Soğan Kürü Uygalayan Ve Adeti Geciken Arkadaslar ??

Herkese merhbalar yeni üyeyim ama burda yazilanlari hep okuyorum şoyleki ben bir senedir evliyim birkac mm lik kistlerim vardi sogan kuru yapayim dedim ve sadece sekiz gun ictim sonra korkmaya basladim bisey olurmu diye biraktim o ay adetim dort gun gecti doktara gittim hamile degildim ve yumurtalarimda catlamiyodu tarlusalle adet gordum bu ikinci ay yine adet olmadim yok yere birseyleri bozdum duzenli adetlerim varken kesinlikle doktora gidip tahlil yaptirmadan boyle kurleri yapmayi onermiyorum kas yapayim derken goz cikabiliyor

Kesinlikle katiliyorum. Bende duzenli olan adetimi sogan kuru uygulayarak bozdum. Onceden 28 gunde bir adet olurdum. Simdi 40 gunde bir oluyorum

Bende bu hafta doktora gidicem cunku yumurtlamayi baskilamis onuda etkilemis yani yine adeti ilacla getiricem buyuk ihtimalle peki bu nasil normale donucek 28-29 gunde bire onu merak ediyorum

Bende bu hafta doktora gidicem cunku yumurtlamayi baskilamis onuda etkilemis yani yine adeti ilacla getiricem buyuk ihtimalle peki bu nasil normale donucek 28-29 gunde bire onu merak ediyorum

Bende bilmiyorum canim. Doktor bana agnucaston verdi bu ay onu kullandim. Yavas yavas duzene girer dedi bakalim nolcak

Aynen bende 32.gunde olddum cok sukur ama bir daha yapmam cok buyuk bir skntı yapti dengem cok bozuldu herkeste ayni etkiyi yapmiyormus demek

ooff kizlar suan cok buyuk bi celiski icerisindeyim. Bende agustos ayinda bu sogan kurunu uyguladim. hata hic bi sorunum yokken, daha dogrusu bebek dusunmeye basladik sogan kurunu yapiyim rahim temizlenir bebis icin guzel hazirlik olur diye yaptim aslinda. kurude tam tamamlamadim 7 gun gibi uyguladim.
sonra o ay sonu ginekologuma rutin muaneye gittim ve 2cmlik kistim oldugunu ogrendim, simdi olacagi varmiydi yoksa kurdenmi tam bilemiyorum.
eylulde yani bi sonraki adetim 10 gun gecikmeli geldi. iki gun once tekrar gittim ve kist hala yerinde duruyor, doktor henuz bi tedavi uygulamadi 6 hafta sonra tekrar bakacak. bende o sure zarfinda sogan kurunu tekrarlim diye dusunuyordum ama sizin yazdiklarinizi duyunca korktum acikcasi, bilemedim ne yapsam

ooff kizlar suan cok buyuk bi celiski icerisindeyim. Bende agustos ayinda bu sogan kurunu uyguladim. hata hic bi sorunum yokken, daha dogrusu bebek dusunmeye basladik sogan kurunu yapiyim rahim temizlenir bebis icin guzel hazirlik olur diye yaptim aslinda. kurude tam tamamlamadim 7 gun gibi uyguladim.
sonra o ay sonu ginekologuma rutin muaneye gittim ve 2cmlik kistim oldugunu ogrendim, simdi olacagi varmiydi yoksa kurdenmi tam bilemiyorum.
eylulde yani bi sonraki adetim 10 gun gecikmeli geldi. iki gun once tekrar gittim ve kist hala yerinde duruyor, doktor henuz bi tedavi uygulamadi 6 hafta sonra tekrar bakacak. bende o sure zarfinda sogan kurunu tekrarlim diye dusunuyordum ama sizin yazdiklarinizi duyunca korktum acikcasi, bilemedim ne yapsam

Canim merhaba ben soğan kürü ile hamile kaldm ve benim gibi bircok kiside onunla kaldi Allahm izniyle. Hemde kullandim ilk ay kaldim. iki sene olmadi bebegimiz aşılama yapjlacak ay denedim tuttu :) onbes gün uygulaman lazımdı

Canim merhaba ben soğan kürü ile hamile kaldm ve benim gibi bircok kiside onunla kaldi Allahm izniyle. Hemde kullandim ilk ay kaldim. iki sene olmadi bebegimiz aşılama yapjlacak ay denedim tuttu :) onbes gün uygulaman lazımdı

Cevabın için tskler cnm, tekrar başladım üçüncü gunumdeyim. Bakalim şifa niyetine insAllah :))

bir dahaki adete kadarmı uygulanıyor canım .kist yapmısmıydı pekiş sendede

kızlar bnmde kafam cok karstı sogan kuruyle geeb kLDIM diyen de cok duydum kist yapıyor adetimi düzensizlestiriyor diyen de . doktora sorsam kesın yama der ne düsünüyorsunuz

kızlar bnmde kafam cok karstı sogan kuruyle geeb kLDIM diyen de cok duydum kist yapıyor adetimi düzensizlestiriyor diyen de . doktora sorsam kesın yama der ne düsünüyorsunuz

Bayanda baska sorun yoksa gene kalmaya yardımcı canım. İbrahim Saraçoğlu bas bas bağırıyor tv de kisti olan bebek isteyen sogan denesin die. Duzensizlesrirenlerde baska bisey var demekki. Bende sorun yoktu denedigim ilk ay hamile kaldm şükür doktor tabiki deneme dicek. Sogan suyu yumurta catlamasina yardimci olarak dollenmeyi kolaylaştırıyor rahimde ne varsa temizliyor cnm

X