sogan kürü kullananlar

elimi belime koycak halim yok kığızzzzzzzz
grip oldum ben :2::2::2::2::2::2::2:
gözlerim şıpır şıpır akıyo ya hapşırdıkça kaçırıyom nerdeyse yaw o derece fenayım:2::2::2::2:
yok canım benim ya nasılsa olmuyo diye değilde tüp bebeğe karar verdik ya
kendimi yormak istemiyorum artık martta akışına bırakmak istiyorum kürsüz bişeysiz relax yani

Son düzenleme:
Kuzum ateş ölçme yontemını demıssınde ben yumurtlama testı aldım bır hevesle onu bıle yapmıyom yaa emek olmadan yemek olmaz bunuda bılıyorum ama sınava kadar erteledım bebek mevzusunu sımdılık.yani korunmıcam ama takvıye bıseylerde yapmıcam ıkı stres agır gelıyo yaa hem sınav stresı hem bebek stresı kaldıramıyor bu bunye :)

Geçmiş olsun devrem yaa hapsırdıkca kacırıyonmu hahahaha cok guldurdun kız benii adet gunun yakınmı canımcım annem her grıp oldugumda benım hamıle oldgmdan suphelenırdi ki hamıle kaldıgm ayda grıp olmustum cok fena :) annemde griple ögrenmıs hamılelıgını grıp olmakta bır belırtı olabılıyor yani Aman Tanrııım:)))Yaza muhteşem giricez ınsallah devremm ınanıyorum ben arka arkaya dogurcaz senlenn once sen ardından ben gelıcem Allahın ıznıyle.inanıyoruuuuuuuummmmmmmmm hemde cok guclu bı sekıldee:)

ayy hasta hasta sende beni güldürdün ama çok beklettim burda senden msj bekleye bekleye bi hal oldum kızçem
adetim 4 5 mart gibi :)))bu durumda sevinmeli miyim yani grip oldugum için
değişik bi bellirtiymiş böylesini hiç duymamıştım vallahi umarım öyledir tatlım ya bak şimdi heveslendim DD
yeni kürümüzü not ettin mi geçmiş sayfada ''böğürtlen kökü''

Evet tatlım bende guluyordum anacıgıma ama tuttu yanı bendede :)aklının bı kosesınde bulunsun buda adetınede cok kalmamıs zati :) annem 15 gün yatmıs grıpten yemez ıcmez olmus.agır gecmıs yanı benımkıde agırdı biraz.yenı kuru not etmedım senden alırım nasılsa dıye :) sınavdan sonraya kadarr kur mur yok bana :)

tamam ozaman bendensin ben veririm sana inşallah gerek kalmaz da
ayyyy bişi kalmadı tabi adetime ama umudum da yoktu sen böyle diyene kdr
bu arada nukrada hamiş oldugunda gripti yanlış hatırlamıyorsam :44:

yavrıcım kocam gelıyo yemk ısıne bı gırem ben kactım smdılık gecmıs olsun tekrar çiçaaaamm :) sümüklü şiii senii :)

yavrıcım kocam gelıyo yemk ısıne bı gırem ben kactım smdılık gecmıs olsun tekrar çiçaaaamm :) sümüklü şiii senii :)

taam ozaman sağolasın canımcım
bende uyusam iyi olcak biraz ağırlaştım gibi burnum değil beynim tıkandı resmen
ya ilaçta içmiyorum ya HAmileysem tribindeyim malum:18:
sümüklü deme sümük değil o hamilelik belirtisi taamm mııııııııııııııııııııııı

Merhaba arkadaşlar ben de 500yasine başladım herkes bi tane okuycak yani 500 yasin 500 kişi demek bana okuyabilir misiniz birer tane
şimdiden allah razı olsun
bu ay kısmetse klomen kullancam ilk defa inş sonu güzel olur

Merhaba arkadaşlar ben de 500yasine başladım herkes bi tane okuycak yani 500 yasin 500 kişi demek bana okuyabilir misiniz birer tane

Allah kabul etsin inşallah. ben okurum not alabilirsin isminide yazarmıısn ismine hediye edelim.

Canım nasılsın inşaallah iyisindir.bende yatisa geçiyordum öpüyorum seni kuzu

Okudum canim cuma vakti Allah kabul etsin insallah.

allah razı olsun canım benim Rabbim gönlüne göre versin hepinize içinde de bana hayırlı evlatlar nasip eylesin amin

Canim ya aslin da insanin elinde degil su stres icinde herseyi dusunduruyor hamilelikden once hep stresliydim ay bu ayda olmadi buda olmadi o da olmadi diye
hamd olsun sukurler olsunki Rabbim nasib etdi sizede etsin insallah bugunleri
ama hamilelikde stres dahada artar bilmiyorum herkesde oylemi ama ben herseye stres yaptim gobusum niye gec cikti filan bazen delirdim diye guluyorum kendime
Ama zor surecteyim esimi cok ozledim evime gitmek istiyorum esiminde pasamin buyudugunu gormesini istiyorum tum gun stres depresyonda gibiyim
canim hic birsey istemiyor dusunmekden icim sisdi
insallah tez vakitde evladimla sagsalim kavusuruz esime insallah amin.

Sercemcim biz iyiyiz cok sukur sadece oglusum gece gunduz ayrimi yapamiyor o kadar geceleri hic uyumuyor sabaha kadar evin icinde agu guguuuu diye konusuo gulup duruyor sabah 8 de falan yatiyor napalim insallah duzene girecek ben biraz pimpirik oldum sanirsam oglumu kimseye veremiyorum yani kucagina ya oglum beni goremezde aglar diye inan babasina birakip afedersin tuvalete bile gidemiyorum anneme bile birakip market falan o islerimi goremiyorum birsey olacak korkusuyla buda gecer insallah sen neasilsin pasamiz nasil merak etme ben bi sabah bi kalktim karnkm pirtlamisti sok olmustum :) yakinda seninde cikar pirt pirt atmaya baslar ayyy o gunlerimi cok ozledim dusun bebegim icerde rahat yatsib diye yastik koyuyordum karnimin altina )) gecenlerde buzdolabi suslerimi duzeltiyordumda sogan kuru yaptigimda bi takip karti olusturmustum o hala duruyor icimden dedimki gecen sene bu zamanlar cocuk diye sabaha kadar agliyordum cok sukyr rabbim bana nasip ettide 3 aylik olduk bile gorsen bi tatliki masallah gulucukler saciyor etrafina yanaginda gamzesi var bi tatli oluyor ki kucagina almak isteyenler kavga ediyor masallah subhanallah insallah resminide eklerim yakinda Allah herkese tattirsin bu duyguyu strese girmeni anliyorum insan cok tedirgin oluyor ama rahat birak kendini cunku bebegin etkileniyor unutma opuyorum seni kocaman Allaha emanet olun

nasıl duygulandırdın, hüzünlendirdin, ağlattın ya beni cnm arkadaşım sen gece gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…