sogan kürü kullananlar

Kızlar ben saracoglu hocanın kürlerini kullanıyordum ya dün hormon tahlili yaptırdım meraktan bugün sonuçları aldım yorumlar mısınız .Prolaktin 27.6 dan 14.8e düşmüş.E2 hormonu 39.6dan 74e çıkmış. Fsh 7.Lh 5.6 benim önceden de lh ve fsh bugün kü sonuc gibiydi yani onlar aynı

nerlerdesiniz siz bakim valla merak ettim hic yoksunuz iyisiniz insallahhh devrelerim

canim ben biraz proloktinnen anlarim oda iyiymis hadi hayirlisi Rabbiminde izniyle kalirsin hamile

Kızlar bakiyorumda hiç sesiniz çıkmıyor yahu..ramazan dan dolayı galiba sercemcim nasılsın bakalım mybabycim sen nasılsın bizde dün renkli dopplere girdik çok şükür hiç bir sorun yok dediler ikili testimizde çok iyi çıkmıştı artık bebeğimin hareketlerini hissediyorum kızlar bambaşka birşey anlatamam sabah hareketlerine uyanıyorum pıt pıt durmuyor hiç Allahim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine sizlerinde en kısa zamanda bunları yaşamanizi nasip etsin inşallah sadece şeker yüklemesi ve bir doz tetanoz aşımız kaldı çok şükür bir sorun çıkmadı inşallah bir sorun çıkmaz bundan sonra bana da dualarinizda yer ayırın

allah sağlıkla kucağın almayı nasip etsin çok güzel bir duygu değilmi
benim kızım pek kıpırdmazdı arada sırada pıt pıt tekme atardı insan çok garip oluyor
ben gece uyuyunca çok oynuyormuş ben hissetmiyordum eşim anlatıyordu sabahları

ay canim nasilsin bidenem evet burasi cok sesiz oldu herkes tatildemi nemi bende anlamadim... masallah masallah hep iyi ol canim kac ay kaldi doguma? Allag sagsalim kucagina almayi nasib etsin coooooooooooooooooooook operim seni
bende nasil biraktiysan oyleyim bir deyisiklik yok yani olsun kismet bakalim nezaman hamileyim yaza bilicem buralara
bana da dua et bidenem kendine iyi bak tabi pasamizada

güzel ne kelime muhteşem birşey bazen hamile olduğuma inanamıyorum o kadar garip geliyor

kuzum doğum hayırlısıyla aralık 15 görünüyor daha var yani sen kendine çok stres yapıyorsun ben seni burda takip ediyorum da bir kere stresi bir bir kenara bırak biraz sabırlı ol ben inanıyorum yakın zamanda hamile haberini alacağız senin prolaktin sorun değil bence bende de vardı sonra unuttum aklımdan çıkmış bi daha test yaptırdım ki bir baktım düşmüş hiç ilaç kullanmadım bile ümitsiz olmaaaa aslaaaaaaaaaaaa

evet canim dogru cok stress yapiyorum zaten prolaktinim dusmusdu en son kendiliyinden ama yinede o gun den bu yana bebeyim gelmiyo naz yapiyo
agzinnan bal damliyo yaaaaa hamilelerin dedikleri olurmus dualari tez gecermis
bakalim kismet canim Allahdan umudumu kesmiyorum vericek bizede bir yavru inaniyorum
senide opuyorum kendine iyi bak bana dua et olurmu

nerlerdesiniz siz bakim valla merak ettim hic yoksunuz iyisiniz insallahhh devrelerim
iyiyimcanım arkadaşım saolasın napayım işte şeker ilaçlarımı içiyorum falan... dr. sorduk korunalımmı bu ay diye korunmayn dedi bizde korunmuyoruz ama yumurtlama günü falan hiç kafaya takmıyorum bu ay...mubarek RAMAZAN ayı ALLAH ne derse o olur oğlumuda 2009 ağustos 25 te doğurmuştum RAMAZAN dı ALLAH ım bu ay hepimizi sevindirsin inşallah RABBİM... asyacımın hiç sesi çıkmıyor bende merak ettim valla sen ne durumdasın nasıl gidiyor?
son aylar bebeğin oynaması çok güzel oluyo benim karnım bir sağa gidiyodu bir sola bide hıçkırıyodu bayaa hissediyordum çok güzel bunların hepsi ALLAH ım herkeze yaşatsın inşallaah...sende bize dua et kardeşim...ALLAH ım bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallaaah size hayırlı uğurlu bir evlat olsun
Canimmm 4 gun gecti evet. C.tesi olmaliydim. Ama henuz guzel haberim yok, yolculuk telasinda test yapma firsati olmadi malesef... bence bisey yok ama Allah'in isi ..
canım ne durumdasın?

allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım bizim içinde dularını eksik etmeee ...

Kızlar benim bat 2 gün geçti bhcg baktım negatif çıktı. Ama daha kırmızıları görmedim beklemedeyim bakalım her ay beklemekten sıkıldım artık.

Kizlar malesef hâlâ ne regl belirtilerim var ne de gebelik. Hiççç, hem de hiç belirtim yok. Neler oldugunu ben de bilmiyorum. Bi fikrim de yok. Istanbuldayiz simdi. Duzen kurmaya, yerlesmeye calisiyoruz. Dun internet baglattik. Her yer her yerde ama ben arada kacamak yapiyorum iste. Bebegi dusunemiyorum su gunler pek. Belirtisiz ve hissizim. Evi temizlemeye calisiyorum tek basima.. simdilik durumum bu. Hepinize tesekkurler sercem, hilalisa, beyazbulut, mybaby, asyacan, hisarimbusem :) bu arada beybisimin de gunu gecti diye biliyorum. Hakkimizda hayirlisi olsun...

folikasitcim biz iyiyiz ve seni operiz... ak simdi neler oluyo anlamiyorum diyorsun neden idrar testi yapmiyorsun bak gununde gecmis ne guzel birseyler cikicakdir mutlaka hep gununden evel test yapiyorduk simdi gunumuz gecsede test yapmiyoruz neden acaba ne oldu bizlere?
Kızlar benim bat 2 gün geçti bhcg baktım negatif çıktı. Ama daha kırmızıları görmedim beklemedeyim bakalım her ay beklemekten sıkıldım artık.
hadi bakalim hayirlisi kanda cikar pozitifin

Yok be yavrum benim tedaviden sonra hep gununde geldigi icin msallah hic test yapamiyordum aylardir .. simdi de firsat olmuyor. Sabah uyandigimda aklima bebekten once bir suru yapilacak isler dolusuyor cok is var yapilacak çooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…