sogan kürü kullananlar

soğan kürünü nasıl yapıp nasıl uyguluyorsunuz. yazıyordur mutlaka ama geçmişe bakamadım.

slm kızlar bende dbu kürü uygulamak istiyorum ama adet olmam lazımdı bugün olmadım kistlerm yüzünden adet dönemim hep bozuk gidiyor ilaçla getiricem yine adetimi ama ne zaman gelir bilmiyorum çokta sabırsızım 4 ay doktora gittim bi sonuç alamadm bu kürü uygulayanların çoğu hamile bugün başlasam bi faydası olur mu bilginiz var mı?

hosgeldin canim bence baslasan iyi olur cunki kistlerin bire bir dermani sogan kuru

bebişim zaten bu sonuçtan korktuğum için güzel şeyler söylemek istemedim.aslında testte negatifi gördükten sonra ümitlenmemeliyiz.sonra çok üzülüyoruz.
canım 4 yıldır bekliyodun sanırım ,aşılama ,tüp bebek falan önermedi mi doktorlar ?benim de bildiğimden değil de hani bu kadar süre beklerken bişiler denenmedi mi merak ettim

Canım denemez olur muyum tüp bebek de hamile kaldım 3 haftalikken dustu melegm birşey yok sonra kürleri kullandım ışte

kızlar ayın 11 de kasık ağrım olmuştu ve şişkinliğim dün hiçbişeyim yoktu bugünse uzayan akıntı geldi
bu yumurtanın çatladığı anlamınamı geliyor 11 de çatladıysa bugün akıntı gelmezdi dimi

yumurta aki gibi birseyse bugun catladi canim iliskini ihmale verme hayirlisi

canım benim nolur üzülme bak ilk hamilemiz geldi ALLAH ın izniyle onun arkasında hepimiz sırayla hamile kalacağız ben inanıyorum üzülmek yok ALLAH büyük

kızlar adet oldum ya offf

o hissi hepimiz çok iyi biliyoruz sanırım, hayal kırıklığı çok kötü oluyor, geçmiş olsun (ben bu ay hiç bir şekilde umutlanmıyorum beklentim yok artık hiç takvime bile bakmıyorum ve ilk defa 2 aydır kendimi çok sakin stressiz hissediyorum, son 2 aydır takvimi ezberlemiştim, şu kadar gün kaldı yumurtlamama, şu kadar gün deneme yaparız, şu günler şöyle olur böyle olur derken kendime acayip psikoljik baskı uygulamışım

kızlar haydii dualara başlayalm aramza yeni katlan arkadaşlarmızda var fazla kişi oluruz güzel olur hadi biran evvel dua bulalm başlayalm yarn yada obür gün

kızlaaar bence 41 yasin okuyalm nasl okuycaz:mesela herkezi liste yapalım,ilk beybişim diyelim beybişim için 3 gün içinde kaçkişi toplanırsak bölelim 41 yasini okuyalım yani 3gün süreyle herkeze 41 yasin okuyalım anlatabildimmi acaba?

arkadaşlar akşama kadar anlaşalm yarn başlayalım ben sizi bekliyorum mybabyciimde gelsin o yapsn listeyi

mrb arkadaşlar.ben 11 aylık evliyim.7 aydır korunmuyoruz.bebek istiyoruz ama yokk.soğan kürünün etkili olduğunu duydum.sizce denememde fayda olur mu ve bir de şuan adetimin 4. günündeyim küre başlasam nezaman başlamalıyım.

canım hoşgeldin adetinin bittiği günden 2gün sonra başlıyorsun pko varsa günde 2 defa aç karnına pko yoksa günde 1 defa aynı saatte aç içilecek canım şifa olsuuun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…