sogan kürü kullananlar

Nukram hosbulduk tskler cvp icin.bu hafta ikinci kure basliyim ozaman insallah selamete cikariz.duzenli yumurtlama olmuyomus bende klomenle asiri buyuyo bu seferde catlamiyo catlama igneside vurunmam lazim ama once sogan kuru nu deneyim dedim.gercekten ise yariyor olmaliki baslayinca kanamam oldu kucuk kistlerimde vardi hep.adetlerim duzensiz bir iki gun oynar ama kesin her ay olurum.insallh bu son kurum olur.hepiniz duamdasiniz.

arkadaslar merhaba.soğan kürüyle ilgili birşey soracağım bende kronik iltihap var onun için kulanacağım bugün reglimin ilk günü bugün baslayacağım.size birkaç sorum olacak

1. kürü öğlen yerine sabah içsem olur mu öğle yemeği alışkanlığım yok benim?

2. 15 gün uyguladıktan sonra birde 2.adet tarihinden 10 gün önce 5 gün yapıacakmış ya ben anlamadım.şimdi bugün başlasam 15 gün 3 aralıkta doluyor ee 2.adetimden önceki 10 günde 3 aralığa denk geliyor nasıl olacak anlamadım lütfen bilgilendirir misiniz beni ?

Allahim sen bize yardim et guc ver sabir ver,dayanabilecegimiz kadar dert ver.Hersey bahane bi sebebe tutunur gider olduk sen emeklerimizi bosa cikarma.Bizim derdimize senden baska kimse derman olamaz.Burada hic tanimadigim kardeslerim adinada yalvariyorum NE OLUR BİZLEREDE ANNE OLMAYİ NASİP ET,SEN DUALARİ GERİ CEVİRMEZSİN(AMİNNN:KK43:

Amin Yüce Rabbim dularımızı kabul etsin canım agzına yüreğine sağlık.
inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun bende 4,5 yıldır ugraşıyorum
dediğin gibi bir sebep arıyoruz kendimzce bir vesile işte Rabbim ol dediğinde olucak
polikistik over için zaten bu soğan kürü bence kürü tamamla istersen kim bilir faydasını görürsün belki şifan olsun..

Burdayiiiimmm Kuzuuuuuummm :))) son küre geçtim ayneenn bildigin gibiyim foligimle sercemimle karşılaşıyorum ama seninle asyamla hisarimla beybisimle denk gelemiyorum özledim hepinizi yaa ne zaman eski Günler deki gibi olucazz ah soğan ah yaktin bizi :))))

valla kaç gündür gelip gidiyorum kimse yok yok yok :KK76::KK76:
hisarcıgımı bnde merak ettim iyidir inşallah:44:
asyacan zaten koptu gitti dersane ev arasında :KK55:
foliğimde yok sanki gelse 3 5 satır bişey yazmadan çıkmazdı o :26:
beybişim yine devamsızlık yapıyor :KK52:
bende işte yoklayıp yoklayıp gidiyorum sizi
hep beraber yeniden sohbete buyurun kızlarrrrr
kuru sohbete gelemem diyenlere de buyrun :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: benden herkese çayyyyyyy......! hemde tavşan kanı:KK16:

arkadaslar merhaba.soğan kürüyle ilgili birşey soracağım bende kronik iltihap var onun için kulanacağım bugün reglimin ilk günü bugün baslayacağım.size birkaç sorum olacak

1. kürü öğlen yerine sabah içsem olur mu öğle yemeği alışkanlığım yok benim?

2. 15 gün uyguladıktan sonra birde 2.adet tarihinden 10 gün önce 5 gün yapıacakmış ya ben anlamadım.şimdi bugün başlasam 15 gün 3 aralıkta doluyor ee 2.adetimden önceki 10 günde 3 aralığa denk geliyor nasıl olacak anlamadım lütfen bilgilendirir misiniz beni ?

cnm o tarif adet düzensizliği olanlar için. bir dahaki adet tarihi belli olmadığından 10 gün arayla ikinci kez uygulanabiliyor onlarda. senin öyle bir sorunun yok, sonraki adet tarihi bildiğine göre. o zaman sen bizim gibi, 15 günlük ilk kürü bitirince adet olmayı bekleyeceksin. olunca adet bitiminden 1-2 gün sonra 10 gün uygulayacaksın ve yine bekleyeceksin. bu şekilde 3. ay da uygulayabilirsin ama sonra ara vermelisin. şifa olsun.

