Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ben soğan kürüne bugün başladım inşallahh faydasını görürüm. nefes almadan içsemde yine de midemi bulandırmadı değil. ama napalım çaba gösterelim ki rabbim de bizim çabamızın karşılığını versin.

ben de ilk gün zorlanmıştım içmekte ama 2. günden sonra çok rahat içmeye başladım

demek ki öyle idrarımı yaparken sanki tüm idrar yollarım dökülüo gibi oluyo :KK1: benimde iştahım kapanmadı hiç kuzum ya :KK1::KK1: senin kaçıncı günün kürde?

benim sekizinci günüm daha yarısı bitti sayılır, acaba yanlış mı yapıyorum daha büyük soğanlarla mı yapsam diye düşünüyorum bazen :KK1:

ben bir şeye başlayınca devam etme konusunda biraz ısrarlıyımdır başladıysan devam et bence o bitince başka kürlere başlarsın ama aynı anda hepsini yapmamak lazımmış çünkü. hakkımızda hayırlısı, inşallah emeklerimiz karşılığını bulur =)

evet bende bitirme taraftarıyım..ancak adetin ikinci günü başlanıyor bal tarçın çörekotuna...ben ikinci günü başladım kendime göre ama hala sökülmedi o yüzden biraz da tedirginim..

evet bende bitirme taraftarıyım..ancak adetin ikinci günü başlanıyor bal tarçın çörekotuna...ben ikinci günü başladım kendime göre ama hala sökülmedi o yüzden biraz da tedirginim..

hiç tedirgin olma bence neticede şifalı bir şey yapıyorsun tamamen doğal mutlaka bir şekilde işe yarar kendini rahat bırak, bu tedirginliklerin endişen de gecikmene neden oluyordur belki

hiç tedirgin olma bence neticede şifalı bir şey yapıyorsun tamamen doğal mutlaka bir şekilde işe yarar kendini rahat bırak, bu tedirginliklerin endişen de gecikmene neden oluyordur belki

evet haklı olabilirsin..yarın nasıl olsa ak koyun kara koyun belli olacak doktorda...

hım anladım benimde 22 veya 23 kasımda olacak bakalım hayırlısı artık.inşallah soğan kürü yardımcı olacak bize

herkes öyle güzel şeyler yazmışki ben çok umutluyum gerçekten, hayırlısı tabi her şeyin mutlaka bir faydası olacaktır her gün dua ediyorum

benim bugün 8. günüm hafif bir akıntı oldu 6. günde ama devam etmedi ben de hiç bırakmadım, sabah 8 gibi ilkini içiyorum akşam da 6 gibi ikinciyi içiyorum aç karnına olduğu için bana en uygun saatler bunlar oluyor. İlk gün biraz zor gibiydi ama şimdi çok rahatım çay gibi içebiliyorum, umarım kısa zamanda faydasını görürüz

ben adetimin bitiminden 2 gün falan başladım.benim adet aralıklarım uzun oluyor 45 günde bir oluyorum bazende 28 günde anlamıyorum.pko olduğumu söyledi doktor.ilaç kullanmadan regl oluyorum ama yinede kullanayım dedim.bakalım kullanan herkes faydasını görürür.

soğan kürü yapan arkadaşlar..4.günüm bugün yapıyorum kürü..ilkte içemedim ama 2-3 gün sonra alışıyo insan yapacaklar varsa nasıl içerim diye düşünmesin lütfen alışılıyo..

kızlar ben küre başladıktan sonra kasık ağrılarım oluyo akıntı oluyo normal mi acaba..yapanlar bana cvp yazarsa sevinirim...

soğan kürü yapan arkadaşlar..4.günüm bugün yapıyorum kürü..ilkte içemedim ama 2-3 gün sonra alışıyo insan yapacaklar varsa nasıl içerim diye düşünmesin lütfen alışılıyo..

kızlar ben küre başladıktan sonra kasık ağrılarım oluyo akıntı oluyo normal mi acaba..yapanlar bana cvp yazarsa sevinirim...

ilk günlerde biraz ağrı oldu bir kere de hafif kanama oldu. topicte bakınca genelde oluyormuş böyle sanırım kürün bir etkisi

Kızlar, yukarıda soğan kürümü bitirdiğimi ve incir kürüne başlayacağımı söylemiştim. Bende de eşimde de bir problem yok aslında fakat sebebi bilinmeyen oluyor işte bu durumda. Eşler için de sorun olsun olmasın, spermleri daha da hızlandırmak-güçlendirmek adına keçiboynuzu kürünü tavsiye ediyor İbrahim SARAÇOĞLU. Bu yüzden eşim de keçiboynuzu kürüne başlayacak. Şimdi her ikisinin de tarifini yazacağım. İbrahim SARAÇOĞLU'nun resmi sitesinden alarak yazıyorum.

--> SOĞAN KÜRÜ

İlk başlangıç zamanınız adet bitiminden en erken 7 gün sonra, ya da tam tarihinizi biliyorsanız adet gününüze 15 gün kala.

1,5 su bardağı kaynamış suya kabuğu soyulmuş orta boy kuru soğanı dörde böl, at. 5 dk. ağzı kapalı olarak kaynat. Ilıyınca iç (Sakın soğutma iyice). Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez iç. Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz. İkinci Kür İçin; İlk adeti olduktan sonra ikinci adete 10 gün kala tekrar aynı kürü 10 gün uygula. (Ben ikincisini 7 gün biliyordum o kadar uyguladım o yüzden, ama siz 10 gün yapın kızlar).

