sogan kürü kullananlar

Yalniz degılım diye asla sevinmiyorum kimsenin böyle bı hayatı olmasın rabbım dusmanıma bile vermesin.bakkaldan sakız mı alıyozki sanki elimde olan ne onuda anlamaya calısmıyorum.biz karı kocayız dogacak olan bizim bebegimiz nıye berabet gecmeyelimki bu sınavı allaha Şükür her şeyi üstesinden gelirim cok kırıyor beni.

Biliyorum hepimizin bi derdi var şükretmek sabretmek kurtuluş amenna zaten bizim derdimi bize yetıyo el alem neden basımızın etini yerki yanımda kaac tane cocugu olan sözde hanfedıler sırf kırmak için bidaha yapcam aman şunu dogurmasaydım aman şu zaman dogursaydım diye boşmuhabbetlerle neden incitirki... isyan etmiyorumda ama rabbim öylelerine peş peşe vveriyor cocukla alakaları yok bide bizim şu cabamıza bak.yahu zaten üzgünüz haşa yanlış dua etmek istemiyorum ama ey guzel allahım bizide unutma senden baska kapımız yok.derdımızın dermanı neyse sen onu ayagımıza dolastır umutsuluga atma aminn

ayyy insallah datlışıminsallah canım benim tüm isteyenler insallah hep birlikte hamiş kalırız gülüm.heheh kız aynen cocugu dogurduk besik kertmesi bile yaptık hehe
ayyy dünürüm şimdi hastaneden geldm progestan testi yaptı doktr yumurtam çatlamş..ateşölçerle ateşimi ölçyrm ve ateş ölçere göre 4 temmuzda çatlamş.ben ise 3 temmuz ilşki oldu.yanı dün olmadı acaba yetrli mi ki 3 temmuz işlksi

mybaby biz senle en iyisi kendimize ayrı bir topik açalım

regli olmakla birlikte büyük abdeste çıkanların paylaşım alanı
folik de ilk davetlimiz olur :))))

mybaby ne durumdasın canım?ben gene sabah koştum ama bişey yok heyecan dorukta :):18:

yok canım olmadım ama belim ağrıyo çok korkuyorum geldi gelicek diyeeee:18::18::18::18::18::18:

yok canım olmadım ama belim ağrıyo çok korkuyorum geldi gelicek diyeeee:18::18::18::18::18::18:

folik bizi derhal geri çevirir bence

benimde sabah ağrıdı yine wc ihtiyacım gelince ama geçti şimdi.bugün sabah dokuzdan beri karnım aç midem kazınıyo ilk kez orucu hissettim bugün :) artık pazartesi ola hayrola.haftasonu adet olursam hormon tahlilimi yeniletirim die pazartesiye randevu almıştım.artık ya hormona baktırırm ya hcg testi yaptırırm artık nasibimde hangisi varsa .:18:

ben de ikinci davetliniz olabilirim reglim aynı belirtiyle gelir benimde . benim de sekiz günüm var daha göğüs ağrım dışında henüz bi belirtim yok rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

pofff az önce wc gittim peçeteye böle sıvı geldi ovulasyon günündeki gibi şeffaf
sonra içinde çok ince kılcal damar gibi kahvelik vardı çok az:18:
sanırım ben bu akşam yada en geç yarın olucam pazartesiye umutlarım çürüdüüüüüüüüü gittiiiiiiiiiiiii
belimde agrıyo tam isabet oldu aman yaaaa bu ayda fossss moralim bozuldu

ben de ikinci davetliniz olabilirim reglim aynı belirtiyle gelir benimde . benim de sekiz günüm var daha göğüs ağrım dışında henüz bi belirtim yok rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

sende mi
ayyy baya baya dolup taşacak topik desene hahaa
yalnız hadi konu açıldı diyelim
oraya gelenler ne muhabbet etcek bi düşündüm de hiç iç acıcı değil

sende mi
ayyy baya baya dolup taşacak topik desene hahaa
yalnız hadi konu açıldı diyelim
oraya gelenler ne muhabbet etcek bi düşündüm de hiç iç acıcı değil

öyle valla . bu da bizim farkımız , nasıl bi farksa artık :44: yinede bi işi topiğe dökmeyelim çok haklısın

