Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar birkaç gündür nete giremiyordum.anladığım kadarıyla hamişimiz yok.herhalde beni bekliyorsunuz.az kaldı incirde 10.gündeyim ilk günlerde kasık sancım oluyordu ama şimdilerde ağrımda kesildi.bu arada regl bittiğinde bende süt kesiği akıntı olurdu ama soğan kürünün etkisi olsa gerek tertemizim akıntım olması gerektiği gibi artık.galiba içim temizlenmiş ve inşallah incir kürüyle de temiz rahmime bebiş girecek....bu arada evrimcim senin sorunun yok istersen rahmini yorma yanlış bir kür falan kullanacak olursun bu sefer kist falan olusur allah korusun.bende polen falan kullan hatta doktoruna danış genelde folikasit veriyorlar gebeliğe hazırlanırken....
bu arada pegasucum sen ne alemdesin....

Haklısın samatım, en iyisi ben sadece kocişe kür yapayım.
Canım bu ay senin bebiş gelirde, bize de yol açar:-)Hadi bakalım, hayırlı haberler tez gele inşallah!!!

benimde bu ay kahverengi daha dogrusu çamura benzer adet oldum sogan suyundanmı bende anlamadım öncesinde adete bir hafta kala sarı renkte bol akıntı ki hiç bir ay sarı renkte degildi akıntım beyazdı ve en önemlisi kanamamın olmamasıyla beraber çabucakta bitti valla ben hiç birsey anlamadım bu işten bal tarçın çörekotu kulanıyorum adetimin 3. günü basladım 12. güne kadar gerçi bal tarçın çörekotunu 2 ay önce yemiştim adetim uzadıda uzadı resmen 15.gün adet gelmişti en azından kanamam vardı bu ay kanama yok bebek yook kendimden birsey anlamadım doktorlara gidiyorum birsey yok diyorlar birsey yokta bunlar nee ozaman valla bindik bir kıyamete gidiyoruz alamete....allah sonumuzu hayır eylesin nediyeyim

Canım kanamanın azalması belli ki soğan kürü etkisi, genelde bizim forumdaki birçok kişide böyle. Ama olumlu mu olumsuz bir etki mi bilemiyorum, malum herşey herkese iyi gelmiyor. İnşallah olumlu birşeydir...

slm............

kızlar adetime 2 gün var ama benden biraz önce pembe renkte yumurtlama günündeki akıntı gibi şeffaf uzayan bir akıntı geldi ..........sanırım erken adet olucam ben :KK31: başkada ağrım sızım yok ......sadece çok kötü grip oldum ilaçta içemiyorum :KK14:

slm............

kızlar adetime 2 gün var ama benden biraz önce pembe renkte yumurtlama günündeki akıntı gibi şeffaf uzayan bir akıntı geldi ..........sanırım erken adet olucam ben :KK31: başkada ağrım sızım yok ......sadece çok kötü grip oldum ilaçta içemiyorum :KK14:

Canım ilaç içmemekte iyi etmişsin, yerleşme kanaması falan da olabilir. Kesin emin olursan regl olduğundan o zaman iç.

Canım 6-7 gün süren yoğun kanamam 3 günde bitti ve de miktarı eskisine oranla çok az. Bu iyi mi kötü mü anlamadım!!??

canım benimde öyle olmuştu 6 gün süren regle 3 günde bitti
kızlar bende soğan suyu içiyorum 2 aydır
aynen dediğiniz gibi
6-7 gün süren adetim 3 günde tamamen bitiyo bu iyi bişimi yoksa deyilmi bilmiyorum bende size sorayım dedim bilgsi olan varmı ;?

selam kızlar bende 1 haftadır soğan suyu içiyorum reglimin 7.günü başladım
son iki aydır kist belasıyla uğraşıyorum o yüzden içiyorum kisitim baya küçülmüş demişti en son doktorum inşlh soğan suyuyla atarım tamamen
ayrıca dğk hapıda kullanıyorum doktorum verdi kistim için
regli olunca sonucunuda yazarım bakalım ne kadar etkili olacak:KK14:

Canım ilaç içmemekte iyi etmişsin, yerleşme kanaması falan da olabilir. Kesin emin olursan regl olduğundan o zaman iç.

sağol :) inan bebek için hiç umudum yok desem yeridir :KK14: kendimide şartlamak istemiyorum sonuç hüsran olunca çok üzülüyoruz malum :KK5: öyle yapıcam bende zaten az kaldı idare ediyorum bu şekilde ilaç içmiyorum...

ya bide demişsiniz adetim kısa sürdü diye benim zaten adetim 3 gün sürüyor :KK31: tamamen azalmasa bari ..kürden sanırım adetteki değişiklikleriniz çoğu kişide böyle olmuş çünkü ...offffff zaman geçmiyor :KK6:

bende bugün adet olmuştum normalinden 2 gün önce oldum hiç adetim aksamazdı benim ama 2 aydır düzensizleşti geçen ay 4 gün gecikme olmuştu ama sogan küründenmi nedir adetim çok sancılı geçiyoo offf ölüyom resmen yaaaa kasıklarım karnım felaket:KK5::KK5::KK5::KK5:

5 yıllık evliyim bir oğlum var. Spiralden sonra kanamayla doktorda kistim olduğu ortaya çıktı. Doktor herkeste olabilecek sıvı kist patlamamış yumurta dedi iki yılda iki tane kist attım. Kendi kendine patladılar. Doktor kist ilerisinde bebek yapmada zorluk çıkartabilir bebek düşünüyorsanız tekrar yapın dedi ve çalışmalara başladık altı ay oldu. Ama altı aydır doğum kontrol hapını bırakmamla adetlerimde düzensizleşti iki ay olmadığım 48 50 gün olmadığım zamanlar oldu altı aylık dönemde. Benimde soğan küründe bugün birinci günüm tadı gerçekten berbat öğürerek içer moddayım :KK43: İlk bardağı dün akşam içtim. Sabah uyandığımda İç çamaşırım ıslaktı sanki sürekli tuvaletimi kaçırmış gibi aramı ıslak hissediyorum. Şimdi gerçi bende kistte varmı bilmiyorum. Ama Doktor mantar türevi şeylerden bahsetti. Birde sorum Ben bendeki kistin ne tür olduğunu nasıl bileceğimki doktor önemsiz dedi kistin şu bu demedi hani onun üzerine yoğunlaşıp araştıramıyorumda. He ama son gittiğim doktor çikolata kist her kadında her ay olur demişti. 15 günü inşallah doldurabilirim iç çamaşırımı ıslak gördükçe seviniyorum demekki varki birşeyler çıkıyor diyorum.

Canım 6-7 gün süren yoğun kanamam 3 günde bitti ve de miktarı eskisine oranla çok az. Bu iyi mi kötü mü anlamadım!!??

evrimcim hamile olabilirmisin diycem ama bilemiyorum ki hamilelik oluştuktan sonra üstüne adet görenler oluyor çünkü. tahlil yaptırsana canım

slm............

Geçmiş olsun canım kanamanın devamı geldimi peki:26:

kızlar birkaç gündür nete giremiyordum.anladığım kadarıyla hamişimiz yok.herhalde beni bekliyorsunuz.az kaldı incirde 10.gündeyim ilk günlerde kasık sancım oluyordu ama şimdilerde ağrımda kesildi.bu arada regl bittiğinde bende süt kesiği akıntı olurdu ama soğan kürünün etkisi olsa gerek tertemizim akıntım olması gerektiği gibi artık.galiba içim temizlenmiş ve inşallah incir kürüyle de temiz rahmime bebiş girecek....bu arada evrimcim senin sorunun yok istersen rahmini yorma yanlış bir kür falan kullanacak olursun bu sefer kist falan olusur allah korusun.bende polen falan kullan hatta doktoruna danış genelde folikasit veriyorlar gebeliğe hazırlanırken....
bu arada pegasucum sen ne alemdesin....

