Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar bişey soracaktım ben inşallah cevap yazarsınız... adetime 2 gün kaldı ve dünden beri sag kasıgıma batma giriyo gerçi 2 kez kramp giri birincisi 10 saniye kadar sürdü ama ikinci batma 10 dakika kadar sürdü ve kasıgımdaki batma yanıma vurdu agrısı ama kasıgıma yakın bölgeler agrıyo ayaga kalkınca bıçak saplanıyo sanki zor yürüyorum batıyo resmen ve gögüs agrımda hiç olmazdı bu ay gögüs agrımda var bu ay sogan kürü uyguladım ondan dolayımı agrıyo yoksa hamilemiyim kafam karıştııı yardım edin

canım benim, bu belirtiler soğan küründende olabilir hamileliktende olabilir. soğan kürü yapan bazı arkadaşlarda kasıkta ağrı batma olmuş ama yinede kırmızıları geldi adetten önce bizler bu belirtilerle ümitleniyoruz ama sonra kırmızılar gelince çok üzülüyoruz bu yüzden üzülmemek için o dengeyi kurmak gerekiyor. hamilelik olabilirde olmayabilirde ama inşallah hamilesindir

slm.....

bilgisayarım bozuldu giremedim kaç gündür....

herşeyi okuyamadım ama hamile haberimiz yok sanırım...kırmızıları gören arkadaşlar üzülmeyin inşallah önümüzdeki ay olucak

benim adete 2 gün var ama hiç belirtim yok!!!!ne adet ne hamilelik tık yok... ne akıntı var ne batma bakalım ne olacak ...ama benim umudum yok açıkçası hayırlısı hepimiz için

Canım inşallah hamilesindir. Ama soğan küründen de olabilir. Ben bir hafta kasık ağrısı çektim kürden sonra...Ama sonuç KIR-MI-ZI.O yüzden sakın ümidini kaybetme ama çok fazla da katırma sonra çok üzülüyor insan. Sen mutlu olanlar kervanındansındır ama inşallah!!!

Kızlar bu ay adetimden 1 hafta önce kasıklarımda aşırı ağrı oldu. Adetim 3 gün gecikti. Şuan kanamam eskiye oranla çok daha az. Soğan kürünün etkisi bunlar sanırım. Sizde de bu tarz şeyler oldu mu? Bende hiçbir sorun yoktu ama uyguladım. Sizce 2. kürü uygulasam mı?

2 Gündr karnım fena şekilde ağrıyor bugün omam gerekiyordu hala olmadım yarın olsam keşke yaa

canım biliyorsun benimde tam 8 gün geçti ancak bugün başladı tam olarak.sağ kasığım patlayacak gibi ağrıdı sürekli.bende polikistik over olduğu için ben en azından bu ayda kullanmayı düşünüyorum.sen de hiç bir sorun yoksa ibrahim adnan saraçoğlunun hamileliği kolaylaştırıcı yeni bir kürü var şimdi ben soğan küründen sonuç alamazsam onu alıp kullanacağım.kadın için 3 aylık erkeğin kullanması içinse 2 aylık aynı pakette 325 ytl ye.biraz pahalı ama kullanım süresi bakımından fena sayılmaz.hem bebiş olsunda herşeye razıyım artık.:114:sebepsiz infertilite için yazıyor onda zaten...

Firdevsim sağol. Onu da deneriz olmadı. Ben de sorun yok da, eşimin sperm sayısı, morfoloji ve hızında sorun var canım. Tedavide 50, gündeyiz. Kısmet artık...Teşekkürler tekrar bilgi için canım, koçişi ikna edersem alıyım.

valla ikna et canım benim.benimkinde sorun yok ama içicek mecbur.bu ay hadi bilemedin önümüzdeki ayda olmazsa ben almayı ciddi ciddi düşünüyorum.doktor görmekten bıktım artık.zaten 5 sene oldu evleneli 3 yıldırda bebek için uğraşıyorum tedaviye ara vermişken biraz bitkisel takılmak istiyorum.geçeceği kadar vakit geçti zaten.biraz da bunları denemek istiyorum ama bu ay daha kontrollü olacağım inşallah.üzülmemeye çalışsamda üzülüyorum sonra...

canım bende kasık ağrısı olmamıştı ama adetim diğer aylara göre daha az gelmişti bence soğan küründen kaynaklanıyor

