sogan kürü kullananlar

inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere
hayırlısıyla hamilelerle dolsun buaralar inşallah

bende yumurtalama dönemine girdim çok azda olsa uzayan akını gördüm
geçen ay klomen kullanmıştım daha yoğundu uzayan akıntı ama bu sefer az gördüm
neyse takmıyorum kafaya ümitlenmiyorum da bu ay orucumu tutup duamı edicem başka hiçbişey düşünmek istemiyorum

nasılsın arkadaşım benim kardeşim klomen tedavisiyle hamile kaldı.İnsaallah sanada iyi gelir :KK16:

Arkadaslar cok tesekkur ederim iyi niyetiniz icin:) ama gercekten bisey yok. Bunu en cok esim ve ben isteriz elbette ama suphelensem zaten 1 gun bile gecse test yapardim, bunu hep soyluyorum cunku adetim hep gununde gelir bnm. Ama yimirtanin azizligine ugradim bu ay. Iciniz rahat edecekse test yaparim :p ama tek cizgi gormektense az daha bekleyelim de regl olurum nasilsa diyorum hepsi bu :KK66:

burdayım arkadaşım bu ayda adet oldum :KK14:saraçoğlu hocanın gönderdiği kürlere devam ediyorum.Hayıt tohumu içiyorum .Yarın hormon tahlilleri yaptırayım diyorum bakalım hormonlar ne alemde :KK51:Sen nasılsın insaallah güzel haberler verirsin bize:KK16:
nukracim nasilsin neden buralara ugramiyosun arkadasim adet olmssun uzulme kismet canim
Allah kucaklarimizi bos birakmasin bu mubarek gunlerde

Arkadaslar cok tesekkur ederim iyi niyetiniz icin:) ama gercekten bisey yok. Bunu en cok esim ve ben isteriz elbette ama suphelensem zaten 1 gun bile gecse test yapardim, bunu hep soyluyorum cunku adetim hep gununde gelir bnm. Ama yimirtanin azizligine ugradim bu ay. Iciniz rahat edecekse test yaparim :p ama tek cizgi gormektense az daha bekleyelim de regl olurum nasilsa diyorum hepsi bu :KK66:
tamam canim arkadasim yapma test bekle 2-3 gun gecsin yaparsin Allahin izniylede sevinirsin dilerim

nukracim nasilsin neden buralara ugramiyosun arkadasim adet olmssun uzulme kismet canim
Allah kucaklarimizi bos birakmasin bu mubarek gunlerde

tamam canim arkadasim yapma test bekle 2-3 gun gecsin yaparsin Allahin izniylede sevinirsin dilerim

buralardayımm canım:KK34: sen nasılsınn:KK3:

nasi olayim arkadasim herzamanki gibi agustosta doktora gidicem yine cok supelerim var neden olmuyor sorun ne sorucam doktora cevaplamasa sacini basini yolucam o kadinin :KK4::KK34:
serçe kuşum benim doktora git ama çok sitres yapma yatıyosun kalkıyosun gün içinde sürekli aklın onda eğer sorularını cevaplamazsa başka bi doktor araştır kuzum belki sorun doktordadır. eşim yokya biz bu ay çalışamıyoruz salı gelcek ama günü kaçırmadıysak. kacırdıysakta önümüzdeki ay soğan kürü yapmak istiyorum canım öpüorum seni kocaman:KK54:

serçe kuşum benim doktora git ama çok sitres yapma yatıyosun kalkıyosun gün içinde sürekli aklın onda eğer sorularını cevaplamazsa başka bi doktor araştır kuzum belki sorun doktordadır. eşim yokya biz bu ay çalışamıyoruz salı gelcek ama günü kaçırmadıysak. kacırdıysakta önümüzdeki ay soğan kürü yapmak istiyorum canım öpüorum seni kocaman:KK54:
bitanem belki oyle yaparim doktoru deyisirim bakalim kismet..... Ooooooo senin kocis geliyo desene sag salim gelsin bitanem sukur kavusturana...:KK48: kacirmasin canim bence adet dongun kac gun ve kacinci gunundesinki bugun? bitanem icdiyin hersey sifan olsun yuzunun gulmesi icin dua ediyorum herzaman:KK16:

bnm de adet olmam lazım ama ınanın adet dongum 2 aydır okadar sastıkı adet batımı bıle soyleyemeıyorum ya ...:KK43: olsa ayrı olmasa ayrı bu ay dıs tedavısı oldum antıbıyotık falan korkuyorum bebek dıyelımkı tuttu ,Allah korusun kotu olur dıye ...of ya

bnm de adet olmam lazım ama ınanın adet dongum 2 aydır okadar sastıkı adet batımı bıle soyleyemeıyorum ya ...:KK43: olsa ayrı olmasa ayrı bu ay dıs tedavısı oldum antıbıyotık falan korkuyorum bebek dıyelımkı tuttu ,Allah korusun kotu olur dıye ...of ya

