Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

çok teşekkür ederim :KK16: inşallah dediğin gibidir meleğim gelmiştir o kadar çok istiyorum ki, bir o kadar da tedirginim..testimi geçen aydan alıp koydum adetimin geçmesini bekliyorum inşallah bende pozitifi görürüm......inşallah anne olmak isteyen herkes bu mutlu anı yaşar ...2 gündür aslında kasıklarımda batma oldu 5-6 saniyelik batmalar sol tarafta ben soğan kürüne yormuştum inşallah bebiştir:emir_bebek:

inşallah canım allahım hepimizin gönlünün muradını versin benim belim çok ağrımıştı birde sağ kasığımda yürürken batma oluyordu ve kızım 5 yaşında

inşallah canım allahım hepimizin gönlünün muradını versin benim belim çok ağrımıştı birde sağ kasığımda yürürken batma oluyordu ve kızım 5 yaşında

Allah uzun ömürler versin kızına maşallah büyümüş ...aminnnn inşallah canım :KK16: göğüslerinde ağrı olmuşmuydu? genelde hep göğüs ağrısından ve şişmesinden bahsetmiş hamileler ama bende bir değişiklik yok göğüsler normal ..illa olmalı mı? sende oldu mu? inat gibi hiçbir hamilelik belirtim yok! oysa ki 4 aydır herşey vardı belirti olarak aşermeye bile başlamıştım psikolojik olarak o derece yani :KK9:

Allah uzun ömürler versin kızına maşallah büyümüş ...aminnnn inşallah canım :KK16: göğüslerinde ağrı olmuşmuydu? genelde hep göğüs ağrısından ve şişmesinden bahsetmiş hamileler ama bende bir değişiklik yok göğüsler normal ..illa olmalı mı? sende oldu mu? inat gibi hiçbir hamilelik belirtim yok! oysa ki 4 aydır herşey vardı belirti olarak aşermeye bile başlamıştım psikolojik olarak o derece yani :KK9:

belirti olmasına gerek yok
ben kızıma hamileliğimde hiçbir belirti yaşadım
8 haftalık olduktan sonra başladı belirtiler

sağol :) inan bebek için hiç umudum yok desem yeridir :KK14: kendimide şartlamak istemiyorum sonuç hüsran olunca çok üzülüyoruz malum :KK5: öyle yapıcam bende zaten az kaldı idare ediyorum bu şekilde ilaç içmiyorum...

ya bide demişsiniz adetim kısa sürdü diye benim zaten adetim 3 gün sürüyor :KK31: tamamen azalmasa bari ..kürden sanırım adetteki değişiklikleriniz çoğu kişide böyle olmuş çünkü ...offffff zaman geçmiyor :KK6:

Canım sen olumsuz düşünme, herkeste etkileri farklı oluyor kürlerin. Belki bizde de azalması iyidir. İnşallah bebiş vardır, forumda ses seda yok, müjde bekliyoruz:-)

bende bugün adet olmuştum normalinden 2 gün önce oldum hiç adetim aksamazdı benim ama 2 aydır düzensizleşti geçen ay 4 gün gecikme olmuştu ama sogan küründenmi nedir adetim çok sancılı geçiyoo offf ölüyom resmen yaaaa kasıklarım karnım felaket:KK5::KK5::KK5::KK5:

Canım benim her adetim öyle, acaba soğan kürü ağrıyı azaltır mı diye umutlandım ama sonuç yok. Majezik içmezsem ağrı dayanılmaz oluyor...

evrimcim hamile olabilirmisin diycem ama bilemiyorum ki hamilelik oluştuktan sonra üstüne adet görenler oluyor çünkü. tahlil yaptırsana canım

Yok canım ya, zannetmiyorum ama şu olabilir: Gebeliklerin % 60'ı reglle atıkıyormuş kişi fark etmeden, sağlıksız gebelikler, öyle birşey olabilir, yani tam oluşmamış gebelik gibi birşey. Baya pıhtılı falan ayıptır söylemesi ama devam eden bir gebelik olduğunu sanmıyorum. Çünkü öyle az bir kanama değil, önceki kanamalarıma göre oldukça az sadece, çünkü benim kanamam çok olur.
Senden naber canım, kür falan yapıyor musun? Ben bu ay dinlenmeye aldım kendimi, eşimin ilaçları bitince tekrar bir spermogram aldırıp dr.a gideceğiz.

canım benimm soğan kürünün faydalarını görüyoruz çok şükür içimizdeki iltahabı kurutması kistleri yok etmesi çok güzel sonuçlar tabi inşallah hamileliğimizede vesile olur. canım beni sormuşsun ben hala geziyorum benim bu ay adetim sınavlarımdan 1 gün sonra geldi ve ben hem sınav stresi hem her ay olduğu gibi 'regl yasımı' üzerimdem atmak için geziyorum :))

