sogan kürü kullananlar

Allah sana zihin açıklığı versin, elin hep doğrulara gitsin Allah yanında olsun o gün ve her gün. Amin

Amin canım Allah razı olsun çok sagol. Rabbim su güzel günlerin hürmetine hepimizin sıkıntılarını gıdersın ınsallah.

Aahhhh agzin bal yesin senin keskeee :) ama yerlesme kanamasi boyle uzun surmez bugun dus aldim tekrar basladi kanama pihti geliyo surekli off oooff benim adam da bikti artik :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım dr a gıtmeyı dusunmuyormusun hala pıhtı seklınde dıyosun bıde bence acılen bi gitmen lazım.Ne oldugunu ogrenırsın kafan rahat eder en azından.Hamilelik varsa ve dusuk rıskı varsa progesteron verıyorlar coraspirin verıyorlar.

:KK48: gel bi sarılayım sana kocaman :KK48:
kuzum dediğin gibi biz Rabbimin sevdiği kullarız
merak etme hiç mutluluk çok yakın inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ummaaahh ummmaaahh :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: Canım 3 temmuzdan sonra tepene bınerım test dıye benden soylemesıııııııı :KK4::KK4::KK4::KK4: bu sekılde sacından surukleye surukleye eczaneye :)) ramazanda oldugumuz ıcın bu ısrarımda.

kuzummmm benim sen bence çok zeki birisin bu yüzden önceki çalıştıkalrınla güzel bi başarı elde edeceğine inanıyorum ben.
Rabbim yardımcın olsun sınavında canım. hangi duayı istersen senin için okuyabilirim seve seve:KK16:

Kuzum benım Allah razı olsun Fetih suresını okuyabılırsen cok sevınırım.Bugun dersaneye gıttım ın cın top oynuyor elıme bır tomar deneme tutusturdular gıremedıgım denemeler 24 tane ve sadece 4 gunum kaldı :18::18::18::18::18:

Ummaaahh ummmaaahh :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: Canım 3 temmuzdan sonra tepene bınerım test dıye benden soylemesıııııııı :KK4::KK4::KK4::KK4: bu sekılde sacından surukleye surukleye eczaneye :)) ramazanda oldugumuz ıcın bu ısrarımda.

Kuzum benım Allah razı olsun Fetih suresını okuyabılırsen cok sevınırım.Bugun dersaneye gıttım ın cın top oynuyor elıme bır tomar deneme tutusturdular gıremedıgım denemeler 24 tane ve sadece 4 gunum kaldı :18::18::18::18::18:

hahahhaha :KK1: :KK4: bu ne kız Allah seni çok kötüsün valla gitmicem işte:KK19:
valla orucumda kaçıyo bugünde tutmadım ama yarın tutcam gelirse bozarım napim
böyle boşu boşuna hem orucumdan oluyorum hem stres oluyorum geldi gelcek diye:18:

tamam canım regl olmadan ozamn bugün hemen sana bi fetih suresi okuyacagım
Allah zihin açıklıgı versin Rabbim kabul etsin inşallah:KK70:

Bebek işini rafa kaldırıp (kı tezgahın ustundeydi hep :))kpss için hazırlanmaya karar vermıstım bılıyorsunuz. dersaneyede yazılmıstım.Nisanda depar atmaya baslamıstım eksık konularım soru cozumlerı vs derken hamılelıgımı ogrendım ve yatmak zorunda kaldım.derslere devam edemedim.kalp atısını duyduktan sonra sıkıntı yok dedıkten sonra drum.tekrar programlarına yazıldım ve aksam esımle gıdıyordum derslere neolur neolmaz dıye. bi kac derse katılabıldıkten sonrada bebegımın oldugunu ogrendım kı sonrakı ruhsal cokuntumu bılıyosunuz hepınız. neyi tutsam elimde kaldı sanki bu cumartesi sınavım var ben napıcagımı bılmıyorum.sadece bu sene hazırlanmak ıstıyordum.evlenmeden once calısıyordum guzelde bı ısım vardı sehır degstrdgm ıcın bıraktım ve özel sektöre bulasmadan atabılırım belkı dıye dusunmustum.suan okadar umutsuzumkı. sınavdada hıbısey yapamıcakmısım gıbı hıssedıyorum. Şu mübarek günlerde sınavım için dua ıstıyorum sizden. elimden geleni yapamadım bununda farkındayım Rabbime yüzüm yok ama hazinesi geniştir vereceği hiçbirşey agır gelmez.Tüm sınava gırecek arkadaslarımla beraber Rabbim benim içinde hayırlı bir rızık kapısı acsın ınsallah.

