sogan kürü kullananlar

mybabyiim foliğiiim ben bu aralar hep yatıyorum aşermem çok ağır geçiyor kafamı kaldıramıyorum vallaa sizi çok merak ettim bi bakayım dedim bebek çok iyi geçen hafta dr.a gittik 1.5cm olmuş:KK66:) çok sağlıklı dedi dr. şükürler olsuun öpüyorum sizi çok çok canlarıım:KK16:

Cnm sevindim iyi olduğunu duyunca rahatladım :KK19: pesinden geliyorum hisarimbusem Allah utandirmasin :KK55: bebek iyi olsun da gerisini boşver :KK1: bayağı da olmuş kerata 1,5 cm :KK52:

:KK1: ilahi, güldürdün beni . Cnm 2 değil 1bucuk su bardağı suya, kaynamaya baslayinca dörde bölüp atıyorsun soğanı. Üstü kapalı 5 dk kaynadiktan sonra altini kapatip biraz dinlendir. Hafif iliyinca bir bardak ic, kalaninda posa toz zar falan oluyo zaten dibinde, onu da dokuver :KK53:

çok pimpirikliyim yapcak bişey yok:)netten aldığım tarif 2 bardak diodu da o yüsdennn çok saolasınn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar ben nerdeyse 1 yıl bebegım olsun dıye uğraştım..
sonra bu kürü duydum..
ve yaptığımın ertesı ayı hamıle kaldım..
sımdı 9 aylık bı kızım var..
allahım sızlerede nasıp etsın ınş..

çok pimpirikliyim yapcak bişey yok:)netten aldığım tarif 2 bardak diodu da o yüsdennn çok saolasınn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

rica ederim, ne yaptım ki :KK34:

sonra bu kürü duydum..

amin, Allah bağışlasın, sağ ol paylaştığın için ama bizim ekipten kimse sadece bu kür vesilesiyle gebe kalamadı malesef :26: zamanı değildi belli ki.. ama senin adına sevindim. Allah uzun sağlıklı ömürler versin yavruya ve size :KK16:

ay bidenem ya ne guzel haber ardi gelir insallah dualarimiz seninle insallah bu sefer tutunucak minigin insallahhhh

pasa geliyor sukurler olsun kolay dogumlar insallah bidenem bizede yaz olurmu dogum hikayeni insallah
hilalim beni unutma emi birdenem

ismim Aypara
ben duymusdum dogum ani cekilen isimler hemen ardindan hamile olur Allahin izniyle Allah adi cekilen kisiyede o gunleri dogumu nasib eder beni de hatirla bidenem emi:KK16:

Kiz ben seni hic unuturmuyum cimcime sana hep dua ediyorum zaten cunku sen kendini cok yipratiyorsun uzuyorsun bizide uzuyorsun biraz rahat biraksan kendni hersey yoluna girecek ayparam bana dua et dogumum kolay olsun bugun kontrolum vardi pasam 3200 gram olmus masalah dua edin bana

Banada dua et lutfen ismim ayse.insallaah bu msji okursun.Allah yardimcin olsun.bizede nasip etsin tez zamanda(amin)

İnsallah kardesim bol bol dua edicem hepinize

Hilalisam hayırlı dogumlar kuzum Rabbim bir avazda selamete çıkarsın oglunu kucağına al ağrısız sancisiz:) beybisim insaallah bebegin seninle dir kuzum sonun hayrolsun :) hilalisam benim adım Ayşegül canım çok teşekkür ederim bu ince dusuncen için :)

Canim cok tesekkurler amin insallah dualarimdasiniz

Ayyy çok yaklaşmış ya canııııım :KK49: ne tatlı yaaa Allah utandirmasin Rabbim rahat kolay doğum nasip etsin cnm bnm cok mutluyum senin adına :KK54:

Sagol folikcim evet mutlu sona yaklastik cok sukur amin Rabbim kimseyi utandirmasin tez zamanda sizlere bicir bicir bebekler nasip etsin insallah opuyorum hepinizi calismalara devam :-)

