Soğan kürüne kimler benimle başlamak ister?

Öncelikle evet soğan kürüne başladıktan 5-6 gün sonra hafif hafif ara ara kasik ağrıları yaşamaya başladım. Ve akıntım olduğunu farkettim. Onun dışında şimdilik başka bir değişiklik yok. Ben de gideyim bakalım bana ne diyecek reglim düzenliydi aslında evlenmeden önce. Ama ben çocuk istemediğim için iki sene doğum kontrol hapı kullandım altı ayda bir iki ay ara verecek şekilde. Hap kullandığımda da düzgündu. Ama bıraktıktan sonra hiç düzenli olmadı. Hatta tam 30 günde olan reglim 37-38 günlere çıktı. Bazen 33-35 de oluyor. Yani çok değişken. Hafif tüylenme akne problemi vs de oldu bende. Sanırım pcos ama net de değil. Beş tane kadın doğumcudan biri sadece söyledi çünkü

Ay canim Bende de kaşık ağrıları var ama akıntı yok. Bende de akne var ayan yine. Bazen daha iyi bazen tekrar çıkıyor özellikle çene bölgesinde şimdi yine iki sivilce var benim doktorum doğum kontrol hapı sonrasında çıkabiliyor demişti bende de o zaman başlamıştı. Bugün ben 5. günümdeyim soğan küründe.

Evet doğum kontrol hapıni bırakınca olabiliyor diyorlar. Birakali 17-18 ay falan oldu pcos olduğundan emin değilim. Ayrıntılı baktiracagim tekrardan bütün testlerimi yaptırıp. Soğan kürü de işe yarayacak mı göreceğim öbür ay bakalım ben de 12. Gündeyim. Ama bir gün hiç icemedim. İki gün de günde bir kez icebildim. 15 güne bu şekilde tamamlayip bitireceğim. Artık olduğu kadar

umarim sogan kürü bittiginde hamis olursun da gerek kalmaz daha fazla test yapmaya <3 yanliz bende iki gün pespese sadece birer bardak ictim :) ama sanriyorum ki bir zarari olmaz. eksik icip yararini gören cok var forumda. u arada ben baya bi arastirdim bu soganin icindeki kuersetin saysinde pcos ve benzeri hastaliklar iyilesiyormus. cünkü baya kisi inanmamis ama var yani karsiligi bilimde.

Ay inşallah sen dee hemen hamiş olursun ben çok inanarak yapmaya başladımm bu soğan kürüne. Ve dediğin gibi 7-8 gün sadece yapıp hemen hamile kalanları vs bile okudum. Ben 15 gün yapmış olacağım ama iki gün günde bir kere bir gün de hiç yapmamış olacağım. Artık olduğu kadar müsait olamıyor bazen insan ne yazık kiii. Zaten hamiş de olursam buraya ayrıntılı olarak nasıl yaptım neler yaşadım tekrar bir başlık altında yazmayı düşünüyorum faydalanmak isteyenler olur diyeee bakalım yumurtlama haftamdayim şu an . Soğan kürünün bitmesine son 2 gün

Bitirdin mi canım kürü inşallah şifa olmuştur ben bugün kasık ağırdı ile uyandım. Sırtım da baya ağırdı sankı baskı yapıyordu. Biraz önce de minicik bi kanama gördüm. Belki yumurtlama olmuştur ben birde ek olarak ovulasyon testi yapıyorum dün baya belirgindi çizgi.

Evet dün bitirdim. Ben de gün önce kasik ağrılarım olduğunu ve sıcak olduğumu farkettim. Sanırım o gün yumurtlama günümdü. O günü, öncesi ve sonrasını değerlendirdim hadi inşallah diyorum reglim yaklaşık bir hafta falan düzensiz olduğu için uygulamadaki yumurtlama günüyle denk gelmiyor bazen. Ovulasyon testini bir ay yaptım yumurtlama görebilmek için ben. Daha da yapmaidm stres olurum diye düşünmüyorum. Hadi bakalım inşallah sana da şifa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…