Soğan Kürü Uygalayan Ve Adeti Geciken Arkadaslar ??

İnş cnm hayirlisi ile okuyunca bile içim bi hoş oldu :) kesnlikle akintm kalmadi benim normalde iki kür yapilmasi gerekiyo diye biliyorum 15 gun yapiyosn bes gunara sonra tekrar 15 gun ve bibitiriyorz ama ben sadece 15 gun yaptim simdi tekrar baslicam duzenli bir kür icin dogru zamani bekliyorum

Bende bel agrisi yapti ve adetimi geciktirdi. Ikinci kez uygulama konusunda kararsizim :|

Bende bel agrisi yapti ve adetimi geciktirdi. Ikinci kez uygulama konusunda kararsizim :|

bence seninki piskolojiyle alakalı canım yani şöyle bi düşünüyorumda neler yiyip içiyoruz. bizim hiç bir faydası olmayan zararları herkes tarafından bilinen şeyleri kokrmadan tüketiyoruz boyle seylere gelince insanlar nıye tereddut eder anlamıyorum doğrusu :/ abartmadıgın sürece herşeyi kararında bırakarak ben uyguluyorum alerjin varsa bişey diyemem ama onun dışında soğan bel ağrısı yapmaz mutlaka başka birşeyden dir ne bilim benım mantıgım almıyo bir türlü

bence seninki piskolojiyle alakalı canım yani şöyle bi düşünüyorumda neler yiyip içiyoruz. bizim hiç bir faydası olmayan zararları herkes tarafından bilinen şeyleri kokrmadan tüketiyoruz boyle seylere gelince insanlar nıye tereddut eder anlamıyorum doğrusu :/ abartmadıgın sürece herşeyi kararında bırakarak ben uyguluyorum alerjin varsa bişey diyemem ama onun dışında soğan bel ağrısı yapmaz mutlaka başka birşeyden dir ne bilim benım mantıgım almıyo bir türlü

Dedigin gibi sanirim psikolojik canim. Bebek icin yapmistim ben. Surekli kendimi dinledim. Yok belim agridi yok basim dondu yok bilmem ne. Adetim de o yuzden gecikti. Bu ay relaks olucam ^_^

Dedigin gibi sanirim psikolojik canim. Bebek icin yapmistim ben. Surekli kendimi dinledim. Yok belim agridi yok basim dondu yok bilmem ne. Adetim de o yuzden gecikti. Bu ay relaks olucam ^_^

kesinlikle canım ınternetten bir bak istersen taze soğan nisanda başlayıp temmuza kadar varmış bu ayki soğanlardan pek haberim yok yani ne kadar faydası olabilir bilemem ama sanırım sen hamile kalmak istiyosun dene istersen ben nisanı beklemeyi düşünüyorum birde hamile kalmak isteyenler bu sogan küründen sonra yumurta çatlatmak için incir kürüyle bir kür daha uyguluyolardı yanlış hatırlamıyosam son olarak şunu solicem hiç birşeyi acaba yan etki olurmu düşüncesiyle deneme tamamen inan ona tabi alerjin yoksa o bitkiye,meyveye yada sebzeye kararında aldıgın abartmadıgın surece hiçbirşey olmaz sonuçta butun bunlar doğal şeyler hazır paketlenmiş gıda yada ilaç veya alkol tarzı bısey değil ki :)) umarım fayda görürsün canım hıı bide her duydugunuda deneme iyice araştır ben oyle yapıyorum

21.günüm hala olmadım
Kürtaj olduktan sonra bile bu kadar gecikmemiştir
Kist yok dedi doktor herhalde hormonlardan bi sıkıntı var diyorum kendi kendime
Herhalde bu sürecin sonunda gebelik cikarsa çok sasiracagim

Doktora sali gittim gebelik yok dedi. Dun de adet oldum :)) Insallah sende vardir bebis canim ^_^ Haber ver mutlaka :KK36:

21.günüm hala olmadım

Insallah gebelik cikar arkadasim.. Birde beklenti icine girince gecikiyo adet. Ama insallah bebektendir gecikmen ^_^ Ben bu ay bal-tarcin-corekotuna basladim bakalim nolcak :KK76:

21.günüm hala olmadım

Hayirli olsun cnm gozun aydın.allah kucağına almayı nasip etsin..soğan kürü ile mi hamile kaldınız? Ben 2 kez aşılama yaptırdım olmadı.
Soğan kürü yapmayi düşünüyorum.nisan ayında eşim yanimda olmayacak yinede yapsammi yoksa mayis ayindami yapsam..yardim edin moral verin ne olur

Hayirli olsun cnm gozun aydın.allah kucağına almayı nasip etsin..soğan kürü ile mi hamile kaldınız? Ben 2 kez aşılama yaptırdım olmadı.
Soğan kürü yapmayi düşünüyorum.nisan ayında eşim yanimda olmayacak yinede yapsammi yoksa mayis ayindami yapsam..yardim edin moral verin ne olur

Canim moralini bozmak istemem ama sogan kuru benim adet duzenimi bozdu. Gunu gunune adet olurken 2 aydir gecikmeli adet oluyorum. Her bunyede ayni olcak diye bisey yok insallah sana faydali olur :KK52:

Ben bu ay preseed denicem insallah. Sende bir bak istersen..

baktım cnm bi göz attım.. jel fln ilthap fln ollurmu acba tedirgin oldum ilk soğan kürü denicem sonra belkiii

Canim bu jelle hamile kalan baya arkadas var. Vajinal siviya yakin bi jelmis o yuzden sikinti yasamamislar. Sogan kuru neden yapiyosun iltihap icin mi

Canim bu jelle hamile kalan baya arkadas var. Vajinal siviya yakin bi jelmis o yuzden sikinti yasamamislar. Sogan kuru neden yapiyosun iltihap icin mi

pko var adet düzensizliği..arkadasımda soğan kürü yaptı hamile kaldı 2.normal oldu banada dene diyor.

Soğan kuru yaptığım ay adet düzenin bozuldu bilmem soğan kuru ile mi ilgili ama prolaktinim yükseldi o ay. 2 ay sonunda ancak adet oldum prolaktini düşürmek için ilaç kullanmaya başladım çok şükür o ay hamile kaldım. Kurün bana faydsi olmadı aksine denge mi bozdu. İnsallah tez zamanda sende hamile kalirsin. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bir de ben hamile kaldığım ay prolaktinim yüksek çıktı diye hiç beklemiyordum. Daha önce ki aylar ilişkiden sonra kalkmayıp ayaklarımı dikiyordum oldu mu tuttu mu diye hep meraktaydım ama hamile kaldığım ay olmaz zaten diye tamamen salmistim ama o ay oldu şükürler olsun yani bence her şeyden önce kafanın rahat olması lazim.

X