Soğan kürü

zayna4817

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
1
0
29
Kızlar bana yardımcı olur musunuz normalde bende pcos var ama Şubat'tan beri 1 gün önce yada sonra olarak düzenli geliyor sadece mart gibi bir hafta gecikmem oldu 4 aydır düzenli bu ay soğan kürü yaptım 11 gün yapabildim aynı zaman da spor diyet ve folik asit kullandım normalde olmam gerekiyordu 2 gün gecikti 1 haftadır göğüslerim acıyor ara ara belki ağrım ve miğde bulantım var 2-3 gün önce spor yaparken rahim üstünde bıçak gibi bi sağda bi solda saniyelik kramp hissettim bu arada yumurtlama günümü bilmediğim için hemen hemen her gün birlikte olduk ayaklarımı dikip yattım alt karın bölgemde ağrı yada kemal değil basınç gibi bişey var bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen var mı acaba

Merhaba sonucunuz nedir

Merhaba bir gelişme var mı hissettiginiz birşey veya adet öncesi daha erken bir belirtiniz
Merhabalarrrr soğan kürünü kullanırken kasik ağrısı yaşadım. Bittikten sonra yaşamadım. Ama reglime yakın şu an hafif kasik ağrısı yaşıyorum. Reglden mi yerlesme sancısı mi bilemiyorum bir hafta sonra belli olacak

Merhaba cevap için teşekkür ederim
İki gün sonra bende başlayacagım umarım sizde olumlu sonuç elde edersiniz

Bende soğan kürüne başladım ama ben sadece bir bardak içiyorum aç karnına öğleden sonraları.
Sağ kasığıma bazen kramp giriyor ,
gaz da yapıyor bazen.Bugün 6. Günüm adetimden 2 gün sonra başladım.
Sağ kasığımda ağrı olması inşallah şifadandır.
2 kez tüp bebek toplanırken sağ kasığımda yumurtalar neredeyse gelişmezdi, belki de sağ yumurtalığımdan tembelliğe çare olur .
2 tüp bebek başarısız
1 spontane gebelik 8 haftalıkken düşük hikayem.

Merak edenler için regl olduumm , bu ay testlerimi yaptırdım genel muayene olduktan sonra polikistik overa iyi gelmiş mi soğan kürü en azından onu öğreneceğim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…