sogan kürü kullananlar

Kızlar doktorumuz tatlı bir bayandi eşimin sperm sayısı asilama için yeterliymis yaşında küçük asilama yapalım ilk önce dedi ilk adetle ilaclara baslicakmisim insaallah:) Rabbim hepinize hayırlı tedavi hayirli doktor nasip etsin öpüyorum hepinizi :)
ay insallah asilamayla tutunur canim ya ne guzel doktr sagolsun
benimde doktor oyle demisdi ilk asilama deneriz demisdi
bende asilama yaptiricam ocakda
canım bir tüp kapalıysa diğeri işlevi görüyor.ancak içeri gönderdikleri sıvı ile tüpleri açıyorlar diye biliyorum.açmadılar mı seninkini?yine de tıkalı kalması saçma.doğru doktor çok önemli.öncelikle hala tıkalı mı ondan emin ol derim.
kader arkadaşım benim seninle durumumuz benzer.açıkcası aşılama işi bana uzak geliyor acele etmezsem olacakmış gibi.takdir Allahın tabi ki.
yok kuzum acmadilar acalim dedi doktor ama esim geliriz yine dedi 3 ay sonra dedi
o yuzden bilmiyorum ki acilirmiki kendiliginden
ocakda ben Rabbim nasib ederse yaptiricam asilama
benimki sANKIkendiliginden olmuyucakmis gibi
cok canim sIKILIYOR:KK14:

ay insallah asilamayla tutunur canim ya ne guzel doktr sagolsun
benimde doktor oyle demisdi ilk asilama deneriz demisdi
bende asilama yaptiricam ocakda

yok kuzum acmadilar acalim dedi doktor ama esim geliriz yine dedi 3 ay sonra dedi
o yuzden bilmiyorum ki acilirmiki kendiliginden
ocakda ben Rabbim nasib ederse yaptiricam asilama
benimki sANKIkendiliginden olmuyucakmis gibi
cok canim sIKILIYOR:KK14:

kendiliğinden açılacağını sanmıyorum.yani öyle bişey duymadım.bence aşılamadan önce bunu hallet derim.sonuçta 2 tarafta çalışsın ki şans bol olsun demi tatlım:KK34:

az önce okudum kkda tek tüple aşı yaptırmış ilk seferde tutmuş.sana kopyalıcaktım unutup sayfadan çıkmışım:KK43:
oylemiiiiiiiiiii.insallah bendede tutunur
dogrusu doktorda bana engel olmadigini soylemisdi tek tuple daha kolay demisdi ama benim aklim bir sey almadi

slm kızlar bende bu gün doktora gittim pcos var.dedim böle böle ben hemen cocuk sahibi olmak istiyom evlenince.baktı ultrasondan yumurta yoktu.serephone verdi bunu evlendiğin ay iç dedi.gliforu günde 2 kez iç dedi ve inofolic die bir ilaç verdi onu içmeye basladım.ya bu yumoslar olusup catlamazsa en iyisi o ayda doktora gitmek degilmi:26:

canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nerdesin
doguma az kalmisdi
insallah hersey yolundadir
pasamizi cikardinsa karninnan
insallah iyisinizdir canim arkadasim oglusunla
bize mujdeyi verde
Pasamizin yanaklarindan opelim

oylemiiiiiiiiiii.insallah bendede tutunur
dogrusu doktorda bana engel olmadigini soylemisdi tek tuple daha kolay demisdi ama benim aklim bir sey almadi

Sercemim nasılsın canım :) sen istersen bir başka doktorada danis bu tek tüp kapalı durumunu istersen :) hem için rahat eder hemde kafan karismaz tek taraf tıkalı olunca acmalari lazım asilamadan önce ben öyle biliyorum canım :)

Kızlar doktorumuz tatlı bir bayandi eşimin sperm sayısı asilama için yeterliymis yaşında küçük asilama yapalım ilk önce dedi ilk adetle ilaclara baslicakmisim insaallah:) Rabbim hepinize hayırlı tedavi hayirli doktor nasip etsin öpüyorum hepinizi :)

hadi hayırlısı olsun canım benim:KK9:
inşallah güzel haberlerle gelirsiniz beybişimden de bekliyoruz güzel haberler sonra da senden Allah ın izniyle