Dualarınızda unutmayın neolur kızlar konu calısıyorum son haftaya ragmen hala :KK43:

Ayy kıyamam sana canım benim inşallah bu mübarek ay yüzü suyu hürmetine olur bi çırpıda çözer bitirirsin kuzum Allah yardımcın olsun Hızır (a.s ) sırtında duacın olsun canım dualarım seninle .

Son düzenleme:
gelmedi canım da sat 3 hazirandı en az 3 temmuz olsun bi bakalım ona göre bi test yaparım diyorum:44:

Çayıra salmakta işin sırrı zaten canım bunu basardıysan yolun yakındır evelAllah :)) fenamı kız yarı dr edalarında dolanıyoruz ıste buda kendımce zugurt tesellım benım :)) Her halimizee şükürler olsun eskıden ınsanlar derdı sıkıntısı olmadıgı zamanlar Rabbim bizi unuttu galiba dıye uzulurlermıs dua etmemızı ıstemıyormu dıye.Rabbim bizi sevıyorki dua etmemiz için sıkıntılar veriyor canım benim çok şükür :)

Ahanda bu cok duygusal olmus ıste dokundu ıcımde bı yerlere.Rabbim cok buyuk hepımıze taddırsın ınsallah anneliği. Lanet olası federallerr hep onların sucu bu :2::2: kayıp kopar asya kacarr :KK1::KK1::KK1:

Evet canım Allah bizi çok seviyor valla Rabbim büyükk :))

perşembeye bişey kalmadı da perşembeyi beklemez gelir diyorum ben:KK37:
gelmesede mutlaka şaşırmıştır test yapsamda tek çizgi çıkar:KK51:

Olur mu olur canım kullandığın ilaçların etkisi iki Üç ay sürer biliyorsun . Beklemediğin anda hamile kal emi şimdi beklemedigin gibi:))

hahahhaha :KK1: :KK4: bu ne kız Allah seni çok kötüsün valla gitmicem işte:KK19:
valla orucumda kaçıyo bugünde tutmadım ama yarın tutcam gelirse bozarım napim
böyle boşu boşuna hem orucumdan oluyorum hem stres oluyorum geldi gelcek diye:18:

tamam canım regl olmadan ozamn bugün hemen sana bi fetih suresi okuyacagım
Allah zihin açıklıgı versin Rabbim kabul etsin inşallah:KK70:

İnşallah göbüşünde bebişin olsun sende regl olamadaa bana sınava kadar fetıh suresını oku :))) cokmu bencılce oldu ama hayırr okumasanda bebiş olsun oralarda bı yerde ınsallaahh canım :)

Ayy kıyamam sana canım benim inşallah bu mübarek ay yüzü suyu hürmetine olur bi çırpıda çözer bitirirsin kuzum Allah yardımcın olsun Hızır (a.s ) sırtında duacın olsun canım dualarım seninle .

Amiiiin amiiin binlerle aminnnn :KK43:(

perşembeye bişey kalmadı da perşembeyi beklemez gelir diyorum ben:KK37:
gelmesede mutlaka şaşırmıştır test yapsamda tek çizgi çıkar:KK51:

Kapa ceneni seni piss fareee:KK1::KK1::KK1: Herseyın en guzelını en ıyısını bılen Yüce Rabbim bu kuluna bu söylediklerini bir bir yuttur inşallah hayırlı saglıklı bir şekilde müjdesına kavustur Allahım. hamılelıgını ogrensın ve bende agzına ıkı tane carpma fırsatı bulayım haklı cıktgm ıcıın :KK1::KK1::KK1::KK1: o haklı cıkarsa beni fena cırpıstırır cunkii :KK5::KK5::KK5::KK1::KK1::KK1:

