Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

selam ben incir kürüne başladım soğan kürü yapmadım
incir havuç kürü yapıyorum bu gün2.gündü
2 ay yapıcam bakalım adetlerimi düzenliyecekmi 50 güne çıktı adetlerim
kisttim yok sadece yumurtalıklarım düzenli çalışmıyor

ben hemen hamile kalıcağımı sanmıyorum ama denemek istedim adetimi düzenler belki diye bakalım nasip artık

şifa olsun arkadaşım....inşallah düzene girer adetlerin ...hepimiz derdi başka işte inşallah hepimizin sorunu çözülür kist yoksa inciri yap bakalım ben kist olduğu için önce soğanı yaptım bebiş olmazsa bu ay bende incir kürü yapıcam hayırlısı bakalım

hiç belli olmaz bakarsın bebişin sana süpriz yapar

soğan kürüyle ilk ayda hamile kalan baya var sanırım
ben kızımdada ayıydım gonopheneyle hamile kaldım
doktor yine bebek için tedavi dedi
ama ben inciri denemek istedim
allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin

aminnnnnn!!!!!!! inşallah çok bekletmeden gelirler....içimizde bir umut işte ...bu umut için çabalıyoruz inşallah başarıcaz

aminnnnnn!!!!!!! inşallah çok bekletmeden gelirler....içimizde bir umut işte ...bu umut için çabalıyoruz inşallah başarıcaz

stres çok etkiliyor canım elimizden geldiğince stres yapmamız lazım
ben kızımda doktor tedavi deyince en az bir yıl olmaz diyordum tedaviye başladığım ay hamile kaldım
allah herkese nasib etsin annelik duygusunu

Allah ol dedikten sonra herşey boş aslında ...çok şükür bir evladın var Allah uzun ömürler versin ....2 gündür çok stresliydim ama şimdi daha rahatım ...stres çok etkiliyor gerçekten ....alnımıza ne yazıldıysa o ! varsa nasibimde anne olmak elbet birgün olucak ama yoksa yapacak birşey yok ...herşeyin hayırlısı ....

selam arkadaslar benim adetimin 3, günü bu ay kanamam yoook sadece kahverengi kahverengi adet bu niye öyle oluyor bir bilgisi olan varmı kanamam yoook pedimi fazla kirletmiyor bile menepozamı giriyorum adet 2.gün azbirsey kahve kanla karısıktı okadar ne saçma adet bu yaaa gecen ayda böyle oldu ama gecen ay daha fazlaydı bu ay az hatta ilkdefa kasıklarımda sancı olusuyor buay ne oluyooor yaaa :18::18::18:

slm

canım doktora gittinmi yakın zamanda kistin falan var mı? benim kist olduğu için öyle olur arada adet dönemlerim ..kesin kist vardır demiyorum tabi ama bir doktora görün istersen hem için rahatlar ...hamilelik durumu için test yaptın mı? arkadaşım bu şekilde adet görmüştü ve hamileydi bu da olabilir

hamilelik testi yaptım negatif çıktı 2ayrı doktora gittim ultrasona baktı temiz birsey yoook dedi kisten bende şüphelendim ama temiz deyince birseyde diyemedim kist degil ee gebelik yoook ya bune şimdi bebek olsun diye bütün dengem altüst olduuu

niye böyle oldu ki ozaman en azından kist sorunun yok güzel bişey

Benim bugün bitti çok şükür kızlar inşallah şifa olmuştur
Bugün son günüm çok fena sarı sarı şeyler geldi tamam gelirde bu ne ya
Amma iltihap varmış bendede

canım inşallah regl olmazsın da seviniriz şayet olmazsan karın ağrısı için hemen doktora git çünkü dış gebelikte de karın ve kasık ağrısı şiddetli oluyor...

Hadi ya, korktum şimdi!!! İnşallah öyle birşey yoktur. Zaten yarını da atlatayım test yapacağım samatım, çok ciddi bir ağrım olursa giderim. Sağol canım uyarın için...

Hadi ya, korktum şimdi!!! İnşallah öyle birşey yoktur. Zaten yarını da atlatayım test yapacağım samatım, çok ciddi bir ağrım olursa giderim. Sağol canım uyarın için...

Hemen aklına kötü şeyler getirme inşallah hamilesindir

Canım üstüne görme falan olmasın, bir dr.a gitsen sanki iyi olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…