sogan kürü kullananlar

Sercemcim biz iyiyiz cok sukur sadece oglusum gece gunduz ayrimi yapamiyor o kadar geceleri hic uyumuyor sabaha kadar evin icinde agu guguuuu diye konusuo gulup duruyor sabah 8 de falan yatiyor napalim insallah duzene girecek ben biraz pimpirik oldum sanirsam oglumu kimseye veremiyorum yani kucagina ya oglum beni goremezde aglar diye inan babasina birakip afedersin tuvalete bile gidemiyorum anneme bile birakip market falan o islerimi goremiyorum birsey olacak korkusuyla buda gecer insallah sen neasilsin pasamiz nasil merak etme ben bi sabah bi kalktim karnkm pirtlamisti sok olmustum :) yakinda seninde cikar pirt pirt atmaya baslar ayyy o gunlerimi cok ozledim dusun bebegim icerde rahat yatsib diye yastik koyuyordum karnimin altina :KK66:)) gecenlerde buzdolabi suslerimi duzeltiyordumda sogan kuru yaptigimda bi takip karti olusturmustum o hala duruyor icimden dedimki gecen sene bu zamanlar cocuk diye sabaha kadar agliyordum cok sukyr rabbim bana nasip ettide 3 aylik olduk bile gorsen bi tatliki masallah gulucukler saciyor etrafina yanaginda gamzesi var bi tatli oluyor ki kucagina almak isteyenler kavga ediyor masallah subhanallah insallah resminide eklerim yakinda Allah herkese tattirsin bu duyguyu strese girmeni anliyorum insan cok tedirgin oluyor ama rahat birak kendini cunku bebegin etkileniyor unutma opuyorum seni kocaman Allaha emanet olun
canim cok guzelmis annelik RABBIM ISTEYEN HERKESE NASIB ETSN ben bile bu 100gr bebegimi her saniye dusunuyorum her saniye tedirginim
bizde 2 gune 4 ay oluyoruz insallah teyzesi:emir_bebek::nazar:
inanirmisin sen yasadiklarini ben ruyamda gormusdum gordumki bebegim kucagimda doguyor ve ben onu kimseye dr da vermek istemiyorum hemise ver yikiyip getiricez diyor ben yok vermem diyorum aliyor yikamak icin bende dogum masasindan kalkip ardindan gidiyorum ay size kalkmak olmaz diyor uzanin siz bende yok olmaz bebegimi vermem size diyorum kucagimdan, ruyamda boyleyim hayatda nasil olucam onu Allah bilir :KK1:
cok sevindim iyi olmaniza hep iyi olun 3 aylik olmus masallah pasamiza:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: yerim ben onun gamzesini kiz elini uzatsinda benim oglusumada bulastirsin gamzesinden pasa:KK16:
insallah bizde o gunleri gorelim hilalim inan cok stresliyim hem de yasadiklarim beni strese sokuyor ama
insallah bu gunler gececek oglusum bababisina kavusucak bizde gulucukler sacicaz tum eve:KK16:
kaldiki pasamizin uyumamasina olsun sende uyuma biraz sabr ediceksin evlat icin herseye deger :KK16:
Rabbim evladini evlatlarimizi korusun opuyorum sizi kocmaaaaaaaan oglusun da opurem azeri opusu hemde:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

taam ozaman sağolasın canımcım
bende uyusam iyi olcak biraz ağırlaştım gibi burnum değil beynim tıkandı resmen
ya ilaçta içmiyorum ya HAmileysem tribindeyim malum:18:
sümüklü deme :KK20::KK20::KK20: sümük değil o hamilelik belirtisi taamm mııııııııııııııııııııııı :KK1::KK1::KK1:

İnşallah hamilelik belirtisi olsun kuzucum :)) bende sanırım yımırtlıyorum 3 gundur kasık agrılarım var ovu testı yaptım 2 gun ust uste koyu cıktı.burdakı ovu hesaplamaya gore dün yumurtlama gunummus.testıde persembe cuma yaptım 2 gunde byaa koyuydu halende agrı var kasıklarda yımırtlamadandır dımı canım? test halada sılıklesmedı kac gun koyu cıkarkı bu testler?

İnşallah hamilelik belirtisi olsun kuzucum :)) bende sanırım yımırtlıyorum 3 gundur kasık agrılarım var ovu testı yaptım 2 gun ust uste koyu cıktı.burdakı ovu hesaplamaya gore dün yumurtlama gunummus.testıde persembe cuma yaptım 2 gunde byaa koyuydu halende agrı var kasıklarda yımırtlamadandır dımı canım? test halada sılıklesmedı kac gun koyu cıkarkı bu testler?

