sogan kürü kullananlar

Canım esinden dolayi canın sıkılmış biraz sanki inan bana benim esimde öyleydi zaten biz tupbebege nasıl karar verdik bilmiyorum.hatta bana bir keresinde sen gerçekten istemiyorsun istesen cocugumuz olurdu demişti dünyam başıma yıkıldı sanmıştım bu cümle karşısında o gün hep aglamistim akşam olup isten geldiğinde sen beni çok uzdun söylediğin lafın farkın damisin demiştim verdiği cevap ben o anlamda demedim yani kendime dikkat etmiyornusum falan o yüzden demismis yani anlayacağın erkekler bizim gibi geniş dusunemiyor.hatta kendilerinde sorun olduguna inanmak istemiyorlar benim doktorum herseyi anlatinca bizimkine dank etti bence sende doktoruna söyle esine herseyi açık açık izah etsin. RABBIM hayırlı tedaviler versin canım insaallah bebislerin seni bekletmesinler artık

aaa yeseydi onlarıda yaa adam çok kesin konuştu ama onları yemiyosa keçi boynuzu pekmezi içir ona benim eşim en son 1 ay keçi boynuzu ppekmezi içmişti bir yerde okumuştum morfolojiyi düzeltiyormuş
inşallaaah 2 ay içinde hamile kalırsın arkadaşımmm

canım ya vallahi işe yaramadı ki okdr kullandık
adam son kavonozu bedava yaptı işte devamını da öyle bedava yapcaktı ama yıprandı çok
o yüzden istemedi devam etmek bide tüp bebeğe krr verince sağlıklı 1 sperm yetiyor diye vazgeçtik
çok şükür okdr sperm mevcut.
evde var almıştım bi ara ondan veririm artık bu 2 ayıda o da öyle geçirsin dimi ama :))
boş durmak yok :9 hep bişeyler yiyip içip kaynatmak lazım:KK1:

kızlar serçem bir yere boşanıyoruz diye yazmış çok üzüldümm hay ALLAHım bidahada girmemiş nasıldır acaba çok merak ettim

Sercem sır oldu resmen hiç sesi yok bide Baska topige bosaniyoruz yazmış Allah korusun çok merak ediyorum:KK43:

kızlar serçem bir yere boşanıyoruz diye yazmış çok üzüldümm hay ALLAHım bidahada girmemiş nasıldır acaba çok merak ettim

Sercem sır oldu resmen hiç sesi yok bide Baska topige bosaniyoruz yazmış Allah korusun çok merak ediyorum:KK43:

bende okumuştum birdahada yazmamış dediğiniz gibi
umarım herşey yolundadır ama üzüldüm:KK43:
kızcağız okdr bebek istedi tam herşey yoluna girdi mutlu olmuştu ama şimdide böyle bişey çıktı
inşallah halletmiştir sorun neyse aktif değil hesabınada girmiyor

adam son kavonozu bedava yaptı işte devamını da öyle bedava yapcaktı ama yıprandı çok
o yüzden istemedi devam etmek bide tüp bebeğe krr verince sağlıklı 1 sperm yetiyor diye vazgeçtik
evde var almıştım bi ara ondan veririm artık bu 2 ayıda o da öyle geçirsin dimi ama :))
boş durmak yok :9 hep bişeyler yiyip içip kaynatmak lazım:KK1:

Kuzum inan istanbulda olsan direk kendi doktorumu tavsiye ederdim sana

kızcağız okdr bebek istedi tam herşey yoluna girdi mutlu olmuştu ama şimdide böyle bişey çıktı

Acaba direk kendisiyle irtibata geçen kızlar var mıdır niye girmemiş o günden sonra ufff

Kuzum inan istanbulda olsan direk kendi doktorumu tavsiye ederdim sana

sağol cnm
gideceğim yerde arkadaşımın gidip referans oldugu yer oda orda yaptırdı ve hamiş kaldı bebişi oldu sevmeye gidiyorum:emir_bebek:
onu gördükçe daha da bi umut doldu içim:KK16:
her açıdan çok memnun kalmış o da
bide hastanenin tüp bebek bölümü başarı oranı yüksekmiş oyle okudum
içim rahat çok şükür daha gitmedim ama emin ellerde olacagımı hissediyorum şimdiden

boş durmak yok :9 hep bişeyler yiyip içip kaynatmak lazım:KK1:[/Q

oda haklı vallaaa...doğru bu 2 ay boyunca rahat olun kafaya takmayın...tabii canım sen yine o pekmezi arada kakala eşine:KK66:okadarda rahat olamayız dimi:KK66:tabii alışkanlık oldu...ben hamile kaldım yaa eşim evde ne varsa bu pekmezleri balları falan hepsini çöpe attı bıktım bunlardan diyerek:KK9: darısı başınıza inşallaaaaah

sağol cnm
gideceğim yerde arkadaşımın gidip referans oldugu yer oda orda yaptırdı ve hamiş kaldı bebişi oldu sevmeye gidiyorum:emir_bebek:
içim rahat çok şükür daha gitmedim ama emin ellerde olacagımı hissediyorum şimdiden

Iyi canım sevindim insaallah tedavin bebislerine vesile olsun .bu tedavide doktora güven de çoook önemli insaallah beybisimde ikincide tutturacak

hisarbuselik;oda haklı vallaaa...doğru bu 2 ay boyunca rahat olun kafaya takmayın...tabii canım sen yine o pekmezi arada kakala eşine;)okadarda rahat olamayız dimi;)tabii alışkanlık oldu...ben hamile kaldım yaa eşim evde ne varsa bu pekmezleri balları falan hepsini çöpe attı bıktım bunlardan diyerek:9: darısı başınıza inşallaaaaah[/QUOTE .!.:
dimi ama alıştık vallahi
geçmişe dönüp bakınca neler denemedim ki hisaarcım vallahi
herşeyden bi umut alıdım denedik.
inşallah hepsini çöpe atarız bizde :)))

ben şuan şok oldum ve çok üzüldüm bu habere nasıl ulaşabilirizki ona bide hamileliği biraz tehlikeliydi serçemin oofff

nasıl tehlikeliydi ya :KK43:((

Kızlar benim gözlerim kapanıyor size hayirli geceler tatlı rüyalar Allah a emanet olun opuldunuz canlarim

canım benim yaaa inşallaaaah düzelmişlerdir girsede haber etse bize
sağol cnm

mybaby sen nerde yaptırcan tüp bebeği izmirdemi?

dimi ama alıştık vallahi
geçmişe dönüp bakınca neler denemedim ki hisaarcım vallahi
herşeyden bi umut alıdım denedik.
inşallah hepsini çöpe atarız bizde :)))

aaah aaaaaah neler denemedik ki neler konuşuyorduk asyada vardı...inşallaaaaah arkadaşım fırlatın atın onları
nasıl tehlikeliydi ya :KK43:((

ya buraya yada başka yere yazmıştı bebeğin yanında kanama gözüküyo diye ya sonda yada rahimde galiba tam hatırlamıyorum ama biraz tehlikesi vardı

evet canım inşallah düzelmişlerdir
kimsenn haberi yok sanırım

buca tınaztepe hastanesinde yaptırcaz canım duymuşsundur.

duydumm adını hastanenin kafanı karıştırmak istemem ama smyrna tüp bebek merkezini araştırdınmı ben orda yaptırttçaktım orasıda çoook güzel

X