sogan kürü kullananlar

canım benim arkadaşında öyleymiş hatta ilk ondan duydum ben.kız korunmadığı ilk ay hamile kaldı.kontrol için dr gitti o söylemiş.düşük tehlikesi vardı işte.şimdi ii maşallah.bazen çok şükür tıp ilerlemiş diyorum.

cnm inş tez elden hayırlısıyla olur ...ama inan çok zorlanıyorum ,her an aglıyacak gibiyim ..sağol ..siz bana çok iyi geliyorsunuz ..insan kendini yalnız hissediyor

Kizlar cok tesekkur ederim destekleriniz icin ne yapalim allah a cok sukur sabrini da veriyor cok uzuldum ama simdi iyiyim dr sok oldu cunku transferim cok basariliydi simdi adet bitimi gel arastiralim dedi ve martta tekrar tupe start verecegiz ne olur dualarinizda banada yer verin tekrar basliycam onumuz ay

canımm..hiç üzülme olurmu ..dua edelim tektar olun izş tez elden ..psikilojini bozma ..rahatla ..diğerinde olur inş

Kizlar cok tesekkur ederim destekleriniz icin ne yapalim allah a cok sukur sabrini da veriyor cok uzuldum ama simdi iyiyim dr sok oldu cunku transferim cok basariliydi simdi adet bitimi gel arastiralim dedi ve martta tekrar tupe start verecegiz ne olur dualarinizda banada yer verin tekrar basliycam onumuz ay

canım ne demek dualrımda hepiniz varsınz, her zaman ,her namazdan sonra isimlerinizi bilmesemde gönülden geçiriyorum her birinizi.
önümüzdeki ay dondurulmuş embriyomu transfer edilecek peki ?

bide sana dediğim o rahim içini temizleme gibi bir operasyon yaptılar mı tüp bebekten önce ?

beybişim canım benimm çok üzüldüm ama ALLAHın bileceği iş demekki hayırlısı değilmiş var bir zamanı sabır etcen arkadaşım sakın isyan etme hep dua ediyorum senin için tüm arkadaşlarım için RABBİM HEPİNİZİN YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN ALLAHIM SİZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİİİN AMİİİN

kızlar çok sağolun ...inş sıkıntı olmaz ..izmirde 9 eylül ünide olucam nasıpse canlar ..
çift boynuzlu rahim ,belki çift rahimi duymuşunuzdur ...bnmki tam çift değil yani ortadan derin bir kalp şeklinde ...

benim bir arkadaşında çift rahimi vardı şimdi 9 yaşında bir kızı var sen ameliyatmı olcan canım tam anlayamadım

canım ne demek dualrımda hepiniz varsınz, her zaman ,her namazdan sonra isimlerinizi bilmesemde gönülden geçiriyorum her birinizi.
önümüzdeki ay dondurulmuş embriyomu transfer edilecek peki ?

bide sana dediğim o rahim içini temizleme gibi bir operasyon yaptılar mı tüp bebekten önce ?

Mybaby canım bu rahim içi temizleme durumu bana transferden hemen önce yapıldı beybisimde nasıl oldu bilmiyorum

kızlar çok sağolun ...inş sıkıntı olmaz ..izmirde 9 eylül ünide olucam nasıpse canlar ..
çift boynuzlu rahim ,belki çift rahimi duymuşunuzdur ...bnmki tam çift değil yani ortadan derin bir kalp şeklinde ...

