Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Arkadaşlar lütfen yardım edin. 12 gün soğan kürü uyguladım sonra müsait olup yapamadım 12. Günde kestim ama adetimin 7 nisanda olması gerekiyordu hatta önceki aylar gününden önce olmuştu.bu ay hiç bişey yok daha ortada.arkadaşlar kullanmaya başlayınca 5 6 gün sonra adet olduk yazmışlar.psikolojik herhalde bi de gebelik belirtilerini yaşıyorum sanki.sık idrara çıkma bulantı kasıkta batma.göğüs uçlarında acıma.vs. Sanırım yavaş yavaş kafayı üşütüyorum

canım hamile olabilirmisin diye düşünüyorum şuan test yaptınmı peki benim adetim bir hafta önce geldi soğan küründen dolayı geç olanları bilmiyorum

evet canım hamile kalmak için denedim sogan kürünü adet günüm yaklaştıkça daha tedirgin oluyorum bu ayda üzülmek istemiyorum:84::84::84::84::84::84::84::84:

Canım benim de adetim 1-2 gün gecikti, ben 15 gün yaptım soğan kürünü. Bugün idrar test yaptım (ama akşam saatlerinde) negatif çıktı. Senin 3 gün geçti madem öyle gecikmez de normalde, neden test yapmıyorsun?

kan testi yaptırsana bacımmmmm inşallahhh bebiş vardırr

kızlar ben 15 gün kullandım sogan kürünü ama bende hiç akıntı falan olmadı ama sogan kürüm bittiginin ertesi günü sarı akıntım oldu ve idrarım çok koyu oldu turuncu gibi ve koku vardı idrarımda kürden dolayımı olmuştur

canım hamile olabilirmisin diye düşünüyorum şuan test yaptınmı peki benim adetim bir hafta önce geldi soğan küründen dolayı geç olanları bilmiyorum

test yapmadım canım daha.ama aldım bugün yarın sabah yapacağım tabi sabaha adet olmazsam.herkes akıntı oluyo adet oldum falan yazmış bende ne akıntı ne adet var.strestende gelmemiş olabilir.en iyisi yarına kadar beklemek :18:

yapcam bacım sabah.allahım artık bıktım negatif görmekten 5 senedir aynı manzara.rabbim acısın halimize.seninde geçmiş canım 1 2 gün bak belki senin bebişin gelmiştir.güzel haberlerini ver bize.daha idrarda çıkmıyor mu ki bazen öyle olabiliyormuş ya:106:

Canım sabretmem lazım biraz daha, şimdi nette bir yazı okudum, testler testin hassaslığına göre 20-50 mIU/ml beta-HCG ölçebiliyormuş. Gebeliğin 5. haftasına kadar da bazen sağlıklı gebeliklerde dahi 19 mIU/ml'nin üzerine çıkmıyormuş. Birkaç gün daha gecikirse eğer kan testi yaptıracağım. Yarın da geçerse zaten cuma kesin kan testi yaptırırım diye düşünüyorum. Canım inşallah ikimiz de hamişizdir de çifte mutlu oluruz. Valla bu ay kafayı yedim resmen!!

inşallah canım.ben sabah test yaparım.eğer adetim 3 5 gün daha gelmezse de gidip kan testi yaptıramam.burdaki iki kadın doğumcuda bıktı benden.eğer varsa idrarda çıkana kadar beklicem.adamlar hamile değilsiniz hanfendi demekten yorgun düştüler artık

Haklısın canım, ben de eczaneden test alırken utanıyorum. Her seferinde farklı eczaneden alsam da utanıyorum

kanda daha erken belli olur beklemek daha zor hiç degilse kan testi yaptır varsada yoksada kafan rahat eder bacım

Ya canım bana kalsa yaptıracağım da negatif çıkarsa kociş kafamın etini yer. Kafana takma deyip duruyor, tabi adeti geciken o değil. Cumaya kadar olmazsa yaptıracağım. Yarın benim için kritik gün. Bir de bu ay soğan kürü yaptım ya, belki bende ters mi tepti diyorum, ondan mı bu üç gündür çektiğim sancı ve gecikme bilemedim.

canım bende bu ay sogan kürü kullandım ve 2 gün önce bitti ve bu 15 günde hiç akıntım olmadı kürümün bittigi ertesi günü sarı akıntım oldu az ve şuan adetime 6 gün var ve gögüslerim agrıyo normalde hiç agrımaz gögüslerim ve karnım agrıyo ayakta biraz durayım belim kopacak oluyo sanki sende ne gibi degişiklikler var canım normalde adetin gecikirmi hiç ben hep 29 günde bi adet olurum yalnız geçen ay bi 4 gün gecikme oldu ne kadar çok sevinmiştim o zaman ama adet olmuştum bakalım bu ay ne olacak hayırlısıyla Rabbim tüm isteyen herkese evlat verir aminnnnnnnnnnnnnn

canım hayırlı olsun kist bitti derken bebiş yola çıkma hazırlığında olur inşallah.....

ayy inşallah canım ağzından bal damlıyor.......hepimizinki yola çıkar en kısa zamanda inşallah

birde doktor sağ tarafta sıvı gözüküyor dedi çok az o ne demek acaba ...önemli birşey değil o dedi birşey demedi ...niye sıvı olur rahimde acaba hiç başına gelen varmı ? ne sıvısıdır bu ilk defa duydum

inşallah hamilesindir canım ..dualarım seninle

everimmcim birkaç gündür giremiyorum çatladım meraktan bacımm, takip edemediğim sayfaları tek tek okudum tabi kırmızıların gelmemiş canımm çook sevindim inşallah gelmez ve bizi mutlu edicek motive edicek haberi sen verirsin bizlere artık şu topiğin bir cücüğü olsun yaaaa (o cücükleri yerim ben yeriiimmm)

pegasucum nerelerdesin...incir kürü yapmaya başlayacakmısın....

samatcım adet olduktan sonra motivasyonum çok düştü bende kendimi vurdum çayıra bayıra :)) yağmur çamur demedim gezdim valla bikaç gün gezdim stres attım şimdi daha iyiyim hatta bugün kardeşimin yakın arkadaşı doğum yaptı onu ziyarete gidicem. (kardeşimin arkadaşları bile doğurdu bende tık yok yahuuu) =\\ incir kürüne başlıycam ama ben bu ay yine soğan kürü yapayım diyorum bu aydan sonra incir kürüne başlamayı düşünüyorum. evrimin kırmızıları gelmemiş çok sevindim . senin bebiş bizimkileri dövücek derken evrimin bebişi bizimkileri dövücek galiba :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…