Sogan suyu ve gebelik

Ne bu kilolar gidiyor ne de bu illet hastalik... Allah yardimcimiz olsun. Kiloyu felan dert etmiyorum valla. Tek istedigim en kisa zamanda hayirlisiyla bir evlat sahibi olmak.

Merhaba arkadaslar ben pko hastasiyim 1 yildir evliyim 2 aydir cocuk icin calismalar yapiyoruz ama bi sonuc elde edemiyorz. Acikcasi ben doktora gitmek istemiyorm dogal yollarla hamile kalmk istiyorum. Tip en son carem... insallah gerek kalmaz. Sizlere sorum sogan kuru uygulayip hamile kalabilen varmi
Çörek otu bal tarçın da deneyen insan çok faydasını gören de Rabbim inşallah sana da yardim eder canim

Kizlar kilo vermek icin 1 hafta sabahlari ac karnina cay bardaginin yarimina sirke yarisina su koyup gozlerinizi kapatip icin. Cok igrenc birsey ama kilo vermeye yardimci. Ben bunu 1 hafta yapabildim ancak sonradan istahim kesildi. 67 kilodan 48 e dustum. Simdi kilo aldim evlendikten sonra vermeye calisiyorum bende :)

Merhaba arkadaslar ben pko hastasiyim 1 yildir evliyim 2 aydir cocuk icin calismalar yapiyoruz ama bi sonuc elde edemiyorz. Acikcasi ben doktora gitmek istemiyorm dogal yollarla hamile kalmk istiyorum. Tip en son carem... insallah gerek kalmaz. Sizlere sorum sogan kuru uygulayip hamile kalabilen varmi
benım ablamda yaklasık 7 ay sonuc alamadı denemelerınden fakat daha sonra sogan kurunu denedı ve o ay hamıle kaldı bence denemekte yarar var suandada 7 aylık bır kız bebegımız var.. denemelısın inşallah sonuc elde edersınnn :)

Kizlar kilo vermek icin 1 hafta sabahlari ac karnina cay bardaginin yarimina sirke yarisina su koyup gozlerinizi kapatip icin. Cok igrenc birsey ama kilo vermeye yardimci. Ben bunu 1 hafta yapabildim ancak sonradan istahim kesildi. 67 kilodan 48 e dustum. Simdi kilo aldim evlendikten sonra vermeye calisiyorum bende :)
Kızzz doğurduktan sonra deniyim BN bunu saol cnm

Bende pko hastasıyım kesinlikle hangi doktora gittiysem kilo vermen gerek dedi ki bu illet hastalıkta kilo verdirmiyor :KK43: bende 1 senelik Evliyim yaklaşık 9 aydır bebek düşünüyorum bir kez klomen kullandım yumurta oldu ama gebelik olmadı bu Hastalığın ilk tedavisi inofolic ve klomen

benım ablamda yaklasık 7 ay sonuc alamadı denemelerınden fakat daha sonra sogan kurunu denedı ve o ay hamıle kaldı bence denemekte yarar var suandada 7 aylık bır kız bebegımız var.. denemelısın inşallah sonuc elde edersınnn :)
Ay insallah canim ya adetinin kacinci gunu basladi bilgi verirmisin bu ay denicem Allah nasip ederse

Bende pko hastasıyım kesinlikle hangi doktora gittiysem kilo vermen gerek dedi ki bu illet hastalıkta kilo verdirmiyor :KK43: bende 1 senelik Evliyim yaklaşık 9 aydır bebek düşünüyorum bir kez klomen kullandım yumurta oldu ama gebelik olmadı bu Hastalığın ilk tedavisi inofolic ve klomen
Aynen canim bende ayni durumdayim ne yaptiysam kilo veremedim. Kilo vermek adina yaptigim hersey bana kilo aldirdi.. inofolik suan bende kullaniyorm. Sogan suyunu denedinmi cok faydasini goren varmis

