Sogan kürü ve kist

ayesay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
39
35
27
Merhabalar 11 cmlik yumurtalik kisti tespit edilmişti.Doktor umudum yok ameliyat kesin ama 1 ay daha bekleyelim dedi.
Bu süreçte soğan kürü deneyeyim dedim.Kahverengi akıntı var.Kist eriyor olabilir mi?Doktorum sehir dışında yakında gitme imkanım yok.

Merhaba cnm ben yeni evlendigimin ilk ayında kahverengi akıntı lekelenme çok oluyor du ve çok karnım ağrıyor du arkadaşıma soyeldim o bana kızına hamile kalmadan önce böyle leklenme olduğunu söyledi onda çok umitlndim çünkü eşim çok istiyor du gitik doktara kist olduğunu öğrendim doktor adetim gecikti diye adet söktürücü verdi daha ilacı kulanmadan akşam adetim kendiliğinden geldi çok sancım olmuştu ölüyor gibiydim meğerse adetle birlikte kisti de atmışım adetin son günü doktor ra gitim bana kistin yok olduğunu söyledi çok şükür dedim ama meğerse yumurtlamada sıkıntı oldu yumurtlamamistim aradan bir ay geçti bende yumurtalıklarim için soğan kürü kulanicam inşallah işe yarar etkisini en çok adeten iki gün sonra gösteren diyen de var adetin son günü gösteren diyen de ben son günü kulanicam çünkü soğan kürünun yumurtalık lari rahmi temizlediği ni söylüyor lar inşallah işe yarar deneyip gorucem 15 gün boyunca sende başla inşallah etkisinin görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…