--> İNCİR KÜRÜ

1 lt. kaynamış suya 15-16 kuru incir koy, 20 dk. ağzı kapalı olarak kaynat. Ilıdıktan sonra süz. 2 veya 3 e bölerek öğünlerden 10-15 dk. önce aç karnına iç. 25 gün uygula + 7 gün ara ver + Tekrar 25 gün uygula. Toplam 50 günlük kür. NOT: İncirleri bir kez kopararak suya at. Eğer incirin dışı beyaz pudralı ise önce yıka, sonra suya at.

--> KEÇİBOYNUZU KÜRÜ

Yarım litre kaynamış suya 6-7 adet adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak at. 3 dk. ağzı kapalı olarak hafif ateşte kaynat. 20 dk. dinlendir. Dinlenme süresi sonunda keçiboynuzu parçalarını çıkar. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken iç. Bu uygulamaya 1 hafta boyunca hergün devam et. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken 1 su bardağı su iç. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygula.

Biz yarın başlayacağız bakalım hayırlısıyla. İnşallah güzel sonuçlara ulaşırız hepimiz...

DİPNOT: Soğan ve incir kürü aynı anda uygulanmaz. İlk adım soğan kürü (2 kür), soğan küründen sonra incir kürü. İncir kürüne başlangıç için şart olan herhangi bir zaman-adet dilimi yok. Ben soğanı bitireli birkaç gün oldu. Yarın incire başlıyorum. Bu paylaştığım bilgileri araştırıp buraya aktardım arkadaşlar. İbrahim SARAÇOĞLU'nun resmi sitesindeki sıkça sorulan soruların hepsini tek tek okudum. Kür başlangıç zamanlarını da o cevaplardan edindim. Tariflerini de yine aynı siteden kür tariflerinden aldım. Güvenebilirsiniz ya da güvenmezseniz de 33 sayfalık sıkça sorulan soruları ve cevaplarını okuyup aynı sonuçlara ulaşabilirsiniz :KK1:

phia cim verdigin sogan kurunu buay adet olursam denicem yalniz bisey sorucam tarifte 1.5subardagi diyor gunde 3bardak yapar dogru dimi tamamini icmeliyiz yani oylemi?

arkadaşlar lütfen yardım edin. küre başlayışımın 10. günü sol kasık ve sol belimde bacağımda inanılmaz bir ağrı var adetime 1 haftadan fazla var ve ben hiç böyle ağrı çekmezdim ne yatabiliyorum ne yürüyebiliyorum. dr.a gittim sağda kistin var dedi ama neden sol ağrıyor bende anlamadım dedi. ne olmuş olabilir bana yaramadı mı bu kür? bırakmalımıyım lütfen biri bişi söylesin

arkadaşlar lütfen yardım edin. küre başlayışımın 10. günü sol kasık ve sol belimde bacağımda inanılmaz bir ağrı var adetime 1 haftadan fazla var ve ben hiç böyle ağrı çekmezdim ne yatabiliyorum ne yürüyebiliyorum. dr.a gittim sağda kistin var dedi ama neden sol ağrıyor bende anlamadım dedi. ne olmuş olabilir bana yaramadı mı bu kür? bırakmalımıyım lütfen biri bişi söylesin

Canım bence korkma. Ben de ilk defa bu ay denedim. Bende de acaip ağrılar yaptı. Belim bacaklarım, kasıklarım çok ağrıdı. Ama kürün sonuna geldim nerdeyse. Salı günü bitecek. Yavaş yavaş bugün geçmeyye başladı ağrılarım. Hem de doktor birşey yok demiş. Burda da çok yazan oldu ağrılarım oldu diye. Zaten 5 günün kalmış devam et bence. Olmazsa bir dahaki ay başlamazsın. Sanki ben de devam etmeyince ağrı kalacak, edince geçecek gibi bir his oldu. Burda arkadaşın biri de adet oldum ilk gün ağrımaya devam etti. Sonra adetim zift gibi geldi. Adetimin arasında süt kesiği gibi beyaz akıntılar oldu sonra ağrım kalmadı demişti.

Kizlar gunaydin.

Bir sorum var...ben siklusun 8. Gunu baslamistim ve bugun son gunum.

Fakat ben ya bir veya iki kere uygulayamadim....diyorum telafi etmek icin yarinda mi yapsam???

Arkadaslar mujdeeeeeeee,, evet bende sogan suyuyla hamile kalanlardanimm..
gecen ay ilk kurumu uyguladim 1 hafta gecikmeli olarak adet oldum, bu ayda 2. kuru uyguladim adete 10 gun kala...

ve sonuc pozitiff kesinlikle yapin arkadaslar Allahtan umit kesilmezzz

arkadaşlar.ben.on.gün.dayanabildim...kokusundan.tiksindim.içemedim.bugün.yarın.regl.olacak.gibiyim.günüm.geldi..şimdi.sorum.şudur...küre.devam.edeyimmi.ne.zamana.kadar.içmeliyım..fazlası.zarar.olmazmi:KK14:

X