Alemsin pegasum:)))

canım umarım bebişlerini de görürüz kürlerin....yerimize de gez canım ben balkona dahi çıkamıyorum.....ben atlattım regl yasımı bugün 10 gün oldu inciri yapalı umarım allahtan bu son olur da yas tutmak yerine kurban kestiririz....eğer gebe kalırsam kurban kestirecegim....

amiiiiinnn... inşallah bu kürün bebişlerinide görürüz. samatcım bulunduğun yer okadar mı kötü neden balkona bile çıkamıyorsun? allah yardımcın olsun. samatcım benimde adağım var bebeğim olsun bende kurban kesicem inşallah

Canım üstüne görme olayı felan olabilir mi acaba hamilemisin ki miktarıda azmış:26:

Mervem pegasucuğuma da yazdığım gibi: zannetmiyorum ama şu olabilir: Gebeliklerin % 60'ı reglle atıkıyormuş kişi fark etmeden, sağlıksız gebelikler, öyle birşey olabilir, yani tam oluşmamış gebelik gibi birşey. Baya pıhtılı falan ayıptır söylemesi ama devam eden bir gebelik olduğunu sanmıyorum. Çünkü öyle az bir kanama değil, önceki kanamalarıma göre oldukça az sadece, çünkü benim kanamam çok olur. Ama yine de sorayım, bu üstüne görme nasıl ki, çok kanama oluyor mu adet gibi?

belirti olmasına gerek yok
ben kızıma hamileliğimde hiçbir belirti yaşadım
8 haftalık olduktan sonra başladı belirtiler

ya aslında hiç belirti yaşamayan hamileleri merak ediyordum canım. yani meme ucunda sızlama acı, göğüs ağrısı falan da mı hissetmedin?

TRT'de gülbende aniden gelen bebekten söz ediyorlar!!!
İnsanlar bunu sorun ediyor ya, insanoğlu var ya, ne olsa sorun. Biz bulsak bebeği şükür edeceğiz Rabbimiz'e hiç durmadan...

Yok canım ya, zannetmiyorum ama şu olabilir: Gebeliklerin % 60'ı reglle atıkıyormuş kişi fark etmeden, sağlıksız gebelikler, öyle birşey olabilir, yani tam oluşmamış gebelik gibi birşey. Baya pıhtılı falan ayıptır söylemesi ama devam eden bir gebelik olduğunu sanmıyorum. Çünkü öyle az bir kanama değil, önceki kanamalarıma göre oldukça az sadece, çünkü benim kanamam çok olur.
Senden naber canım, kür falan yapıyor musun? Ben bu ay dinlenmeye aldım kendimi, eşimin ilaçları bitince tekrar bir spermogram aldırıp dr.a gideceğiz.

evrimcim herşeyin hayırlısı olsun Rabbim kararlamıştır elbet, bizimde bebişlerimiz olucak inşallah. canımcım benim adetim yeni bitti ve burada uludağ ünv. de bir prof. var Candan Cengiz adında bu hoca için çok iyi diyorlar allah nasip ederse bugün ondan randevu alıcam bi baksın bakalım ne var ne yok tahlil filan ne gerekiyorsa yaptırcam bu ay yine soğan kürü yapmayı düşünüyorum ama önümüzdeki ay artık incir kürüne geçicem rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin

İnsanlar bunu sorun ediyor ya, insanoğlu var ya, ne olsa sorun. Biz bulsak bebeği şükür edeceğiz Rabbimiz'e hiç durmadan...

canım böyle haberleri duyunca çok üzülüyorum ama hayat bu imtihandan ibaret onların imtihanı öyle bizim imtihanımız böyle

evrimcim herşeyin hayırlısı olsun Rabbim kararlamıştır elbet, bizimde bebişlerimiz olucak inşallah. canımcım benim adetim yeni bitti ve burada uludağ ünv. de bir prof. var Candan Cengiz adında bu hoca için çok iyi diyorlar allah nasip ederse bugün ondan randevu alıcam bi baksın bakalım ne var ne yok tahlil filan ne gerekiyorsa yaptırcam bu ay yine soğan kürü yapmayı düşünüyorum ama önümüzdeki ay artık incir kürüne geçicem rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin

Canım inşallah Canan Hoca sebep olur da bebişin gelir.
Ben de Ankara'da yeni bir Dr. arıyorum ama bu yeni sağlık yasası sebebiyle özele gitmeyi planladığım dr. hastaneden ayrılmış ve hastane olanaklarını kullanmadığı için hem muayenesi çok pahalı hem de hastanede test yaptıramıyorsun. Dr. bulma işi iyice zorlaştı

canım böyle haberleri duyunca çok üzülüyorum ama hayat bu imtihandan ibaret onların imtihanı öyle bizim imtihanımız böyle

Haklısın pegasum, kimi zenginlik, kimi fakirlikle; kimi güzellik, kimi çirkinlikle; kimi varlıkla, kimi yoklukla imtihan oluyor...Rabbim bizi imtihanlarından geçenlerden etsin!

