Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım benim inşallah hepimizin dilekleri kabul olur ben kendim için dua ederken sizleride duama katıyorum herzaman rabbim kabul eder inşallah. evrimcim reglin gelmemiş çok sevindiriyorsun beni bugün kan testi yaptır canım daha neyi bekliyorsun ayyy çok heyecanlandımm

samatcım gerçekten zor bir durumdu artık çok alıştım bu durumlara ama her defasındada ayrı acıtıyor içimi . canım aynen bende dualarımda sizi hiç eksik etmiyorum inşallah senin dediğin gibi buradan mutluluklarımızıda paylaşırız

olsun buluşamasakta bizim gönüllerimiz bir burada birbirimize gönül yoldaşı olduk

aaaa canım ben bunu okumamıştım çok üzüldüm şimdi Boşver kafaya takma canım herşeyin hayırlısı bizlerde bir gün burda hamileliğimizi ilan edeceğiz rabbim o günleri tez zamanda gösterir inşallh . evrimcim kafa şişirmek ne demek biz burda dertleşiyoruz birbirimizle duygularımızı paylaşıyoruz sakın böyle düşünme.

üzülme canım benim.Rabbim çok büyük.ümitlenmeden de olmuyor ki.her ay söz veriyorum kendime günleri saymıcam diye olmuyor yinede.olsun umutlanmak bile güzel şey.Rabbim bigün bizede verecek.eğer kaderimizde varsa ki inşallah yazılmıştır anlımıza bi gelsin o yaramaz yumurcaklar o zaman bugünleri hatırlamayacağız bile.ama ben inanıyorum bu küre.ısrarla yapalım.sonuçta bitkisel ve destek olan bi kür.benimde iyice karıştı günlerim evrim82 im ya.hala adet olamıyorum.eee hamilede değilim.yine düzensizlik başlarsa diye çok korkuyorum...ama benimde stresten sanırım bu kadar geçikti...

kızlar bende geçen ay ilk soğan kürümü yapmıştım ve benimde 2 gün gecikmişti ki benim adetlerim hiç gecikmez herzaman 1-2 gün önceden gelir bende geçen ay umutlanmıştım ama olmadı ama rabbim hepimize nasip edicek inşallah. bu ay hiç gecikmedi hatta 1 gün önce geldi

slm kızlar..
daha önce muhakkak yazmışımdır ama tekrar yazayım ..
2 senelik evliyim ve evlendikten sonra pkolu olduğumu öğrendim daha öncesinde regl düzenliydi ama sonra bozuldu düzen .
ilaçsız regl olamıyorum normalde tedavi oldum ilaç tedavisi yumurta oluştu çatladı ama bebiş olmadı
hsg çekildi temiz eşimin testleride temiz...ara verdim tedaviye en son 30 ocakta regl oldum kaç kere test yaptım negatif üzülmüyorum artık alıştım çünkü ...
soğan kürünü denemek lazım dedi ablam bugün 15. günüm bitiyo bebiş olması imkansızda en azından regl olayım en geç kaç güne olunuyo regl arada takip etmeye çalışıyorum burayı rabbim isteyen özleyen bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı afiyetli evlatlar nasip etsin inş ...

Son düzenleme:

bunu yazıyorum ama inş cvp veren olur :)
kızlar şimdi bugün soğan kürü 15. günüm bitmiş bulunmakta ben incir kürüde yapmaya karar verdim ama nasıl ne zaman başlamalıyım ...
yani 4 ay soğan kürünü yaptıktan sonra hamiş olmazsam mı başlıcam ?yoksa önce soğan sonra incir sonra tekrar soğan ay kafam karıştı bi yardımcı olun bana ?

iyiakşamlar kızlar...
kist ve miyom var bende...ve bebiş istiyorum..6 gündürde soqan kürü yapıyorum..son 2 gündür dayanılmaz kasık aqrım var...dün akşam nerdeyse acile gidecektik...soqan küründen olduqunu düşünüyorum...ve hiç akıntım olmadı...sadece kuvvetli aqrım var...bu normalmi kızlar..bilgi verebilirmisiniz..

canım bence sogandan sonra hamile kalmazsan öbür ay incir kürü yapman lazım 4 ay soğan kürü yapılmaz benim bildiğim 1.ay adetinin 7.günü başlanır ve 15 gün uygulanır sogan kürü o ay hamile kalmazsan 2.ay da adetine 10 gün kala 10 gün soğan kürü uygulanır ve yine hamile kalmazsan 3.ay da incir kürü dene derim canımm inşallahhh hamiş kalacagızzzz benimde adetim salı günü 2 gün kaldı bende bu ay ilk kez soğan kürü yaptım ve süt maydonoz buharı yaptım bakalım işe yarıcakmı denemekte fayda var

Canılarım çok sağolun,sizler sayesinde kendimi daha güçlü hissediyorum. Allah razı olsun, öpüyorum...

Canım sağol, Allah razı olsun desteğin için!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…