Soğan suyu ile hamile kalanlar

Aaa geçmiş olsun hiç folikasit falan vermedi mi
Hayır canım ben zaten kullanıyorum ama öyle bir şeyde sormadı zaten. Bu arada soğan kürü yaptığımdan 1 ay sonra kimyasal gebelik oldu bende. Böyle bir şeyim varmış madem tekrar başlasam mi bilemedim çalıştırıyor demekki yumurtalıkları 😀

Hayır canım ben zaten kullanıyorum ama öyle bir şeyde sormadı zaten. Bu arada soğan kürü yaptığımdan 1 ay sonra kimyasal gebelik oldu bende. Böyle bir şeyim varmış madem tekrar başlasam mi bilemedim çalıştırıyor demekki yumurtalıkları 😀
Aslında 1 kere deneyip olduysa tekrardan deneyebilirsin 🥰 bende yaptım işte 6 gün var yarından itibaren bekliyorum olacak mı acaba diye 😅🥹 buraya da yazarım sonucu eğer istersen

Merhaba bu konuyu bilgi edinmek için açıyorum inşallah güzel haberler alırım🤲🏻🥹
Bende pcos var 2 yıldır çocuk istiyoruz deniyoruz ama olmuyor maalesef en son doktora gittiğimde de yumurtlamadığımı söyledi .. Bende soğan suyu kürünü çok duydum ve güzel haberler veren arkadaşlarımız olduğu için denedim. Şu an adetime 7 gün kaldı inşallah güzel sonuç alırım hamile kalmasam bile pocs gitmesi yeterli gerisi de gelir inşallah diye düşüyorum ..
Acaba aranızda soğan suyunu deneyip hamile kalan var mı ?🥹🥰
Merhaba hikayeniz çok tanıdık geldiği için bir şeyler paylaşmak istedim bakkal dükkanımız geçen sevdiğim bir ablamla konuşurken gebelik hakkında iki sene hamile kalkmadığını doktorlara gittindegimde ise doktorun verdiği ilaçları cahilliğimden ötürü kullanmak istemediğini ve görümcesinin soğan suyu içmesini söyledikten sonra onu düzenli bir şekilde 2 hafta içip gebe kaldığını söyledi soğan kaynattıktan sonra bir gün bekletip tükettiği söyledi ablamızın yaşı 60 yaşlarında ve eskilerden bilinir soğan suyunun şifası demekkki

Merhaba hikayeniz çok tanıdık geldiği için bir şeyler paylaşmak istedim bakkal dükkanımız geçen sevdiğim bir ablamla konuşurken gebelik hakkında iki sene hamile kalkmadığını doktorlara gittindegimde ise doktorun verdiği ilaçları cahilliğimden ötürü kullanmak istemediğini ve görümcesinin soğan suyu içmesini söyledikten sonra onu düzenli bir şekilde 2 hafta içip gebe kaldığını söyledi soğan kaynattıktan sonra bir gün bekletip tükettiği söyledi ablamızın yaşı 60 yaşlarında ve eskilerden bilinir soğan suyunun şifası demekkki
Yaaa beni şu an nasıl mutlu ettiniz bilemezsiniz 🥹 bu mesaj bana yeniden umut oldu .. inşallah bu ay bende güzel bir haber alırım ve Bir gün bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım 🥹🤲🏻❤️🥰

Yok ya dün adet oldum 😂 ama şunu diyebilirim adetim gecikiyordu veya öne çekiyordu evlendikten sonra iyice düzensizleşmeue başlamıştı. Şuan tam zamanında oldum varsa bi yararı budur yani
Yaaa .. olsun düzene sokması da iyi inşallah Allah en kısa sürede sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder sana🥹❤️

Bende haziranın başında yaptim soğan kurunu bugün adetim in 4 günü ve 3 gündür adetim parçalı geliyor normalde hiç böyle olmazdı. Hiç doktorada gitmedim müsait olamadığım için çocuk istiyoruz. 13 aydır evliyim 9 aydır deniyoruz. Bakalım ne olacak bu ay

Kızlar bende bugün gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı varmı yok mu anlayamadım adetime 4 gün var acaba daha erken diye mi öyle çıktı yok test falan mı bozuk çıktı tam emin değilim ama hiç adet sancım yok normalde bir kaç gün önce başlaması lazımdı.. fotoğrafı paylaşsam görebilir misiniz emin değilim

Merhaba bu konuyu bilgi edinmek için açıyorum inşallah güzel haberler alırım🤲🏻🥹
Bende pcos var 2 yıldır çocuk istiyoruz deniyoruz ama olmuyor maalesef en son doktora gittiğimde de yumurtlamadığımı söyledi .. Bende soğan suyu kürünü çok duydum ve güzel haberler veren arkadaşlarımız olduğu için denedim. Şu an adetime 7 gün kaldı inşallah güzel sonuç alırım hamile kalmasam bile pocs gitmesi yeterli gerisi de gelir inşallah diye düşüyorum ..
Acaba aranızda soğan suyunu deneyip hamile kalan var mı ?🥹🥰
Bennn 🥰 denedim ve diğer ay hamile kalmıştım çok fazla kist falan olduğu için hamile kalmam baya zor olmuştu ama soğan kürünü kullandığım diğer ay hamile kaldım ben gerçekten iyi olduğuna inanıyorum baya etkili umarım sizde etkisini görürsünüz 🙏🏻

Bennn 🥰 denedim ve diğer ay hamile kalmıştım çok fazla kist falan olduğu için hamile kalmam baya zor olmuştu ama soğan kürünü kullandığım diğer ay hamile kaldım ben gerçekten iyi olduğuna inanıyorum baya etkili umarım sizde etkisini görürsünüz 🙏🏻
Yaaa ne güzeelll çok şükür rabbime 🥰 amin inşallah işte bugün test yaptım bir tane ama çok silik bir çizgi var yani fotoğrafta çok zor gözüküyor ama işte bilemedim acaba var da daha çok mu erken o yüzden mi öyle silik çıkıyor ya da belki de yok test bozuk çıktı bilemedim ..🥹

IMG_4968.jpeg

X