Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Bende de kist vardı regli oldum ve o ay doktoruma gittim 3 günlük regliyken kanamamda normal değildi sanki kırmızı damarlar çıkarıyordum parçalı doktor yumurta yerine kisti patlaşmışsın dedi son kist kendi kendine patladı regliyle geldi..

Ay canım inşallah ya benimde kanamam fazlalaştı:18:
Kırmızı kırmızı dur bakalım inşallah atılıyodur vücudumdan

iyi akşamlar arkadaşlar ben 15 gün soğanı uygularken adet oldum 3 günü neredeyse kesildi şimdide felaket akıntım var neden olabilir

Canım iltihap olmasın o akıntılar? Amam reglin çok kısa sürmüş, sen üstüne görmüş olma? Kızlar diyorlardı bana ama benimki değil, senin olabilir mi?

inşallah en kısa zamanda alırız ozaman müjdeni :KK16: benim bugün adet olmam gerekiyordu canım ..pembe akıntım olmuştu 3 damla kadar dün kesilmişti ...şimdi koyu kahve peçeteye gelen akıntı var ..ama bende umudu kestim kırmızıya dönecek gibi ..hayırlısı diyorum artık bende ,kısmette ne varsa o yapacak birşey yok ..moralimi bozmuyorum artık ruhum yoruldu 5 ayda...bu 5. denememizdi...kabul etmesemde çok stres yapıyorum sanırım bu da engelliyor rahatlamam lazım biraz ...destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim ..:KK16:

Canım İnşallah hepimiz en kısa zamanda müjdeli haberi veririz. En yakın zamanda senden bekliyoruz:-)

Canım iltihap olmasın o akıntılar? Amam reglin çok kısa sürmüş, sen üstüne görmüş olma? Kızlar diyorlardı bana ama benimki değil, senin olabilir mi?

canım ben 3 ay önce smear testi yaptırmıştım hafif iltihap çıkmıştı onun için fitil kullanmıştım yani iltihap yoktu şimdide kasıklarımda batmalar oluyor sabahları kasıklarımda ağrı oluyor

bazen kanama olabiliyormuş saraçoğlu korkmayın devam edin diyordu...bildiğim bukadar ama tedirginlik duyuyorsan istersen sonlandır ona birşey diyemem..akıntı olması iyiymiş ama için temizleniyor demekmiş,iltihap falan varsa sökülüyormuş yine saraçoğlu akıntının artışını hayretle göreceksiniz demişti..bende akıntı olmamıştı ..ama genelde akıntı artıyormuş korkma yani akıntıdan ...inşallah faydasını görürsün :KK34:

canım inşallah faydasını görmüşümdür ben zaten soğan kürünü bitirdim ayın 15 bitti düzenli kullandım yani soğan bittikten sonra akıntılarım başladı adeti zaten sağon kürünün 6 gününde görmüştüm 3 gün parçalar halinde oldum 3 günün sonunda neredeyse kesildi bilemiyorum valla ya

kızlarrrr.............:KK14:

bu sabah itibariyle kırmızıları gördüm :KK31: hemde şiddetli bir şekilde !!!kanamam yani baya adet oldum :KK30: ağrım falan yok ..bu ayda kısmet değilmiş :KK34: hayırlısı diyorum önümüzdeki aylara bakıcaz artık...

ha üzülmedim mi çok üzüldüm bi fasıl ağladım sabah ...:2:ama şimdi iyiyim ağlamak birşeyi değiştirmiyor sonuçta...hepinize teşekkür ediyorum tekrar ve güzel haberlerini bekliyorum takipteyim sizleri ...:KK16:

bitkisel bişiler yapmıcm dedım duramadım.sogan kurune basladım bugun.3.aşılaya basladık.yanında bıtkıseld deniyeeyım inş fayda olur

kızlarrrr.............:KK14:

bu sabah itibariyle kırmızıları gördüm :KK31: hemde şiddetli bir şekilde !!!kanamam yani baya adet oldum :KK30: ağrım falan yok ..bu ayda kısmet değilmiş :KK34: hayırlısı diyorum önümüzdeki aylara bakıcaz artık...

ha üzülmedim mi çok üzüldüm bi fasıl ağladım sabah ...:2:ama şimdi iyiyim ağlamak birşeyi değiştirmiyor sonuçta...hepinize teşekkür ediyorum tekrar ve güzel haberlerini bekliyorum takipteyim sizleri ...:KK16:

Canım üzüldük ama hayırlısı olsun inşallah!!! Kistler gitmiştir bu ay diyelim, bir dahaki aya hayırlı haber gelir inşallah!!