Son düzenleme:

Haksızlık etmişim sadece başlığı dinleyip yorum yapınca, insanların başka ne sorunları varmış. Kadın olmak zor iş...

merhaba evrim ankarada dr aradığından bahsetmişsin sana ankara üniversitesi cebeci hastanesini tavsiye edebilirim.ben orda tedavi gördüm 6 yıl önce hastaneyi ve personelini çok sevdim insana moral veriyorlar ben üçüncü aşılamada hamile kaldım kızım 5 yaşında canım doktorlarıda çok iyi benim doktorum batuhan özmendi şimdi doç. olmuş birde prf. murat sönmezerdi.eşin içinde orda prf.kaan bey var takiplerini güzel yapıyorlar tüp bebeklede hamile kalan arkadaşlarımda vardı.

sağolun arkadaşlarım destekleriniz için ...:KK16:dün gece çok şiddetli göğüs ağrım oldu 20 dk kadar sürdü ...yerimde duramadım ağrıdan sonra birden geçti ..bu sabah ne adet var...ne akıntı nede başka birşey ...beklemedeyim ..bu ay olmazsa incir kürüne başlamayı düşünüyorum hayırlısı...inşallah birinden müjdeli haber gelir umut olur bize ...adet tarihim geçince test yapıcam bakalım eğer hala olmamışsam tabi :KK14: ilk size haber vericem olumlu yada olumsuz...

dün gece rüyamda çok şiddeyli adet oldum ..off diyorum yine olmadı !!! gerçek gibiydi :KK31:

ya aslında hiç belirti yaşamayan hamileleri merak ediyordum canım. yani meme ucunda sızlama acı, göğüs ağrısı falan da mı hissetmedin?
evet hiçbir belirti olmadı ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı hibir yerim ağrımadı sadece kendimde fark ettiğim çok uykum geliyordu okadar
oda adet günüm geçmeden farkedilebilir değildi ben gündüz uykusu pek uyumam oyüzden farkettim
8 haftalık olunca başladı bütün belirtiler 4 haftalıkken öğrenmiştim bir ay hiç hissetmedim
sağolun arkadaşlarım destekleriniz için ...:KK16:dün gece çok şiddetli göğüs ağrım oldu 20 dk kadar sürdü ...yerimde duramadım ağrıdan sonra birden geçti ..bu sabah ne adet var...ne akıntı nede başka birşey ...beklemedeyim ..bu ay olmazsa incir kürüne başlamayı düşünüyorum hayırlısı...inşallah birinden müjdeli haber gelir umut olur bize ...adet tarihim geçince test yapıcam bakalım eğer hala olmamışsam tabi :KK14: ilk size haber vericem olumlu yada olumsuz...

dün gece rüyamda çok şiddeyli adet oldum ..off diyorum yine olmadı !!! gerçek gibiydi :KK31:

ayy umut vermek istemem ama rüyada adet olmak gebeliğe işaret derler
hayırlısı olsun hakkında inşalllahhhhh:KK16:

evet hiçbir belirti olmadı ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı hibir yerim ağrımadı sadece kendimde fark ettiğim çok uykum geliyordu okadar
oda adet günüm geçmeden farkedilebilir değildi ben gündüz uykusu pek uyumam oyüzden farkettim
8 haftalık olunca başladı bütün belirtiler 4 haftalıkken öğrenmiştim bir ay hiç hissetmedim

ayy umut vermek istemem ama rüyada adet olmak gebeliğe işaret derler
hayırlısı olsun hakkında inşalllahhhhh:KK16:

sağol canım..inşallah hayırlısı diyorum zaten kendimi şartladım olmazsa üzülmek yok diye bakalım...bir hafta öncede rüyamda beyaz bir beşik gördüm ..eski zaman beşiklerinden ve demir bir beşik..eşim almış gelmiş yatak odasına koymuş...eşime kızıyorum niye bensiz aldın ben başka alacaktım diye ..oda bak şurasına bunu koyucaz bunu takıcaz çok güzel olucak diyor ...

anlamına baktım hamile olmaya ve beşik demirden olduğu için erkek bebek doğması anlamına geliyormuş ....kaç aydır ilk defa böyle rüyalar gördüm...

ama geçende eşim benden habersiz ovülasyon testi aldığını gördüm internetten :KK9: hangisi çıkacak bilmiyorum ...ben düşünmesemde bilinç altım bana oyun oynuyor sanırım :KK34:

X