öyle valla . bu da bizim farkımız , nasıl bi farksa artık :44: yinede bi işi topiğe dökmeyelim çok haklısın

yok yok topiksiz takılalım böyle bencede
burda barınmaya devam
reglim 3 gün geçti çok korkuyorum ya
pazartesi teste gidicektim ama geldi gelecek moralim bozuldu çok....
sen sogan kürü uyguladn mı peki bu ay?

yok yok topiksiz takılalım böyle bencede
burda barınmaya devam
reglim 3 gün geçti çok korkuyorum ya
pazartesi teste gidicektim ama geldi gelecek moralim bozuldu çok....
sen sogan kürü uyguladn mı peki bu ay?

be üç ay önce düşük yaptım dört günüm geçtiğinde dk başı lavaboya koşuyordum çünkü bütün regl belirtilerim vardı hiç ihtimal vermiyodum ama gebeymişim maalesef sonu düşük oldu . inşallah gelmez senin reglinde güzel haberini alırız tüm kalbimle diliyorum .. ben soğan kürünü bi ay yaptım o ayda felaket bi regl dönemi geçirdim acillik oldum resmen. hem erken oldum hemde cok bel ağrısı ve sancı çektim neden bilmiyorum bidahada gözüm korktu açıkçası. soğan kürü adetide söktürüyor değil mi kimi zaman

geçmiş olsun canım üzüldüm Rabbim tekrar sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah
bende mayısda tüp bebek denedim tutmadı soğan kürünüde çok önceleri yaptım ama bi fayda veya zarar görmedim
adeti söktürüyomu bilmiyorum benim normaldede belim çok agrır
oyüzden bugünlerde çok korkuyorum
wc de de çok az akıntının içinde çizgi şeklinde kahvelk gördüm geliyor sanırım
hayallerim suya düştü diyebilirm bu ayda
umarım dediğin gibi olur ve gelmz pazrtesi test yaparım ama kısmet bakalım
Rabbim neylerse güzel eyler

rabbim duysun sesini inşallah streste düşman o yüzden rahat olmaya bak ben yapamasamda sen yap bari :)bende aşırı bel ağrım oluyor diye doktora gittim geçtiğimiz ay özellikle regl döneminde doktor muayene etti ve rahmin dışa dönük dedi korkma yapısal dedi ama insanın içine kurt düşmeye görsün olmazsa diye içim içimi yiyor bu ay merakla bekliyorum işte sekiz günüm var daha

aaa tam sökülene kadar bozma moralini canımmm lütfenn hayırlısıı yüzüm asıldı benimde bak şimdi

senin kaçıncı günündü bugün canım adetin.geçen ay 6 sındamı olmuştun.

laporoskopi ve tüp bebek öncesi histeroskopi oldum canım bende öyle bir sorun görünmedi bilmiyorum bel agrımın sebebini
ama çok agrır eskiden beri bu yüzden şimdide agrıdıgı içn endişelendim
sakin olmaya çalışıyorum ama heves edince insan üzlüyor illaki neyse bakalım
umarım sende mucizene kavuşursun 8 gün sonra haberin gelir

aaa tam sökülene kadar bozma moralini canımmm lütfenn hayırlısıı yüzüm asıldı benimde bak şimdi

yani orası öyle tabi de ne bileyim moralim bozuldu bnmde

senin kaçıncı günündü bugün canım adetin.geçen ay 6 sındamı olmuştun.

3 haziranda olmuştum canım. yani normalde 28 29 günde bir olurum eger öyle olsaydı 1 temmuzda gelirdi
döngüm 30 güne çıksaydı da 3 temmuzda gelirdi
yani ya 2 günlük geciktim ya 5 günlük her halukarda gecikti anlıcagın
pazartesiye kdr ya gelicek ya gidip kanda öğrenicem negatifimi

hadi inşallah canım ya.bende geçen ay kaçında olduysam gelecek ay o vakte kadar bekliyorum 6 haziranda oldum en son bende 29-30 günde oluyorum son 3 aydır 3 gün öne gelmiş ona göre benimde 3 ünde olmam lazımdı.bakalım pazartesi dananın kuyruğu kopar hakkımızda hayırlısı bel ağrısı bendede var canım hafif hafif bazende kayboluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…