Haklısın canım, uygulamak lazım. Biz daha doğru dürüst doktora da gitmedik, bu ay dr.a da gitmeyi düşünüyoruz bakalım...Üzülmemek söylediğin gibi en iyisi ama insanın elinde değil. Rabbim sabrıbı da en kısa zamanda mükafatını da verir inşallah!!!

canım bende kasık ağrısı olmamıştı ama adetim diğer aylara göre daha az gelmişti bence soğan küründen kaynaklanıyor

Canım 6-7 gün süren yoğun kanamam 3 günde bitti ve de miktarı eskisine oranla çok az. Bu iyi mi kötü mü anlamadım!!??

kızlar yaa çok üzgünümmm:84: adet günümden 2 gün önce adet oldum sogan kürü kullanmıştım bu ay neden böyle oldu yaaa offf çok sancım var canım çok sıkkın

canım sorunun neydi bilmiyorum ama bende kist falan yoktu.geçen ay soğan kürünü ilk kez yapmıştım ve 3 gün gecikmeyle adet olmuştum.adetin 2. günü incire başlamıştım bugün 10.günüm onu da bu ay yapacagım sadece....bence seninde kist sorunun yoksa incire geçiş yapabilirsin.gerçi sen msj yazalı epey olmuş ama ben yeni okuyorum...

kızlar yaa çok üzgünümmm:84: adet günümden 2 gün önce adet oldum sogan kürü kullanmıştım bu ay neden böyle oldu yaaa offf çok sancım var canım çok sıkkın

canım benim demek soğan kürünün etkisi...çoğumuzun adet gününde gecikme olmuştu ama sen hepimizden farklısın inşallah bebişinde regl gibi sabırsız olurda bir an önce gelir...

kızlar birkaç gündür nete giremiyordum.anladığım kadarıyla hamişimiz yok.herhalde beni bekliyorsunuz.az kaldı incirde 10.gündeyim ilk günlerde kasık sancım oluyordu ama şimdilerde ağrımda kesildi.bu arada regl bittiğinde bende süt kesiği akıntı olurdu ama soğan kürünün etkisi olsa gerek tertemizim akıntım olması gerektiği gibi artık.galiba içim temizlenmiş ve inşallah incir kürüyle de temiz rahmime bebiş girecek....bu arada evrimcim senin sorunun yok istersen rahmini yorma yanlış bir kür falan kullanacak olursun bu sefer kist falan olusur allah korusun.bende polen falan kullan hatta doktoruna danış genelde folikasit veriyorlar gebeliğe hazırlanırken....
bu arada pegasucum sen ne alemdesin....

benimde bu ay kahverengi daha dogrusu çamura benzer adet oldum sogan suyundanmı bende anlamadım öncesinde adete bir hafta kala sarı renkte bol akıntı ki hiç bir ay sarı renkte degildi akıntım beyazdı ve en önemlisi kanamamın olmamasıyla beraber çabucakta bitti valla ben hiç birsey anlamadım bu işten bal tarçın çörekotu kulanıyorum adetimin 3. günü basladım 12. güne kadar gerçi bal tarçın çörekotunu 2 ay önce yemiştim adetim uzadıda uzadı resmen 15.gün adet gelmişti en azından kanamam vardı bu ay kanama yok bebek yook kendimden birsey anlamadım doktorlara gidiyorum birsey yok diyorlar birsey yokta bunlar nee ozaman valla bindik bir kıyamete gidiyoruz alamete....allah sonumuzu hayır eylesin nediyeyim

canım valla hepimiz farklı şeyler yaşadık soğan kürüyle....bende sendenim en son doktora gittiğimde herşey normal seni gebe bekliyorum dediydi.bende ümitlendim herşey normalse tedaviyi bıraktım soğan yaptım şimdide incir yapıyorum ama sonuç alamazsam mayısta gidecegim doktora....allah hayırlısını nasip etsin....

kızlar slm bende bu ay soğan kürüne başlıcam şimdi adet olunca adetimin 1. gününden 15. günüme kadar içeyim diyorum tam yumurtlama günlerime denk geliyo hem yumurta kalitemide artırır sonra da kocişle çalışırız inş. olumlu olur sizin bir fikriniz varmı canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…