Nerdesinizz BAcılarrrrrrrrrrrrr:84::84::84::84::84::84::84:

yettiiiiiiimm maybeybiiiiiiimmm :KK55::KK55: doktordan geldim şimdi bacııım, yumurta geliştirici tedaviye başlıyoruz. vatana millete hayırlı uğurlu olur inşallah :KK55: hisarımın sesi çıkmıyor evet, gebeliği iyidir ve her şey yolundadır inşallah. :KK49:

Kizlaaaar merabalar ben doktora baslamistim yumurta takibi icin bu arada saracoglu kurleri+klomen kullandim sonra doktora gittim 4 tana yumosum buyumus doktorda bunu degerlendirlim dedi ve asilama yaptirdik suan sonuc bekliyorum neolur dua edin benim icin benim icin 1 tane meryem suresi okuyup dua eder misiniz

cnm o tarif adet düzensizliği olanlar için. bir dahaki adet tarihi belli olmadığından 10 gün arayla ikinci kez uygulanabiliyor onlarda. senin öyle bir sorunun yok, sonraki adet tarihi bildiğine göre. o zaman sen bizim gibi, 15 günlük ilk kürü bitirince adet olmayı bekleyeceksin. olunca adet bitiminden 1-2 gün sonra 10 gün uygulayacaksın ve yine bekleyeceksin. bu şekilde 3. ay da uygulayabilirsin ama sonra ara vermelisin. şifa olsun.

oh ya şimdi anladım sağolasın canım..peki ben bugün başladım reglimin ilk günü sorun olmaz dimi?bitince mi baslasaydım farkeder mi?bir de 2 bardak suyla kaynatıyoruz ya 2 bardağıda içiçez mi yokse bir bardak içip kalanının dökücez mi?ay ne zormuş:KK53:

Kizlar nasilsiniz bakalim nasil gidiyor ben artik son haftalarimdayim dogum kapimda yarin nst ye girecegim rutin kontroller ya haftalar cabuk geciyor iste dogum temizligi kendi temizligim oglumun besigi herseyi cok sukur tamam hayirlisiyla aslan ogluma kavusmama az kaldi darisi en kisa zamanda basiniza hakkinizi helal edin bide ister ozelden ister burdan isimlerinizi yazin sizlere isimlerinizle dua etmek isterim :emir_bebek:

Kizlar nasilsiniz bakalim nasil gidiyor ben artik son haftalarimdayim dogum kapimda yarin nst ye girecegim rutin kontroller ya haftalar cabuk geciyor iste dogum temizligi kendi temizligim oglumun besigi herseyi cok sukur tamam hayirlisiyla aslan ogluma kavusmama az kaldi darisi en kisa zamanda basiniza hakkinizi helal edin bide ister ozelden ister burdan isimlerinizi yazin sizlere isimlerinizle dua etmek isterim :emir_bebek:

Canim allah im yardimcin olsun benim adim ZELIHA bana dua eder misin asilama yaptirdim bu ay

yettiiiiiiimm maybeybiiiiiiimmm :KK55::KK55: doktordan geldim şimdi bacııım, yumurta geliştirici tedaviye başlıyoruz. vatana millete hayırlı uğurlu olur inşallah :KK55: hisarımın sesi çıkmıyor evet, gebeliği iyidir ve her şey yolundadır inşallah. :KK49:

inşalahh bebişine kavuşursun herşey yolunda gider böyle inşallahhh...