Kuzu bende 2gun koyu çıkıyordu ovu testi sonra siliklesiyordu tam koyumu pozitif mi

cden daha koyu degıl ama c ye cok yakın bır koyulukta canım foto koymaçalan bir em cekıp koycam ama bılmıyorum ki

Canım ikisi aynı koyulukta olunca pozitif oluyor hatta biri daha koyu oluyor koyu kirmizadan mora calan bir renk oluyor sen telden mi girdin sayfaya

amin inşallah lakin umut yok be kuzum :KK50:
zaten gribimde geçti geçecek az bişi kaldı sayılır çok şükür
evet o yımırtlamadandır eşit koyulukta ise zaten tam günün demektir
benim testler bozuldu sanırım en son bi çift çizgi yakalayamadım her gün arka arkaya yapmama ragmen ki o dediğin kasıktaki agrıda vardı
hadi bakalım yeni yımırtlar yeni umutlar :KK9::KK9::KK9:

ayyy Folikcim gelmş:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Nukracım da burda maşallah :nazar:
gece ugrayıp bizi yoklamadan uyumuyor hamiş kızımız:KK49::emir_bebek::nazar:

kızlar merhaba bu sogan kürü kasık agrısı yaparmı 5 gün oldu baslayalı. önce bal tarcın çörek otu yedim 5 gündür soğan suyu iciyorum 3 gündr kaşık ağrım var sa kasığım özellikle ovulasyon testi yaptım dün ve önceki gün diğer günlere göre daha koyu cıktı bugun silik cıktı. bu agrı yumurtlama agrısımı. yoksa bu kullandıklarım yan etkimi yaptı acaba :KK19::KK19::KK19:

kızlar merhaba bu sogan kürü kasık agrısı yaparmı 5 gün oldu baslayalı. önce bal tarcın çörek otu yedim 5 gündür soğan suyu iciyorum 3 gündr kaşık ağrım var sa kasığım özellikle ovulasyon testi yaptım dün ve önceki gün diğer günlere göre daha koyu cıktı bugun silik cıktı. bu agrı yumurtlama agrısımı. yoksa bu kullandıklarım yan etkimi yaptı acaba :KK19::KK19::KK19:

canım benimde yumurtlama günlerimde kasıklarım agrır içi su dolu balon koymul gibi olur sanki.
sende ovu testinde koyuluk yakalamışsın ondan olabilir.
bide bal çörek otu tarçın yumurtları geliştiriyor ya bu ay diğer aylardan daha çok büyümüş falansa da öle hissetmiş olabilirsin
şimdi nasılsın?

iki kürü aynı anda yapmayın zararlı saracoğlu hocada söyluyor hep fayda goreyım derken zarar verırısınız...

canım benimde yumurtlama günlerimde kasıklarım agrır içi su dolu balon koymul gibi olur sanki.
sende ovu testinde koyuluk yakalamışsın ondan olabilir.
bide bal çörek otu tarçın yumurtları geliştiriyor ya bu ay diğer aylardan daha çok büyümüş falansa da öle hissetmiş olabilirsin
şimdi nasılsın?

Bugun gecti artik agri yok korktum bi an yan etki yaptilar diye ama ovulasyon testinde ikisi eşit koyulukda degil di sanırım catlama gerceklesmedi. Ama ilk yaptiklarima gore daha koyuydu

olmadı kızlar.iğnenein 17.gunu adet oldum.üzüldüm umutlanmıstım ama olsun durmak yok yola devam:) yarın yıne kontrele gıtcem başa döndük ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN zor sınav ama RABBİM KENDİSİNDEN ÜMİT KESENLERDEN ETMESİN.tek tüpüm tıkalı,kapalı olan yerde yumurta gelışiyo nasıl bı tedavı olmam lazım bilemiyorumki laproskobi olanınız varmı canlarım sizce ne yapayım??????

ne güzel hepiniz ya hamilesiniz yada zaten cocugunuz var ben yapa yalnız kalmısım biliyorum ALLAHTAN baska kimsem yok kendimce cebelleşip duruyorum DUA EDİN BİZE BENIM DURUMUMDA OLANLARA Allah sabrını versın.AMA KIZLAR ŞUNU BİL SUAN YERİNİZDE OLABİLMEK İÇİN HERSEYİ FEDA EDERDIM OKADAR ŞANSLISINIZ Kİ DUA EDİN BİZE YALNIZ BIRAKMAYIN NE OLUR.....

ne güzel hepiniz ya hamilesiniz yada zaten cocugunuz var ben yapa yalnız kalmısım biliyorum ALLAHTAN baska kimsem yok kendimce cebelleşip duruyorum DUA EDİN BİZE BENIM DURUMUMDA OLANLARA Allah sabrını versın.AMA KIZLAR ŞUNU BİL SUAN YERİNİZDE OLABİLMEK İÇİN HERSEYİ FEDA EDERDIM OKADAR ŞANSLISINIZ Kİ DUA EDİN BİZE YALNIZ BIRAKMAYIN NE OLUR.....

Dualarımız seninle canım üzülme sakın isyan etme vardır bebişinin geleceği zaman :KK5:

öyle deme bak bizlerin de yok cnm nerdeyse 4 sene olcak yolunu bekliyorum isyandan allaha sığınırim
elbet zamanı var bekliyor
ben de 8 ay önce Laparoskopi oldum
eğer tüpler in açılıcaksa tereddüt etmeden olabilirsin
ben çok memnun kaldım dr um da çok çok iyiydi
Laparoskopi uzmanlık el becerisi istiyor
iyi bi dr bul ve ol canım

X