nasipte varsa hiçbirşey olmaz canım benim.kardeşim hamile ve o ay hiçmi hiç dikkat etmemiş 10kiloluk karpuz taşımış merdivenlerden düşmüş ev taşıdılar ve bu arada klomen tedavisi görüyordu ilişki günlerine bile dikkat edememiş evi misafirle doluydu

olmazz canim aklina kotu seyler getirme :KK20:Rabbim verirse en guzelinden verir insallah:21:

burdayım arkadaşım bu ayda adet oldum :KK14:saraçoğlu hocanın gönderdiği kürlere devam ediyorum.Hayıt tohumu içiyorum .Yarın hormon tahlilleri yaptırayım diyorum bakalım hormonlar ne alemde :KK51:Sen nasılsın insaallah güzel haberler verirsin bize:KK16:
anladım canım benim sende bendensin bende yeni batımı dört gözle( gelmez inş )diye bekliyorum:44:
bide canım sizde sıkıntı neydi ?
tüp bebek denemişmiydiniz ?

herkese gunaydin kizlar nasilsiniz bana oyle geliyoki folikasit bura HAMILEYIM yazacak en sonunda uzun aradana sonra guzel bir hamilemiz olacak Allahinda izniyle:KK49::KK49::KK49:

günaydın cankuş geç oldu benm günaydınım ama olsun bakalım
senden naber neler yapıyosun başka topiklerdemi geziyosun kızz habireee :))))))
online görüyorum ama burda değilsin :)))

Privet canim nasilsin kuzum:KK3: bu aralar baya sessiz burasi bende kendimi diyer topiklerde buluyorum gezmediyi kapi yok burda:KK55: forum takip etmekden gozlerim cikti artik :KK53: yalniz kalmak ne kotuymus yaaaaaaaaaaaaaa:KK19::KK30::KK36:

günaydın cankuş geç oldu benm günaydınım ama olsun bakalım
senden naber neler yapıyosun başka topiklerdemi geziyosun kızz habireee :))))))
online görüyorum ama burda değilsin :)))[/QUOTE]
evet yaaaaa evde yalniz basinayim iste :KK30:sikintidan gitmediyim ugramadiyim yer kalmadi :KK55:kaldimi acaba :44:

Privet canim nasilsin kuzum:KK3: bu aralar baya sessiz burasi bende kendimi diyer topiklerde buluyorum gezmediyi kapi yok burda:KK55: forum takip etmekden gozlerim cikti artik :KK53: yalniz kalmak ne kotuymus yaaaaaaaaaaaaaa:KK19::KK30::KK36:

canımmmm benimmm iyiyim Allah a şükür canım napayım
bende pek giremiyorum tütü işlerimiz yogundu onlarla ugraştım baya canım
akşam olunca bi bakıyorum topiğe kimseler yok geri çıkıyorum bnde napayım :)

evet yaaaaa evde yalniz basinayim iste :KK30:sikintidan gitmediyim ugramadiyim yer kalmadi :KK55:kaldimi acaba :44:

ayy ilahiii sercem çok hoşsun kızz
kalmadı mı yoksa :44:

canımmmm benimmm iyiyim Allah a şükür canım napayım
bende pek giremiyorum tütü işlerimiz yogundu onlarla ugraştım baya canım
akşam olunca bi bakıyorum topiğe kimseler yok geri çıkıyorum bnde napayım :)

ayy ilahiii sercem çok hoşsun kızz
kalmadı mı yoksa :44:
bi bakcem ona?:KK1: sen ne yaptin o doktorun dediyi herseyi uyquluyormusun?

hahayy:KK1:
ne doktoru kızz
ben doktora fln gitmedim ki
eşim için bişeyler aldık o içiyor sabah akşam bişeyler
ben bişey yapmıyorum daha :)))
ulemmmmmmmi :KK52:bak ben yalnis anlamisim esinin gitdiyi o adami doktor sandim ben
yine de hayirli olsun bebeyin gelsin tez zamanda

anladım canım benim sende bendensin bende yeni batımı dört gözle( gelmez inş )diye bekliyorum:44:
bide canım sizde sıkıntı neydi ?
tüp bebek denemişmiydiniz ?

İnşallah 9ay gelmesin kırmızıların canım.bizde doktorlara göre normal yolla çocuk sahibi olmaya engel bir durum yokmuş etrafın ısrarları üzerine bir kere aşılama denedim olmadı ve kullandıgım hormon iğneleri beni çok kötü etkiledi.Doktorlar tüpbebegi istesek yapacaklardı ama biz düşünmüyoruz ne yapalım nasip

X