Soğan Kürü Uygalayan Ve Adeti Geciken Arkadaslar ??

Mavisim696

Elhamdulillahh.. ^_^
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
388
178
Arkadaslar bu ay sogan kuru uyguladim. Adetim 9 gun gecikti. 2 gun once idrar testi yaptim negatif cikti. Acaba kur mu gecikme yapti ??

Arkadaslar bu ay sogan kuru uyguladim. Adetim 9 gun gecikti. 2 gun once idrar testi yaptim negatif cikti. Acaba kur mu gecikme yapti ??
Sanırım her insanın yapısı farklı kürler bazılarında gecikme yapıyor bende geçen ay incir ve havuc kürü yaptım 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı bugün adet oldum normalde çok düzenlidir adetim test negatif diyorsa kürden kaynaklı gecikme yasamissindir canım

Bilmiyorum canm 11 gun gecikti. Carsamba doktora gidicem bakalim

Benim de gecikti. Bi kaç gün geciktigi olurdu ama tam 15 gün oldu. Soğan kurunden olabileceğini düşünüyorum artik

Doktor söktürücü olarak tarlusal verdi onu da kullanmiyrm baklim ne zaman gelecek.

Millette bebis olur bende sadece gecikme

Merhaba arkadaşlar.Bende bu ay soğan kürü yapıyorum son 5 gündeyim.1 haftadır kasıklarımda batma var,Açık kahve pembe arası bir akıntı var az az.Sizde ne gibi etkiler oldu.Bu arada adetime de 5 gün var.Normalde kürün bitimiyle olması gerekiyor bakalım ne olacak...

Bu ay bende yapmayı düşünüyorum ama gözüm korktu gecikmeden haliyle gecikme olunca gebelik diye seviniyoruz negatif olunca üzülüyoruz bilemedim ki faydası olur mu yapsam mı ki

Belki bebis vardirr test yaptn mi ?

Meraba arkadasim. Ben kuru uygularken sadece akintim oluyordu. Adetim hic gecikmezdi. Adetim gecikti suan kasiklarim agriyor belim agriyor 13 gundur adet olmayi bekliyorum.. Doktora gidicem artik. Cnku adetim hic gecikmezdi benm

Bu ay bende yapmayı düşünüyorum ama gözüm korktu gecikmeden haliyle gecikme olunca gebelik diye seviniyoruz negatif olunca üzülüyoruz bilemedim ki faydası olur mu yapsam mı ki

Ust uste uygulayinca zararli diyolar. Kimisi de rahim kendini gebelige hazirliyor o yuzden adet gecikir diyolar. Belkide faydasi oluyodur yoksaki adet niye geciksinki

Meraba arkadasim. Ben kuru uygularken sadece akintim oluyordu. Adetim hic gecikmezdi. Adetim gecikti suan kasiklarim agriyor belim agriyor 13 gundur adet olmayi bekliyorum.. Doktora gidicem artik. Cnku adetim hic gecikmezdi benm
Test filan yaptın mı canım,hamile olmayasın?İnşallah öyledir.

arkadaşlar ben soğan kürünü uyguladım çok faydası oldu tekrar denıcem bir kür daha sonra bırakcam kesınlıkle bırakmayın ama bu ay ki tezgahlarda olan soğanlar bizim işimize yarayan soğanlar değil malesef o yuzden bı ıkı ay sonra başlamayı dusunuyorum aldıgınız soğanın mevsiminde olup olmadığına dikkat edin

Faydasi kesinlikle oluyor. Benim baya akintim oldu. Bu ay ikinci kez uygulucam insallah. Sen kac aydir bebek dusunuyosun canm?

Hahah ay keske benmde bebisim olsa :) ama ben daha bekarım adet duzensizligim ve kistlerim icin ictim yine baslicam ama bu ay tezgahlarda olan soganlar benim aradklarim degil

İnş cnm hayirlisi ile okuyunca bile içim bi hoş oldu :) kesnlikle akintm kalmadi benim normalde iki kür yapilmasi gerekiyo diye biliyorum 15 gun yapiyosn bes gunara sonra tekrar 15 gun ve bibitiriyorz ama ben sadece 15 gun yaptim simdi tekrar baslicam duzenli bir kür icin dogru zamani bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…