Bebek işini rafa kaldırıp (kı tezgahın ustundeydi hep :))kpss için hazırlanmaya karar vermıstım bılıyorsunuz. dersaneyede yazılmıstım.Nisanda depar atmaya baslamıstım eksık konularım soru cozumlerı vs derken hamılelıgımı ogrendım ve yatmak zorunda kaldım.derslere devam edemedim.kalp atısını duyduktan sonra sıkıntı yok dedıkten sonra drum.tekrar programlarına yazıldım ve aksam esımle gıdıyordum derslere neolur neolmaz dıye. bi kac derse katılabıldıkten sonrada bebegımın oldugunu ogrendım kı sonrakı ruhsal cokuntumu bılıyosunuz hepınız. neyi tutsam elimde kaldı sanki bu cumartesi sınavım var ben napıcagımı bılmıyorum.sadece bu sene hazırlanmak ıstıyordum.evlenmeden once calısıyordum guzelde bı ısım vardı sehır degstrdgm ıcın bıraktım ve özel sektöre bulasmadan atabılırım belkı dıye dusunmustum.suan okadar umutsuzumkı. sınavdada hıbısey yapamıcakmısım gıbı hıssedıyorum. Şu mübarek günlerde sınavım için dua ıstıyorum sizden. elimden geleni yapamadım bununda farkındayım Rabbime yüzüm yok ama hazinesi geniştir vereceği hiçbirşey agır gelmez.Tüm sınava gırecek arkadaslarımla beraber Rabbim benim içinde hayırlı bir rızık kapısı acsın ınsallah.

Dualarınızda unutmayın neolur kızlar konu calısıyorum son haftaya ragmen hala :KK43:

canııııııımm, Allah yar ve yardımcın olsun, zihin açıklığı versin, kolaylaştırsın Rabbim. tüm sınavlarında her zaman! :KK48:

gelmedi canım da sat 3 hazirandı en az 3 temmuz olsun bi bakalım ona göre bi test yaparım diyorum:44:

ben de yapışırım ki yarın saçına :KK4:

Kapa ceneni seni piss fareee:KK1::KK1::KK1: Herseyın en guzelını en ıyısını bılen Yüce Rabbim bu kuluna bu söylediklerini bir bir yuttur inşallah hayırlı saglıklı bir şekilde müjdesına kavustur Allahım. hamılelıgını ogrensın ve bende agzına ıkı tane carpma fırsatı bulayım haklı cıktgm ıcıın :KK1::KK1::KK1::KK1: o haklı cıkarsa beni fena cırpıstırır cunkii :KK5::KK5::KK5::KK1::KK1::KK1:

:KK60: yapar mı yapar :KK52: seni korkak tavuk! korkma, arkandayım asyam geri çekilme, yarın itibariyle psikolojik saldırıya geçiyoz :KK55:

Olur mu olur canım kullandığın ilaçların etkisi iki Üç ay sürer biliyorsun . Beklemediğin anda hamile kal emi şimdi beklemedigin gibi:))

evet tatlım öyleymiş de bizde sorun eşimde oldugu için benim içtiğim ilacın ne etkisi olucak ki :26:
keşke arada sırada iğnelerden onada batırsaydım hehhehehe:KK9:

İnşallah göbüşünde bebişin olsun sende regl olamadaa bana sınava kadar fetıh suresını oku :))) cokmu bencılce oldu ama hayırr okumasanda bebiş olsun oralarda bı yerde ınsallaahh canım :)

seni bencil seni :KK57::KK57:
dün okuyamadım ama bugün okuyacagım canım fetih suresini senin için:KK19:

bu fare haksız çıkmaz ya :KK14: başka sebebi var sanırım gecikmiş olmasının
bide ağzıma iki tane mi çarpcaksın:18::18::18: abowwwwww
inşallah ben yanılıyorumdur da sen çarparsın
yoksa ben fena çırpıştırcammm hihihihihh:KK23::KK23::KK23::KK23:

ben de yapışırım ki yarın saçına :KK4:

