Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

selam arkadaşlar bende soğan suyuyla hamile kalanlardanım soğanın üstündeki kahverengi kabuğu soyuyosunuz 4 e bölüp kaynayan suya atıp 5dk kaynatıyosunuz kabuğuyla olmaz yani...

ben forumlarınn birinde okudum çok iddialı kabuğuyla koyun yazıyordu ama sen kabuksuz yaptıysan neticede almışsın doğrudur.Peki yemek yaparken sert beyaz kısmını kesip atıyoruz ya onu kür hazırlarken kesiyomuyuz?

kızlar ben yokken bayagı gebe haberi vermiş arkadaşlar....allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah...darısı başımıza....incir kürümün bitmesine 4 gün kaldı.artık mide bulantısı yok bende....

evrim ve pegasu nerelerdesiniz kızlar...kürleri bitirdiniz miii....bu arada soğan kürü işe yaramış diyorum artık artık süt kesiği akıntılar sona erdi...akıntılarım artık olması gerektiği gibi yani gerçekten rahmimin temizlendiğine inanıyorum...

selam samat bende incir kürü yapıyorum bu ay sende kasık batmaları ağrıları oldumu yumurtalamaya dair

aylardır bu siteyi takip ederim 9 aydır bebek için uğraşıyoruz dr ler bir sürü tahlil vs her ay hüzran olduk ama gectimiz ay yine burdan okuyup soğan kürüne başladım 21 gun yapdım ve bugun öğrendimki 3 haftalık hamileyim arkdaşlar mutlaka deneyin derim tesaduffmu yoksa soğan kürümü bilemiyorum ama benim inandığım soğan kürü mutlka yapın derim rabbim tüm istiyen arkdaşlarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin

allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım.böyle haberleri alınca daha bir motive oluyoruz.allahım bebek özlemi çeken herkese nasip etsin bu mutluluğu...

canım hayır sadece kahverengi dış kabuğunu soyuyosun o kadar başka bi yerini kesmiyosun...bide ılık içilecek yudum yudum içilecek ben ibrahm saraçoğlundan almıştım valla bu bilgileri...

slm arkadaşlar ben 31 martta başladım soğan kürüne 14 nisanda bitti 10 gündür bekliyorum hala kırmızılar gelmedi :)
gerçi inş gelmez bebişim gelir ama yinede soğan kürünü uygulayıp en geç ne zaman regli olabileceğini bilen varmı yani yarın test yapcam inş ama yinede merak ediyorum hiç 10 günü aşan oldumu ?

ezgicim merhaba bende pko var 2 yıldır bebek istiyorum fakat olmadı bende soğan suyu kürüne başladım buay 9 gündür içiyorum eşimde keçiboynuzu kürünü uyguluyor senden ricam ne kadar süre sonra sen hamile kaldın kürü ne kadar uyguladın birde 21 gün demişsin 15 gün için diyor kürde, hormonal bir sorunun varmıydı teşekkürler..

inşallah hamilesindir , test sonucunu bizede yaz :)

selam kızlar bende bu ay adetimin 7. günü soğan suyu içmeye başladım aynı zaman da klomen de içtim 12. günüm de çatlama iğnesi de oldum baklaım hala beklemedeyim yarın adet olmam gerekiyo ama hala gelmedi kısmet nasip artık belki normal bi gecikme belki de başka bişey :)))

Bende 21 Gün Bu Soğan Kürünü denedim ama olmadı üstelik reflü var bende midem mahvoldu şimdi ne yesem yanıyo midem
Ama ben 7. günü başlamadım acaba başlasammı diye korkuyorum midem için off ne yapsam ya

bitanem sen niye 21 uyguladın bu kür ancak 15 gün uygulanır diğer adetin gelmesine de 10 gün kala tekrar başlanır 10 gün içilir...
çok fazla içirsen rahim duvarının i,ncelmesine neden olur gülüm aman allah korusun

Allah Korusun YanLış Yaptığımı Biliyodum Ama Öyle Söylediler işte Off Ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…