Soğan Kürü Uygalayan Ve Adeti Geciken Arkadaslar ??

Önce ara ara ağrıyodu şimdi sürekli ağrıyor ama adet gibi şiddetli değil benim çok şiddetli olurnormalde inş kırmızılar gelmez hamişsem yoksa gelsin

Hormonlarini olumsuz yonde mi etkiliyo acaba. Adetin 3. Gunu hormon testi yaptirsana canim

Ben sogan kurune hic bulasmasaydim belkide simdiye hamileydim. Kendim ettim kendim buldum

Hormonlar en net adetin 2. Ve 3. Gunu yapilan testlerde cikiyomus cunku. Kahverengi lekelenme kist de olabilir

Herkese merhbalar yeni üyeyim ama burda yazilanlari hep okuyorum şoyleki ben bir senedir evliyim birkac mm lik kistlerim vardi sogan kuru yapayim dedim ve sadece sekiz gun ictim sonra korkmaya basladim bisey olurmu diye biraktim o ay adetim dort gun gecti doktara gittim hamile degildim ve yumurtalarimda catlamiyodu tarlusalle adet gordum bu ikinci ay yine adet olmadim yok yere birseyleri bozdum duzenli adetlerim varken kesinlikle doktora gidip tahlil yaptirmadan boyle kurleri yapmayi onermiyorum kas yapayim derken goz cikabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…