:KK60: yapar mı yapar :KK52: seni korkak tavuk! korkma, arkandayım asyam geri çekilme, yarın itibariyle psikolojik saldırıya geçiyoz :KK55:

bırakın saçlarımıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

pozitiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffff :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gebelik testi yaptm çok heyecanlı

yaşasın soğan kürü :nazar:

hepinizi teeek tek öpüyorummm :KK34:

pozitiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffff :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım pkolu muydun ne kadardır tedavi görüyorun?darısı başımıza:KK43: hayırlı olsun inş kucağına da alırsn.

canım pkolu muydun ne kadardır tedavi görüyorun?darısı başımıza:KK43: hayırlı olsun inş kucağına da alırsn.

2,5cm bi kist var demişti dr

vücut kendi atar dedi

başka bi sorun yoktu

bi kaç ay olmayınca soğan kürüne başladım

evde test yaptm sadece

devamı sağlıkla gelir inşallah

Rabbim isteyen heeerkese tez zamanda nasip etsin inşallah

:nazar:

maşallah maşallah :nazar::emir_bebek:
bu soğanı Allah kadınlar için yaratmış valla.
annemde elma büyüklüğünde iltihap vardı rahminde , ölüyordu ağrısından birsürü iğne vuruldu fitil kullandı geçmedi.
ama 21 gün soğan kaynatıp içti 2 sefer iltihap falan kalmamış çok şükür..

maşallah maşallah :nazar::emir_bebek:
bu soğanı Allah kadınlar için yaratmış valla.
annemde elma büyüklüğünde iltihap vardı rahminde , ölüyordu ağrısından birsürü iğne vuruldu fitil kullandı geçmedi.
ama 21 gün soğan kaynatıp içti 2 sefer iltihap falan kalmamış çok şükür..
canım yanlış değilsem sen agnuscastonla hamile kalmştn değil mi?pkolu muydun?ben 2. ayımdayım agnuscastona başlayalı ama fayda görmedm:KK43:

canım yanlış değilsem sen agnuscastonla hamile kalmştn değil mi?pkolu muydun?ben 2. ayımdayım agnuscastona başlayalı ama fayda görmedm:KK43:

ya ben içtim o ilacı . hiç bir sorunum yoktu ama pko falan öyle sıkıntılarım yoktu. onu kullandım adetim 10 gün erken geldi.
ama leke halinde geldi 1 hafta sonra yumurtlamışım ve hamile kalmışım anlicağın adetimi bozdu ve hamile kaldım.
. yani vesile oldu diye düşünüyorum o ilaç .

anammmmm kıgızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım
darısı bize olsun inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
demekki sogan kürü içtim hamile kaldım diyen bir kişi daha çıkıyomuş topikten heyoooo heyooooo:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

anammmmm kıgızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım
darısı bize olsun inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
demekki sogan kürü içtim hamile kaldım diyen bir kişi daha çıkıyomuş topikten heyoooo heyooooo:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

çooooooooooook teşekkür ederim :KK52:

çoooooooooooooooooooooooooooook tatlısııııııııııııııııııııııııııııııın :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allahım isteyen herkese nasip etsin

çooooooooooook teşekkür ederim :KK52:

çoooooooooooooooooooooooooooook tatlısııııııııııııııııııııııııııııııın :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allahım isteyen herkese nasip etsin

ayyyyyy çok sevindim inan canımmmmmmmmmmm:KK48:
yani sende ve eşinde sorun yoksa soğan kürü işe yarıyor bencede
ama bizim erkek faktörü oldugu için ben ne kdr içsemde fayda görmemiştim
çoook çoook tebrik ederim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu arada benimde reglim gecikti merakla bekliyorum
tüp bebek denemiştim ya geçen ay acaba diyorum ama:KK52:
emin değilim bakalım hafta sonuna kdr bekleyecğim test yapmak için
umarım bu gecikme bebiştendirrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyyyyy çok sevindim inan canımmmmmmmmmmm:KK48:
yani sende ve eşinde sorun yoksa soğan kürü işe yarıyor bencede
ama bizim erkek faktörü oldugu için ben ne kdr içsemde fayda görmemiştim