Sercemim nasılsın canım :) sen istersen bir başka doktorada danis bu tek tüp kapalı durumunu istersen :) hem için rahat eder hemde kafan karismaz tek taraf tıkalı olunca acmalari lazım asilamadan önce ben öyle biliyorum canım :)
sagol birdenem iyilik deyelim iyilik olsun sen nasilsin?
tamam birdenem danisicam insallah hele bir ocak olsun doktora gideyim bakayim
sonra da senden.. benden.. bizden.. :KK9:
benden de bizdende:KK9::KK9:

sagol birdenem iyilik deyelim iyilik olsun sen nasilsin?
tamam birdenem danisicam insallah hele bir ocak olsun doktora gideyim bakayim

benden de bizdende:KK9::KK9:

yarın doktor kontrolüm var kızlar, yımırtalar büyümüş mü bakalım içinden ne çıkacak civciv mi kuş mu :KK14:
serçecim sen de aşılama yaptırmadan evvel hsg çektirirsen iyi olur kuzum :KK54:

bacım klomen yumurta geliştirici ilaç. adetin 5. günü başlıyorsun, 5 gün içiyorsun. haftaya da bakıcak işte ne kadar büyümüş, kaç tane olmuş, kaliteli mi vs. diye duruma göre de çatlayıp çatlamadığını da kontrol eder. ona göre de ilişki önerecek sanırım .. gidin cnm rutin dr kontrollerinizi ihmal etmeyin bacılar. türkiyeye geldiğimden beri söktürücyle adet oluyorum ben ne düzen kaldı ne bişey :KK25: yumurta gelişmeyince adet de olamadım tabi. o yüzden klomene başladım cnm. folikasite de başlattı doktor yeniden :KK52:

Folikiim kuzenim klomenle hamıle kaldı 2. ayında inşallah Rabbim sanada nasip etsin.cogul gebelik felanda olabılıyormus sanırm klomenle bı tasla 2 kus olablir yavrum :))

kuzu nasılsın bizde artık tüpbebeğe karar verdik RABBİM hepimizin yardımcısı olsun

Iyyım nukram sen nasılsın ? Allahın ıznıyle tüpe gerek kalmadan alıcaksındır bebısını kucagına sende maybeybimdee saracoglunun kurlerınden kullanmaya devammı ?

bendede hiç belirti olmamıştı evham yapma hayırlısıyla olsun inşallaaaaah

yumurtlama günü hiç belli olmuyor asyam bak ben adetime yakın gebe kaldım biliyorsun sadece akıntıları takip et akıntının geldiği günler çalışın

Hisarcım ovü testi yaptım bu ay 12. gunde yumurtlardım sılık cıktı aralıklı olarak devam ettim test yapmaya 21. gün koyu cıktı 1 gün öncesini degerlendırdık sonrası denkgelemedık hayırlısı canım yaa.akıntıdan anlayamıyorum canım adetıme 1 hafta var süt kıvamında akıntım var halaa.

hadi hayırlı olsun yeni tedavin canım inşallah güzel haberlerle sonuçlanır tedavin.
ben bişey yapmıyorum daha ne doktor ne bişey nisan da tüp bebek olmazsa biliyorsun
ozamana kadar da akışına bıraktık artık

topikanacımmm canımcımm:KK16: mesajını okuyunca birden heycan yaptım inşallah bebeğin gelir canım inşallah.4 tane yumoş bide şansın da çok canım dualarımdasın.güzel haberlerini bekliyoruzzzzz merakla.:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım Rabbim yardımcın olsun kolay doğumların olsun inşallah.
iyi yürekli hamilemiz bizim ne güzel düşünmüşsün çok sağol
benim ismim Mutlu dua edersen çok memnun olurum canım
sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim canım:emir_bebek::nazar:

ben kullanıyorum canım. dün şeffaf akıntım oldu ve adetimin 12.günüydü yaptım testi silik bile çıkmadı
3 ay önce falan almıştım son kullanma tarihine baktım süresi var ama neden çıkmadı anlamadım
yumurtladıgımı anlıyorum sağ kasıgımda ağrıda vardı ama bilemedim :26:

