Soğan kürümu yada brokoli kürümu, yardım edin lütfen.

Smrhsudh

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
120
9
32
Arkadaşlar benim bir tüpüm dış gebelik sonucu alındı diğer tüpümdede kapalıymis tıkanıklık varmış,doktorum ameliyat ol açtır dedi ama ben kürler gördüm.hen soğan hemde brokoli kürünu, yapmak istiyorum ama önce hangisibi yapmam lazım. Lütfen yazarmisiniz😔😔 moralin çok bozuluyor artık.

Arkadaşlar benim bir tüpüm dış gebelik sonucu alındı diğer tüpümdede kapalıymis tıkanıklık varmış,doktorum ameliyat ol açtır dedi ama ben kürler gördüm.hen soğan hemde brokoli kürünu, yapmak istiyorum ama önce hangisibi yapmam lazım. Lütfen yazarmisiniz😔😔 moralin çok bozuluyor artık.
Kimse yokmu benim gibi olan ya 😔😔😔

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Bunlarla gebe kalan evet çok ama kapalı tüpte işe yarar mı bana pek mantıklı gelmiyor. Bence önce tüpünüzü açtırın sonra bşeye gerek bile kalmaz inşallah

Tam kapalı değilmiş işte geçiş var dediler bana,ondan bu kürleri yapmak istiyorum. Ama hangisi önce bilmiyorum

Tam kapalı değilmiş işte geçiş var dediler bana,ondan bu kürleri yapmak istiyorum. Ama hangisi önce bilmiyorum
Kapalı tüp için once karnabahar kürü canım ben öyle yaptım. Sonra adetin bitince 3. Gün 10 gün soğan kürü yaptim

Soğan kürünün faydalarını duydum ben hep açıkçası brokoli kürünü bilmiyorum

Peki yararibu gördün mü ben soğan kürü basladim bu ay sonraki ay diğer kürü yapcam.acildimi tuplerin
Tüplerde sorun yoktu benim zaten, soğan kürü oğlumda yapmıştım ertesi ay hamileydim arkadaşımda başlamıştı benimle o da hamileydi

Sogan kuru bana hic iyi gelmedi aksine kanamam artti kistime bisiler olmustu.doktora gitseniz en iyi doktor bilir.saglikli beslenme,saglikli psikoloji ve iyi bir doktorla bu is cozulebilir

X