Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

saglıkla büyüt dogur canım inşallah bizimde olacak Allahın izniyle

tadı pek güzel degil ama:2::2::2::2::2::2::2::2::2:
ılınsın öyle dik kafaya

kızlarr ben bekarken yapmıştım soğan kürünü kistlerim vardı...
ılıyınca içine limon suyu sıkıp içiyodum öle daha iii oluyo deneyin derimm...
aklınıza takılmasın etkisini kaybedermi diye saraçoğluna sordum bizzat :))

Son düzenleme:

benim daha 6 gün içmem lazım öyle içsem geri kalanını ama ilk kez duyuyorum limonu bi denim bakalım

Kizlar bende sogan kürüne baslamak istiyorum!
yarin kürtaja girecegim bana dua edermisiniz? tüp bebekten iki defa hamile kaldim ama ikiside bo$ gebelik oldu
acaba sogan kürü yapsammi? ne dersiniz? en azindan kurtajdan sonra rahimi temizler birdahaki tup bebek icinde rahim hazir olur
bilmiyorum fikrinizi alabilirmiyim?

Rabbim cumlemizin kucaklarini doldursun en kisa zamanda bizleride cocuk sahibi etsin hatta çifter çifter :),!

kızlar banada yardım lütfen.ben bu ay hem hayıt tohumunu hemde soğan kürünü yapcam adetim biterse.ikisinin birarada sakıncası varmı

samatım üzülme kuzucum herşeyin hayırlısı rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Samatım ben de üzüldüm, ne yalan söyleyeyim ama Pegasucum haklı, herşeyde vardır bir hayır diyelim. İnşallah bu son üzüldüğün ay olur...

canlarım üzüldüm ama yapacak birşey yok....keşke olağanüstü birşey olsaydı da gebe kalsaydım demek benim velet kurusoğana doğmak istemiyor.bugün incir kürüne başlayacagım ama kanamamın artmasından korkuyorum.aslında soğan kürünün faydasını gördüm galiba normalde ayaga kalktığım anda birşeyler düşer gibi olurdum ve parça parçaydı.şu an o yok adet sancısı ve parçalar yok ...ümitliyim incir kürü yapacagım bulabilirsek keçiboynuzu da alacagız eşimde sorun yok ama yapmak istiyor.o da olmazsa mayısta doktora gidecegim.dua edin ne olur gelsinler bebişlerimiz ...

günaydın arkadaşlar bu gün soğan küründe 6 günüm inşallah sonucu güzel olur allah hepimize anne olmayı tatdırsın o ol derse olur...

Arkadaşlar moralim bozuldu ya, biraz motivasyon istiyorum, var mı???
kızlar hadi ama moral bozuklugu yok....allahın izniyle birkaç aya hamileyiz diye haykıracagız inşallah.....
canım bakıyorum akşam yoktum diye hemen duygusala baglamışsınız...herşeyin hayırlısı vardır bir bildiği rabbimizin.canım evrimim doğru söylüyor sakın gebe olmayasın.neyse sabredelim test için umarım gebesindir hadi sevindir bizi
Amin canım inşallah bu ay reglin gelmez hep birlikte mutluluktan ağlarız birazda mutluluktan ağlamak istiyorum
ağlamayalım kızlar sevinçtende olsa oynayalım....
pampişim inşallah gebesindir.....

neye inanırsan o olurmuş canım.aslında hepimizin kafasında gebe kalamayacagım fikrini atmamız daha sağlıklı olacak....

arkadaşlar eğer mesajıma cevap verirseniz sevinirim ben adetime 10 gün kala soğan kürü yapmaya başladım eşimede kür yapıyorum allah izin verirse tabi bu 10 günlük sürede gebe kalma şansım olurmu acaba çooook merak ediyorum

Merhaba arkadaslar!!!

Bı sorum olcak, bu kürū yapanların neleri oldu?? Kiz erkek?? Ben8 aydır ugrasiyorum hamile kalamadım....

hepimizin hakkı hepimize helaldir sabretmeyi ögreniyoruz birbirimizden ötesi var mı.....
canlarım sizleri tanımasamda şuan en yakın arkadaşımdan daha yakınsınız bana çünkü beni benim yaşadıklarımı yaşayarak anlıyorsunuz....seviyorum sizi....
canım allah sağsalim kucagına almayı nasip eder inşallah...hamilesin aklına geldikçe duanı esirgeme bizlerden.
canım olabilir neden olmasın.benim doktorum genelde adet bittikten sonra mesela 8, gün başlayıp adet olana kadar çift günlerde gün aşırı ilişkiye girmeyi söylüyordu.umarım gebe kalırsın....

ayyy canım ya valla allah razı olsun beni çok rahatlattın allahım inşallah sana en yakın zamanda kısmet eder bizzat senin için dua edicem allah olmayan herkeze yaşatsın bu duyguyu

ayyy canım ya valla allah razı olsun beni çok rahatlattın allahım inşallah sana en yakın zamanda kısmet eder bizzat senin için dua edicem allah olmayan herkeze yaşatsın bu duyguyu

allah razı olsun canım. inşallah hepimize en kısa zamanda bu mutlulugu yaşatır ha birde ilişki sonrası yastık koy diyordu en az yarım saat kalkma derdi hoş ben hep uyguluyorum ama rabbim zamanını biliyor.

allah razı olsun canım. inşallah hepimize en kısa zamanda bu mutlulugu yaşatır ha birde ilişki sonrası yastık koy diyordu en az yarım saat kalkma derdi hoş ben hep uyguluyorum ama rabbim zamanını biliyor.

valla canım yastık konusunu ben bu ay yaptım cenin pozisyonunda yattım artık allah nasip ederse dün kuzenim doğum yaptı o kadar duygulandımki allahım dedim önce olmayanlara onların hürmetine banada ver dedim...aminnn...birde 3 defa elhamdülillah diyip dileğimi söylüyorum hiç durmadan her aklıma gelişinde...allah demişki ya kulum bir elhamdülillah de yerle gök arasın kadar sevabın olsun bir elhamdülillah de yerle yerin sonu kadar sevabın olsun bir elhamdülillah daha de ve bende iste ne istersen iste ben vereyim demiş...inşallah

kızlar incir kürünü yapacagım ama kaynamakta olan suyamı yoksa soğuk suya incirleri atıp öyle mi kaynatacagım.bugün kaynamakta olan suya atacagım ama doğrusu ne merak ettim.bazı yerlerde kaynamakta olan su diyor.youtube dan dinledim.saraçoğlu bu konuda kaynat ve kaynatma demiyor.kafam karıştı.bu arada yeni bir gün yeni birkür bize yepyeni bir sayfa açar allahımdan dileğim .....

sen adet oldun mu tatlım???
ben de uygularken kaynayan suya atacağım,heryede öyle deniyor.ya da ben öyle duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…