediyor musunuz ?

Siz orda ne kadara yaptırdınız peki ? İstanbulda yaşıyorum çok yer araştırdım fakat heryer faklı bir fiyat sunuyor çok tereddütte kaldım

Ben de Mehmet akgüne gideceğim şuan verdiğiniz kilolar duruyor mu geri aldınız mı? Diyete devam ediyor musunuz ?
Duruyor beslenme düzenimi biraz daha esnettim çok abartılı yemek vs tüketmiyorum.Mehmet Bey'in diyeti miğde küçülmesinde çok etkili oluyor su ile desteklersen güzel sonuçlar alırsın.Ben öyle yapmıştım yazın tekrar düşünüyorum.

X