Kiz ben seni hic unuturmuyum cimcime sana hep dua ediyorum zaten cunku sen kendini cok yipratiyorsun uzuyorsun bizide uzuyorsun biraz rahat biraksan kendni hersey yoluna girecek ayparam bana dua et dogumum kolay olsun bugun kontrolum vardi pasam 3200 gram olmus masalah dua edin bana

İnsallah kardesim bol bol dua edicem hepinize

Canim cok tesekkurler amin insallah dualarimdasiniz

Sagol folikcim evet mutlu sona yaklastik cok sukur amin Rabbim kimseyi utandirmasin tez zamanda sizlere bicir bicir bebekler nasip etsin insallah opuyorum hepinizi calismalara devam :-)
sagol budenem sana teyze kizimin dogumunu anlatiyim kisaca
sancisi tutumus ve goturmusler hastaneye dogum hanede 2 tane kiz varmis onlarda doguramiyorlarmis cok zorluk cekiyorlarmis
benim teyze kizini bir dua etmis banada dedi
Allahim seni and veriyorum Hz Fatimenin guzel hatrina bu arkadaslara da bana da kolay dogum kismet et demis
ve sukur nur topu gibi pasasi dogmus ve hemen ardindan da o kizlar cok rahatlikla dogurmuslar
yani sozum o ki kulun kula duasi gecer dua ediyorum insallah rahatlikla dogurucaksin pasamizi
ardindan da biz sana hamilelik haberlerimizi vericez insallah

sonra bu kürü duydum..
Allah bizlerede nasib etsin masallah canim Rabbim kizini korusun
mybabyiim foliğiiim ben bu aralar hep yatıyorum aşermem çok ağır geçiyor kafamı kaldıramıyorum vallaa sizi çok merak ettim bi bakayım dedim bebek çok iyi geçen hafta dr.a gittik 1.5cm olmuş:KK66:) çok sağlıklı dedi dr. şükürler olsuun öpüyorum sizi çok çok canlarıım:KK16:

beybişiiiiim arkadaşım hadi hayırlı uğurlu olsun inşallaaaaah güzel haberler verirsin bize ALLAHım sen yardım et ben okuyabilirsem okurum yazarım sana ama söz veremiyorum çünki kafamı kaldıramıyorum hep kusuyorum
masallah bizim yigenimize sukurler olsun hep iyi olun
hisarim asermem ne demek? kizlar:26:

ne mutlu sanaaa :KK16: çalışmalara devam :KK69: tamm gazz :KK55:

Allah bizlerede nasib etsin masallah canim Rabbim kizini korusun

masallah bizim yigenimize sukurler olsun hep iyi olun
hisarim asermem ne demek? kizlar:26:

hayatım, aşermek demek, hamileyken canın bazı şeyler yemek ister ya çok kuvvetli şekilde.. işte o :KK48:

Bende soğan kürüyle hamile kalanlardanım. 4.5 cm çikolata kistim var kürü uyguladım ve hamile kaldım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bulantı başdönmesi vs klasik belirtilerden ziyade bel ve kasık ağrısı çektim ve hala çekiyorum düşük tehlikem var malesef öğrenmeden önce nasıl olsa hamile kalamayacağım deyip tüm evi temizledim şimdi ilaç kullanıyorum ve sürekli dinleniyorum. Regli tarihim sadece 1 gün geçinde idrar testi yaptım silik çıktı ertesi gün kan testiyle kesinleşti. Rabbim herkesin kucağına mini mini bebişleri almayı nasip etsin.....

sagol bidenem anladim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: demek hisarim aseriyor dimi:KK9:

evet hisar aşeriyor :KK16:

Bende soğan kürüyle hamile kalanlardanım. 4.5 cm çikolata kistim var kürü uyguladım ve hamile kaldım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bulantı başdönmesi vs klasik belirtilerden ziyade bel ve kasık ağrısı çektim ve hala çekiyorum düşük tehlikem var malesef öğrenmeden önce nasıl olsa hamile kalamayacağım deyip tüm evi temizledim şimdi ilaç kullanıyorum ve sürekli dinleniyorum. Regli tarihim sadece 1 gün geçinde idrar testi yaptım silik çıktı ertesi gün kan testiyle kesinleşti. Rabbim herkesin kucağına mini mini bebişleri almayı nasip etsin.....