Mrb kızlar. Bana da pko dedi doktor ama ne klomen verdi ne de inofolic verdi. Bana progestan ve glukofen verdi. Kilo vermemi söyledi 6 ay sonra tekrar gel dedi. Cok şükür 10 kilo verdim suan diyetime devam ediyorum ki normalde bende kilo veremeyenlerdenim ama bebek için kilo.bile verdim . 1 ay sonra gidicem doktora bakalım ne diyecek. Allah hepimize sifa versin ve hayırlısıyla evlat nasip etsin inşallah

Bi yardimci olurmusunzz ya ne zaman baslamam gerekiyorr heryerde farkli seyler yaziyor daha once denemis kimse yokmu lutfennn???
merhaba canım ben bu ay yaptım sogan kürü pazar günü bitti beklemedeyim bakalım,adetinden 2-3 sonra başlayabilirsin , klorsuz kaynamış 1 bucuk bardak suya soganı dörde bölüp atıyorsun 5 dakika kaynatıyorsun,sıcak ile ılık arası iç mutlaka sogutma sakın,sabah aç karna akşam aç karna içiyorsun aynısını akşam da yapıyorsun,taze tüketmek gerekli bu arada soganın kabuklarını soyuyorsun,şifa olsun inşallah

Ben denedim cnm. Adetten 2 ile 7 gun sonra baslaysbiliyorsun 15 gun boyunca sabah akşam ac karnina taze yaparak iliktan biraz sicak iciyorsun cnm
Sagol canim kac gundur bunu arasit
merhaba canım ben bu ay yaptım sogan kürü pazar günü bitti beklemedeyim bakalım,adetinden 2-3 sonra başlayabilirsin , klorsuz kaynamış 1 bucuk bardak suya soganı dörde bölüp atıyorsun 5 dakika kaynatıyorsun,sıcak ile ılık arası iç mutlaka sogutma sakın,sabah aç karna akşam aç karna içiyorsun aynısını akşam da yapıyorsun,taze tüketmek gerekli bu arada soganın kabuklarını soyuyorsun,şifa olsun inşallah
Sagol canim benim insallah bi faydasini goruruzz insallahh.... sonucu bana yazarmisin

yani değişik tadları seviyorsan içebilirsin kötü degil bence tadı,bitki çayı gibi düşün yapılışı ise;adetinden 2-3 sonra başlayabilirsin , klorsuz kaynamış 1 bucuk bardak suya soganı dörde bölüp atıyors 5 dakika kaynatıyorsun,sıcak ile ılık arası iç mutlaka sogutma sakın,sabah aç karna akşam aç karna içiyorsun aynısını akşam da yapıyorsun,taze tüketmek gerekli bu arada soganın kabuklarını soyuyorsun,şifa olsun inşallah
Sagol canim kac gundur bunu arasit

Sagol canim benim insallah bi faydasini goruruzz insallahh.... sonucu bana yazarmisin
yazarım canım :KK66:

BNDE 47 kiloyla evlenmiştim bir den bire 57 olmuştu. Hepsi bu hastalıktanmiş. Canım BN sogan kürüde denedim incir de denedim hayıt damalası da denedim ama yanı sıra tedavimide oluyordum bnce çok geç olmadan tedavine başla. Zaten ilk tedavi sadece bir hap bu hap ile hamile kalanda çok sonrasında çatlama iğnesi tedavisi olunuyor iki ay sadece hap içmiştim üçüncü ay igne ile hamile kaldım. Maalesef düşük yaşadım ama sonuçta hamile kaldım üçüncü ayımda ki ben baya bi tedavi görmemiştim okula gittiğim içindi kendiliğinde olmasını bekledim o arada bu kürleri yaptım ama kısmet diyelim olmadı ilk iğnemde dedigim gibi hamile kaldım düşükten sonra tekrar igne tedavine devam ettim.beşinci ignemi olacaktım ki bi baktık yumurta kendi kendine çıtlamiş sadece hap ile şimdi ikinci hamileligim allahım herkese nasip etsin ama bnce tedavini aksatma sonra keşke daha erken başlasaydım diyor insan.

Aa cok sevindim cnim hamilemisin?pko wardi demi sende de?adetlerin kendimi geliyodu haplami ?

X