Kizlaaaar merabalar ben doktora baslamistim yumurta takibi icin bu arada saracoglu kurleri+klomen kullandim sonra doktora gittim 4 tana yumosum buyumus doktorda bunu degerlendirlim dedi ve asilama yaptirdik suan sonuc bekliyorum neolur dua edin benim icin benim icin 1 tane meryem suresi okuyup dua eder misiniz

merhaba tatlım epeydir göremiyordum seni aşılamamı yaptırdın inşallah bebişin tutar canım dualarım hermzaman sizin için ... inşallah bebişi seninle olurrr....

klomen +soğan kürünün çok faydası var çatlatma içinde incir kürünün öyle gördüm saraçoğlunun sitesinde

ay bidenem ya ne guzel haber ardi gelir insallah dualarimiz seninle insallah bu sefer tutunucak minigin insallahhhh
pasa geliyor sukurler olsun kolay dogumlar insallah bidenem bizede yaz olurmu dogum hikayeni insallah
hilalim beni unutma emi birdenem

ismim Aypara
ben duymusdum dogum ani cekilen isimler hemen ardindan hamile olur Allahin izniyle Allah adi cekilen kisiyede o gunleri dogumu nasib eder beni de hatirla bidenem emi:KK16:

Rabbim umitlerini bos cikarmasin insallah canim dua edecegim

Hilalisam hayırlı dogumlar kuzum Rabbim bir avazda selamete çıkarsın oglunu kucağına al ağrısız sancisiz:) beybisim insaallah bebegin seninle dir kuzum sonun hayrolsun :) hilalisam benim adım Ayşegül canım çok teşekkür ederim bu ince dusuncen için :)

dediğin gibi bir sebep arıyoruz kendimzce bir vesile işte Rabbim ol dediğinde olucak
polikistik over için zaten bu soğan kürü bence kürü tamamla istersen kim bilir faydasını görürsün belki şifan olsun..

kuru sohbete gelemem diyenlere de buyrun :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: benden herkese çayyyyyyy......! hemde tavşan kanı:KK16:

Mybaybmm ben geldim sen yoksun :KK43:

mybabyiim foliğiiim ben bu aralar hep yatıyorum aşermem çok ağır geçiyor kafamı kaldıramıyorum vallaa sizi çok merak ettim bi bakayım dedim bebek çok iyi geçen hafta dr.a gittik 1.5cm olmuş:KK66:) çok sağlıklı dedi dr. şükürler olsuun öpüyorum sizi çok çok canlarıım:KK16:
beybişiiiiim arkadaşım hadi hayırlı uğurlu olsun inşallaaaaah güzel haberler verirsin bize ALLAHım sen yardım et ben okuyabilirsem okurum yazarım sana ama söz veremiyorum çünki kafamı kaldıramıyorum hep kusuyorum

Ayyy çok yaklaşmış ya canııııım :KK49: ne tatlı yaaa Allah utandirmasin Rabbim rahat kolay doğum nasip etsin cnm bnm cok mutluyum senin adına :KK54:

oh ya şimdi anladım sağolasın canım..peki ben bugün başladım reglimin ilk günü sorun olmaz dimi?bitince mi baslasaydım farkeder mi?bir de 2 bardak suyla kaynatıyoruz ya 2 bardağıda içiçez mi yokse bir bardak içip kalanının dökücez mi?ay ne zormuş:KK53:

:KK1: ilahi, güldürdün beni . Cnm 2 değil 1bucuk su bardağı suya, kaynamaya baslayinca dörde bölüp atıyorsun soğanı. Üstü kapalı 5 dk kaynadiktan sonra altini kapatip biraz dinlendir. Hafif iliyinca bir bardak ic, kalaninda posa toz zar falan oluyo zaten dibinde, onu da dokuver :KK53:

inşalahh bebişine kavuşursun herşey yolunda gider böyle inşallahhh...
klomen +soğan kürünün çok faydası var çatlatma içinde incir kürünün öyle gördüm saraçoğlunun sitesinde

Amin gülüm sağolasın kuzum :KK19: sen naptin? Ben yarın başlıyorum kismetse klomene, soganla değil de adaçayı ile deniyorum bu ay bakalım :KK56:

X