canım benimm soğan kürünün faydalarını görüyoruz çok şükür içimizdeki iltahabı kurutması kistleri yok etmesi çok güzel sonuçlar tabi inşallah hamileliğimizede vesile olur. canım beni sormuşsun ben hala geziyorum benim bu ay adetim sınavlarımdan 1 gün sonra geldi ve ben hem sınav stresi hem her ay olduğu gibi 'regl yasımı' üzerimdem atmak için geziyorum :))

Canım üstüne görme olayı felan olabilir mi acaba hamilemisin ki miktarıda azmış:26:

Son düzenleme:
kızlar acil yardım istiyorum sizlerden
bugün soğan kürünün 3. bölümüne başladım.2.bardağı yapıcaktımki sulu kanlı akıntı geldi bende korktum bıraktım..bunun nedeni ne olabilirki acaba??adetimede 8 gün var bırakayımmı devam edeyimmi bana bi akıl verin lütfen

canım benimm soğan kürünün faydalarını görüyoruz çok şükür içimizdeki iltahabı kurutması kistleri yok etmesi çok güzel sonuçlar tabi inşallah hamileliğimizede vesile olur. canım beni sormuşsun ben hala geziyorum benim bu ay adetim sınavlarımdan 1 gün sonra geldi ve ben hem sınav stresi hem her ay olduğu gibi 'regl yasımı' üzerimdem atmak için geziyorum :))
canım umarım bebişlerini de görürüz kürlerin....yerimize de gez canım ben balkona dahi çıkamıyorum.....ben atlattım regl yasımı bugün 10 gün oldu inciri yapalı umarım allahtan bu son olur da yas tutmak yerine kurban kestiririz....eğer gebe kalırsam kurban kestirecegim....

Geçmiş olsun canım kanamanın devamı geldimi peki:26:

sağol canım ...biraz öncede 1 damla kadar peçeteye kahverengi akıntı geldi ......başka hiçbirşey yok ..... normalde adet olucam zaman çok şiddetli baş ağrım olur bilirimki adetim gelmek üzere birde mide bulantım olur başka adet belirtim olmaz benim...ama baş ağrısı yaşamadan adet görmedim bu yaşıma kadar ..ilginç olanda bu zaten eğer adet olacaksam niye birşeyim yok ? valla kafam allak bullak oldu ...bakalım mecbur bekleyeceğiz test yapsam bişey çıkmaz zaten daha 2 gün var offfffff:KK31:

sağol canım ...biraz öncede 1 damla kadar peçeteye kahverengi akıntı geldi ......başka hiçbirşey yok ..... normalde adet olucam zaman çok şiddetli baş ağrım olur bilirimki adetim gelmek üzere birde mide bulantım olur başka adet belirtim olmaz benim...ama baş ağrısı yaşamadan adet görmedim bu yaşıma kadar ..ilginç olanda bu zaten eğer adet olacaksam niye birşeyim yok ? valla kafam allak bullak oldu ...bakalım mecbur bekleyeceğiz test yapsam bişey çıkmaz zaten daha 2 gün var offfffff:KK31:

merhaba bende ilk hamileliğimde adetime 4gün kala kahverengi leke gelmişti 3gün sürdü bende adet gördüm zannettim ama adet günümde test yaptığımda pozitif çıkmıştı canım inşallah hakkında hayırlısı olur biraz sabırlı ol ve adet gününde test yap

merhaba bende ilk hamileliğimde adetime 4gün kala kahverengi leke gelmişti 3gün sürdü bende adet gördüm zannettim ama adet günümde test yaptığımda pozitif çıkmıştı canım inşallah hakkında hayırlısı olur biraz sabırlı ol ve adet gününde test yap

çok teşekkür ederim :KK16: inşallah dediğin gibidir meleğim gelmiştir o kadar çok istiyorum ki, bir o kadar da tedirginim..testimi geçen aydan alıp koydum adetimin geçmesini bekliyorum inşallah bende pozitifi görürüm......inşallah anne olmak isteyen herkes bu mutlu anı yaşar ...2 gündür aslında kasıklarımda batma oldu 5-6 saniyelik batmalar sol tarafta ben soğan kürüne yormuştum inşallah bebiştir:emir_bebek:

X