Sogan suyu ve gebelik

Merhaba kızlar. Bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz ama olmadı öncesinde doktora gittim Bebek istiyoruz diye 1 yıl içinde olur Dedi hala olmadı ama gitsem mi yoksa 1 yılı beklesem mi bilemedim ?
Birde bende bekarken çikolata kisti çıkmıştı ilaç kullanmıştım bekarken gittiğim doktora gittim tedavi görmen gerekiyo adet düzensizliğin var Dedi olmadığı halde olmuyosa olmuyodur flan Dedi başka doktora gittim herşeyin gayet normal gebeliğe çok uygunsun Dedi ama hamilelik hala yok geçen ay soğan suyu kürü kullandım başka doktora da gittim oda normal kist flan yok Dedi bakalım Bekliyorum birbirimize dua edelim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah uzun oldu biraz Hakkı'nızı helal edin kusura bakmayın :KK42:
Bnce zaman kaybetme iyi bir doktora git ve tedavine başla BN iki sene boş boş bekledim üçüncü senemiz bitmek üzere BN Yen'i hamile kaldım tedaviyle. Rabbim nasip eder inşanlah

Bende de aynı sıkıntı oldu birçok yol denedim malesef gebelik olmadı evlendiğindem 60 kiloyken 80 kilolara çıktım doktor zayoflamama söyledi tek başıma yapamayınca diyetisyene gittim suan 5 kilom gitti her sabah soğan suyumu içiyorum bnmde sağ yumurtalık ta 4.5 cm kist oluşmuş yaklaşık 2.5 aydır adet olamıyorum

X