Ben geldim beybisimi okudum çok üzüldüm :KK43:

hoşgeldin canımmm nasılsın?evt bende çok üzüldüm ama elden bişey gelmiyor var bir zamanı işte ALLAH hayırlısını versin beybişime

Mybaby canım bu rahim içi temizleme durumu bana transferden hemen önce yapıldı beybisimde nasıl oldu bilmiyorum

evet canım Bir çok merkezde yapılıyormuş ama bazıları yapmıyormuş da o yüzden onada yaptılar mı diye merak ettim
arkadaşıma da yapılmıştı bende ordan biliyorum
bende nisanda gidicem ya şimdiden ne zaman gitcem ne kdr kalcam diye onu araştırıyordum da onun gittiği yere gidicem çnkü
onla konuşurken söyledi işte.

evet canım Bir çok merkezde yapılıyormuş ama bazıları yapmıyormuş da o yüzden onada yaptılar mı diye merak ettim
arkadaşıma da yapılmıştı bende ordan biliyorum
bende nisanda gidicem ya şimdiden ne zaman gitcem ne kdr kalcam diye onu araştırıyordum da onun gittiği yere gidicem çnkü
onla konuşurken söyledi işte.

banada yapmışlardı yaa rahimde bir yapışıklık varmı diye bakmışlardı sonra hemen arkasından hamile kalmıştım

cnm inş tez elden hayırlısıyla olur ...ama inan çok zorlanıyorum ,her an aglıyacak gibiyim ..sağol ..siz bana çok iyi geliyorsunuz ..insan kendini yalnız hissediyor

Feridei canım Rabbim caresiz dert vermezmis herkese tasiyacagindan fazla yük cektirmezmis ne olur bundada vardır bir hayır demeye çalış Rabbim hayırlı sağlıklı huzurlu tedaviler evlatlar nasip etsin sana ve tum isteyen herkese hep imtihandayiz hepimizinki farklı farklı içini ferah tut yüreğini daraltma Rabbimize teslim ol O HERSEYIN EN IYISINI BILIR...

hoşgeldinbırak mm nasılsın?evt bende çok üzüldüm ama elden bişey gnasılsın bir zamanı işte ALLAH hayırlısını versin beybişime

Hosbulduk hisarim sende hosgeldin ben biraz soguk algınlığı yaşıyorum ama iyiyim hamdolsun sen nasilsin

hoşbulduk canım benimm evt özledik :KK66: iyiyim şükür sen nasılsın aktardaki karışımları yiyomu daha eşin?merak ettim

ayy yok canım adamcagızın içi dışı macun oldu vallahi:KK1:
bıraktı son gelen kavonozu yedikten sonra aramadık adamı tekrr
bedavaya yapıcam demişti ama umudumuz kırıldı artık o yüzden iletişime geçmedik canım
bende fatma ana otunu kullanıyorum işte bu 2 ayıda böyle geçireceğiz canım.

hoşgelmişsin nukamişimiz :)))
evet canım bizde çok üzüldük inşallah 2.denemesi yüzünü güldürür

Hosbulduk canım benim Rabbim hepinize bu duygulari yasatsin hatta yaşatacak ama vakit işte sadece zamanin dolması var işte insaallah canim beybisimin yuzude gulecek sizlerinde

Hosbulduk hisarim sende hosgeldin ben biraz soguk algınlığı yaşıyorum ama iyiyim hamdolsun sen nasilsin
geçmiş olsuun kendine dikkat et hamileyken grip çok kötü üstünden uzak olsun ben oğluma hamileyken grip olmuştum 2 hafta yattım ateş,kusma,baş dönmesi hayatımda ilk defa bukadar ağır grip olmuştum çok kötüydü çok dikkat et bol bol meyve ye çorap giy...ben iyiym şükür kusmalar falan bitti sen aşeriyonmu?kusuyonmu?
ayy yok canım adamcagızın içi dışı macun oldu vallahi:KK1:
bıraktı son gelen kavonozu yedikten sonra aramadık adamı tekrr
bedavaya yapıcam demişti ama umudumuz kırıldı artık o yüzden iletişime geçmedik canım
bende fatma ana otunu kullanıyorum işte bu 2 ayıda böyle geçireceğiz canım.

aaa yeseydi onlarıda yaa adam çok kesin konuştu ama onları yemiyosa keçi boynuzu pekmezi içir ona benim eşim en son 1 ay keçi boynuzu ppekmezi içmişti bir yerde okumuştum morfolojiyi düzeltiyormuş
inşallaaah 2 ay içinde hamile kalırsın arkadaşımmm

X