Arkadaşlar umarım en kısa zamanda soğan kürünün faydasını görürsünüz.Ben gördüm bizim 7 aydır denememize rağmen bebeğimiz olmuyordu. Mart ayında ilk defa soğan kürünü denedim ve bu ay hamileyim:nazar: kesinlikle faydalı olduğuna inanıyorum. Sadece 5 gün denedim. Şuan 7 haftalık hamileyim bu arada kistlerim varmış onuda öğrendim çok üzüldüm ama dr. hamilelik ilerledikçe küçüleceğini söyledi.

Arkadaşlar umarım en kısa zamanda soğan kürünün faydasını görürsünüz.Ben gördüm bizim 7 aydır denememize rağmen bebeğimiz olmuyordu. Mart ayında ilk defa soğan kürünü denedim ve bu ay hamileyim:nazar: kesinlikle faydalı olduğuna inanıyorum. Sadece 5 gün denedim. Şuan 7 haftalık hamileyim bu arada kistlerim varmış onuda öğrendim çok üzüldüm ama dr. hamilelik ilerledikçe küçüleceğini söyledi.

canım tebrik ederim ALLAH'ım analı babalı büyütür hayırlı bir evlat olur inşallah adet öncesi belirti yaşadınmı peki kısaca anlatabilirmisin

Ayy çook güzell inşallah bizimde 6 aydır denemeyle olmuyor kürün 5. günündeyim hadi bu ay temizlendim diyelim bir dahaki aya bekliyorum .. Çünki benim eşim bir dahaki aya yurtdışına gidecek ve 6 ay dönmeyecek :KK43:

ahhh ne güzel canım cok sevındım bakalım bnde basladım soğanı kabuklarıylamı demledın nasıl yaptın ben kabuklarını soyuyordum ama bıyerde kabuklu dıye okudum sankı

Canım üzüldük ama hayırlısı olsun inşallah!!! Kistler gitmiştir bu ay diyelim, bir dahaki aya hayırlı haber gelir inşallah!!

sağol canım...napalım hayırlısı buymuş demek ki inşallah önümüzdeki ay olur inşallah :KK16:aşırı kanamam var inşallah kist tamamen sökülüyordur..normalde az olur çünkü ..küre devam edicem :KK34:

tebrik ederim :nazar: negüzel bir haber umut oldun bize sağol ...inşallah bizlerde bu mutlu sona kavuşuruz..kistler için üzülme hamilelik kistleri baskılıyormuş zaten ..sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini darısı başımıza:KK34:

tebrikler canım inşallah hepimiz hamiş kalırız...duanı esirgeme bizlerden.allah sağlıkla kucagına almayı nasip eder inşallah...

slm kızlar bugün itibarıyla incir kürünün bitmesine 8 gün kaldı...inşallah sonucu güzel olur...aranızda incir kürü kullanan var mı....2 gündür midem bulanacak gibi ve baş ağrısı var.psikolojik mi acaba anlayamadım...incir kürü kullanırken sizde de oldu mu baş ağrısı ve mide bulantısı.....az önce hesapladım bat:7 mayıs gibi.....

slm kızlar bugün itibarıyla incir kürünün bitmesine 8 gün kaldı...inşallah sonucu güzel olur...aranızda incir kürü kullanan var mı....2 gündür midem bulanacak gibi ve baş ağrısı var.psikolojik mi acaba anlayamadım...incir kürü kullanırken sizde de oldu mu baş ağrısı ve mide bulantısı.....az önce hesapladım bat:7 mayıs gibi.....

ben yapıyorum incir kürü benimde tahmini bat 7 mayıs adetim düzensiz olduğu için 30 günü baz alarak 7 mayıs diyorum tabi belli olmaz
ama benim henüz bitmesine var bugün 11. gün 25 gün yapıcam bağ ağrısı benimde oluyordu ama incirdenmi yoksa migrenim var ondanmı bilemiyorum miyde bulanstısı yaşamadım hiç

samatcım bende incir kürü yapıyorum 5. gün olması lazım bendede mide bulantısı iştahsızlık birazda yorgunluk var artı her sabak kasıklarımda ağrılarla uyanıyorum nedenini bilemiyorum ümitlenmek de istemiyorum ama hayırlısı artık belkide bizde hamiş kalmışızdır:))benim regle tarihimde 1 mayıs ile 6 mayıs arasında acaba hamile kalmış olabilirmiyiz düşünmek için erkenmi acaba

Son düzenleme:
X