Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar soğan kürü sonrası kanaması uzun süren varmı....benim azaldı ama bitmedi de....adetin 2.günü incir kürü başlamıştım etkisi olabilirmi....normalde bitmesi gereklide...

pegasucum nerelerdesin...incir kürü yapmaya başlayacakmısın....

ohh be ALLAH'ımın izniyle soğanda 11 günü devirdim ALLAH'ım sonuçları güzel olsun tek isteğim bu

arkadaşlar reglmin son 3 günü leke şeklinde geldi.
sogan kürüne regl bitiminden 7 gün sonra başlanacak diye okudum.
o leke gelen 3 günü sayacakmıyım sogan kürünü yapmak için gereken 7 güne?

slmmmmmmmm

arkadaşlar şimdi doktordan geliyorum soğan kürümün 15.günü bugün dayanamadım doktora gittim ve kistimin küçüldüğünü 1 cm bile olmadığını söyledi ve şaşırdı doktor.....bende 4,5 cm çapında çikolata kisti vardı çünkü çok mutluyum rahime yumurtalıklara baktı bebek için bir sorun yok dedi hatta yumurtlamışım sağ tarafta gördü bugünleri değerlendirin dedi ...ama dedim ben 3 nisanda yumurtladım akıntımı gördüm dedim ozaman 2. yumurtlama olabilir bazen ayda iki kez yumurtlama olur dedi ..adetime 7 gün var bu arada yumurtlama konusunda bal+çörekotu+tarçın kürümü etkili olduki 2. kez yumurtladım çok şaşkın ve mutluyum sizlerle paylaşayım dedim.........

soğan işe yaradı yani

kızlar benimde sogan kürüm 2 gün önce bitti ohh rahatladım içmekten darısı sizlere bide dün arkadaşla konuşurken söyledim bu ay sogan kürünü denedim dedim oda sogan kürü adet söktürücü dedi ben çok araştırmıştım zamanında keşke daha önce bana söyleseydin dedi adetime 6 gün kaldı bakıp görecegiz artık

kızlar sogan kürü kullanıp ve 15 gün içtikten sonra ne gibi farklılarlar oldu sizde yazarmısınız??????

canım evet adet söküyo ama hamilede kalmış olabilirsiniz tabiki eğer kalmadıysanız soğan kürünü kullandıktan bir sonraki aya rahimi hazırlıyor kis vesayire gebeliğe engel olan şeyleri yok ediyor diyebiliriz eğer gebelik için denemk istiyosan soğandan sonra inciri dene

canım birde unutmadan eğer gebeysen soğan düşük yapmıyormuş bilgin olsun gebe olduğunuzu öğrendiğiniz zaman kürü bırakın diyorlar korkmana gerek yok tatlım

canım hayırlı olsun kist bitti derken bebiş yola çıkma hazırlığında olur inşallah.....

kızlar sogan kürü kullanıp ve 15 gün içtikten sonra ne gibi farklılarlar oldu sizde yazarmısınız??????

canım herkes için farklı sonuçlar doğuruyor anladığımız kadarıyla....benim kist sorunum yoktu bebiş için içmiştim ama bebiş olmadı...sadece adet sancısı çekmedim ve önceden adet öncesi ve son iki günü kahverengi lekelenmeler olurdu.soğan küründen sonra bu lekelenmeler olmadı.soğanı içerken ve adet olana kadar sarı akıntılarım ara ara beyaz akıntı oldu....herhalde iyi yönü bu olmalı iltahapları söktüğünü söyledi arkadaşlar....

evrimcim ne yaptın test yaptın mı meraktan çatlamak üzereyim.inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere....şayet olmasa da canını sıkmak yok....

Canım şimdi yaptım testi negatif çıktı, 2 tane almıştım, birini de sabah yapacağım ama umudum kalmadı:-((

Süper ya, maşallah maşallah!!!! Canım tam bir örneksin kürler açısından...

Canım benim adetim gecikti, gerçi 1 güncük ama anlamadım, 3 gündür de adet sancısı gibi bir sancı çekiyorum her seferinde tuvalete gidiyorum ama regl olmamışım. Şimdi test yaptım negatif. Bende soğan kürünün etkisi bu yani, değişik

Kızlar idrar tahlilinde sonucu görmek için bat üzerinden bir hafta geçmesi gerekiyormuş, öyle mi? Benim daha birgün geçti, hiç sekmezdi o yüzden test yaptım. Acaba soğan kürü yüzünden mi gecikti.9-10'u gibiydi BAT

canım bekle istersen birkaç gün eğer adet olmazsan testi tekrarlarsın. stresten de gecikmiş olabilir ama inşallah gebesindir.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…