çok sevindim senin adına, darısı bizlere olsun inşallah, sen de dikkat et kendine ve yavruya :KK34: Allah sizi korusun..

Ins bu sogan kuru ise yarar arkadaslar 1 bucuk yildir evliyim korunmuyoruz klomen ve catlatma ignesi oldum 3 aydir malesef olmadi bu ay sogan kuru ise yarar mi sizce

çok sevindim senin adına, darısı bizlere olsun inşallah, sen de dikkat et kendine ve yavruya :KK34: Allah sizi korusun..[/QUOTE]

ay amiiiiiiiin ya ne guzel
Allah bebegini korusun insallah tehliken car cabuk gecib gider sagsalim kucagina alirsin bebegini
bizlerede dua edi verin lutfeeeeeeeeeeen))

Ins bu sogan kuru ise yarar arkadaslar 1 bucuk yildir evliyim korunmuyoruz klomen ve catlatma ignesi oldum 3 aydir malesef olmadi bu ay sogan kuru ise yarar mi sizce

çok sevindim senin adına, darısı bizlere olsun inşallah, sen de dikkat et kendine ve yavruya :KK34: Allah sizi korusun..
[/QUOTE]
insallah hayirli olur canim ben testlerden kullandim ama artik guvenmiyorum yumurta catrlamasa bile koyu cikiyordu o yuzden ben artik kullanmiyorum, en iyisi sogan kuru canim birde atesini olc o zaman anlarsin yumurtladigin gunu insallah en kisa surede kucaklarimiz evlatla dolar

canım cok sevindim hayırlı olsun.nasıl ve ne kadar süre uyguladın kürü pcosmu var sendede

canım cok sevindim hayırlı olsun.nasıl ve ne kadar süre uyguladın kürü pcosmu var sendede

Teşekkür ederim :)) Sadece çikolata kistim vardı 15 gün kullandım kürü olmaz diye düşünüyordum rabbim nasip etti. Kistim hala yerinde duruyo dış gebelik riski büyük oluyo çikolata kistinde şükürler olsun rahime yerleşmiş :)

ay amiiiiiiiin ya ne guzel
Allah bebegini korusun insallah tehliken car cabuk gecib gider sagsalim kucagina alirsin bebegini
bizlerede dua edi verin lutfeeeeeeeeeeen))

Yaklaşık 4 aydır sizleri takip ediyorum son 1 aydır da yani kistim olduğunu öğrendiğimden beride hergün takipteyim her okuyuşumda dualarıma sizlerinde ekledim (rabbim bebek isteyip sana duayla boyun eğenlere evlat nasip et onların arasına benide kat... Diye) rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın tez zaman da herkese hamile olduğu haberini müjdelesin :)

Teşekkür ederim :)) Sadece çikolata kistim vardı 15 gün kullandım kürü olmaz diye düşünüyordum rabbim nasip etti. Kistim hala yerinde duruyo dış gebelik riski büyük oluyo çikolata kistinde şükürler olsun rahime yerleşmiş :)

ne güzel caım Allah hepimize nasip etsin ben daha bekarım insallah 2 ay sonra evlenicem.bende pcos var sogan kürüne baslayım dedim simdiden ama düsündüm erken olur demi yani rahmimi inceltmesinden korkuyorum en güzeli düğüne biraykala baslamak

Birde soğan suyunu soğutmayın 10 dk dinlendirin kapağı kapalı olarak sonra bardağa süzün yudum yudum için sıcakken hem kokusu çok olmuyor hemde daha çok işe yarıyor (bence) içmeye başladıktan 3-4 gün sonra ateşler basıyo :KK70: pencereyi açıyodum bu soğukta serinleyeyim diye :))) bide ben akşam uyguladım saat 16:00 ve gece 01:00 gibi hatta bazen daha geç saatlere kayıdırdım :p umursamadım ama içtim.soğanın kabuğu kalın olsada mesela çiftli olsada sadece tek katını soydum ve içme suyu kullandım orta boy soğanda pek küçük sayılmıyor avcunuzu dolduracak kadar büyük soğanları tercih ettim :))))

X