Allah razı olsun canım. mesajlarının hepsini okudum çok açıklayıcı şekilde anlatmışsın tşk ediyorum iyi dileklerin için
Dualara sığınıyorum artık yapcak bişeyim kalmadı Rabbim sesimizi duysun inşallah
çoğu şeyi denedim hamile kalmak için ama olmadı işte nasip :KK50:

iyiyimmm kığızzzzzzz çok şükür sen nedipdurusun :KK70: hala bebek için bir adım atmayı düşünmüyormusun asyacanım:KK47:
doktora gidicem demişsin ama biliyorum sen ya uyuya kalırsın yada iptal edersin randevunu
bak bu ay kaytarma da git bence canım:KK20:
klomeni de yumurtaları geliştirmek için veriyolar normalde bazen istenilen boyuta gelmiyor ya ona yardımcı olmak için
ama doktor kontrolünde içiyorsun her hafta takip ediyor seni bazen kendi çatlamazsa yeteri büyüklüğe gelince çatlatma iğneside yapıyolar canım bende klomene benzer serophene kullanmıştım 3 ay yumoşlarım istenilen büyüklüğe geldi ve kendiliğinden çatladı iğne kullanmadan ama nasip olmadı işte.

Mybeybimm nedipdurayım derslerle cebellesıyorum bebek içun kendı capımızda bısıler yapıyoruz bıraktıgım macunlar yarım yarım dolapta duruyordu onları yidim bitirdim. ovü testi yaptım ama nezaman yumurtladıgmı cozemedım cok gec verdı koyu rengı 20 21 23.günler koyuydu hep. hhehee dr randevularını ıptal ettgımıde mı bılıyorsun :) öbür aya haftasonuna gelmedıgı surece adetın 3. günü gidicem inşallah.bana klomenden serephoneden hıc bahsetmedı dr ya. özeldemi veriyorlar bu ılacları ki? hormon testlerimi yaptırım özele gideyim diyorum bakalım. eşimden ses yok yalnız test yaptırmadık daha yaptıralım felanda demıyoo ayrıca nisandan önce Allahın ıznıyle gelıcektır bebısın bknz hısarbuselık:))

Kizlar ikinci kure baslayamadan adetime 9gun varken adet oldum iyice kafam karisti yarin adetimin 3,gunu radevu aldim doktora gitcem.duruma gore klomen verceni soyledi ve catlatma ignesi olmam gerektigini nolursunuz dua edin bi aksilik cikmasin.Bismillah deyip tedaviye baslamaliyim artik umudumu yitirmek uzereyim Allah hepimize sabir versin..

Folikiim kuzenim klomenle hamıle kaldı 2. ayında inşallah Rabbim sanada nasip etsin.cogul gebelik felanda olabılıyormus sanırm klomenle bı tasla 2 kus olablir yavrum :))

Mybeybimm nedipdurayım derslerle cebellesıyorum bebek içun kendı capımızda bısıler yapıyoruz bıraktıgım macunlar yarım yarım dolapta duruyordu onları yidim bitirdim. ovü testi yaptım ama nezaman yumurtladıgmı cozemedım cok gec verdı koyu rengı 20 21 23.günler koyuydu hep. hhehee dr randevularını ıptal ettgımıde mı bılıyorsun :) öbür aya haftasonuna gelmedıgı surece adetın 3. günü gidicem inşallah.bana klomenden serephoneden hıc bahsetmedı dr ya. özeldemi veriyorlar bu ılacları ki? hormon testlerimi yaptırım özele gideyim diyorum bakalım. eşimden ses yok yalnız test yaptırmadık daha yaptıralım felanda demıyoo ayrıca nisandan önce Allahın ıznıyle gelıcektır bebısın bknz hısarbuselık:))

Evet bir taşla iki kuş olabilir, olursa da süper olabilir :KK52: klomenin ozelle devletle ilgisi yok cnm gerekirse hepsi yazabilir, bnm yimirtam gelismiyordu sanırım adet olamadığıma gore :KK37: git bakalım sen bi doktora hele..

canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nerdesin
doguma az kalmisdi
insallah hersey yolundadir
pasamizi cikardinsa karninnan
insallah iyisinizdir canim arkadasim oglusunla
bize mujdeyi verde
Pasamizin yanaklarindan opelim

Yok kuzum daha dogurmadim :KK1: bekliyoruzz hayirlisiyla saglikla kucagimiza alacagiz insallah fazla birsey kalmadi ben haber verecegim hepinize insallah canim :KK34:

yarın doktor kontrolüm var kızlar, yımırtalar büyümüş mü bakalım içinden ne çıkacak civciv mi kuş mu :KK14:
serçecim sen de aşılama yaptırmadan evvel hsg çektirirsen iyi olur kuzum :KK54:
hsg cektirdim birkez yine mi cektireyim cok zor ama :KK5:
ocakda gidicem o zaman doktara desem cekerler heralde:18:
Yok kuzum daha dogurmadim :KK1: bekliyoruzz hayirlisiyla saglikla kucagimiza alacagiz insallah fazla birsey kalmadi ben haber verecegim hepinize insallah canim :KK34:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hsg cektirdim birkez yine mi cektireyim cok zor ama :KK5:
ocakda gidicem o zaman doktara desem cekerler heralde:18:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hayır canım tekrar çektirmene gerek yok, yani gerek olmaması gerekiyordu :KK37: yani ilk çektirdiğinde kapalı olduğu görüldüğünde oraya hemen müdahale etmeleri gerekiyordu, onu açmadan seni o masadan kaldırmamaları gerekiyordu. çünkü tüplerin ilaçla açıldığını ilk kez senden duydum. netice itibariyle tek tüp gebelik için yeterli elbette, ama şansını yarı yarıya düşürüyor diyebilirim. keşke o zaman iyi bir yere gitseydin muayene için. soru işareti kalmazdı kafamızda..

Arkadaşlar bugün doktora gittim ve pelvik enfeksiyon dedi iğneler ilçalar çok canım sıkıldı çünkü bu durumda gebelikte oluşmazmış kaç 2 aydır klomen kullandım olmadı şimdide bu çıktı zaten sol tüp kapalı dış gebelikten dolayı artık pes ediyorum sanırım 5 ay önce hamile kaldım 10. Haftada kalbi durdu 15 yaşında bir oğlum var 36?yaşındayım sanırım ona kardeş veremeyeceğim :KK43: ama bu enfeksiyondan kurtulmam lazım aşırı bel ağrısı yapıyor halsizlik ateş neyse sizlerinde canını sıkmayayım. :KK43:

Arkadaşlar bugün doktora gittim ve pelvik enfeksiyon dedi iğneler ilçalar çok canım sıkıldı çünkü bu durumda gebelikte oluşmazmış kaç 2 aydır klomen kullandım olmadı şimdide bu çıktı zaten sol tüp kapalı dış gebelikten dolayı artık pes ediyorum sanırım 5 ay önce hamile kaldım 10. Haftada kalbi durdu 15 yaşında bir oğlum var 36?yaşındayım sanırım ona kardeş veremeyeceğim :KK43: ama bu enfeksiyondan kurtulmam lazım aşırı bel ağrısı yapıyor halsizlik ateş neyse sizlerinde canını sıkmayayım. :KK43:

geçmiş olsun cnm, tatsız haberler birbirini çağırmış, arka arkaya gelmiş her şey her zmn olduğu gibi.. ama enfeksiyon ilaçlarla düzelebiliyor, başlangıç aşamasındaysa problem etme, soğan kürü iltihap, enfeksiyon, kist türü şikayetlere iyi geliyor. sadece düzenli yapman gerekir verim alabilmen için. Allah gönlüne göre versin. sıkma canını. aynı ya da benzeri şikayetleri hepimiz yaşadık, yaşıyoruz ya da yaşama ihtimalimiz her an var. yalnız değilsin yani :KK34: kadın olmak zor şekerim :112:

X