sogan kürü kullananlar

bu aralar herkes eşiyle kavga ediyor sıra bende sanırım.öyle önemli bi sorunum yokken çocuk olamaması isabet sanırım.bzen gücümün tükendiğini hissediyorum,yürümücek diyorum,çok yoruldum,içimde sevinçlerim yok oldu gitti.adım neşe ve ben artık hiç neşeli bi insan değilim:KK43:((bugün ayaklarımı dikip beklemedim bile gittim hemen yıkadım.

bebişim inş senden de güzel haber gelir.bu topiğin ihtiyacı var güzel haberlere

bu aralar herkes eşiyle kavga ediyor sıra bende sanırım.öyle önemli bi sorunum yokken çocuk olamaması isabet sanırım.bzen gücümün tükendiğini hissediyorum,yürümücek diyorum,çok yoruldum,içimde sevinçlerim yok oldu gitti.adım neşe ve ben artık hiç neşeli bi insan değilim:KK43:((bugün ayaklarımı dikip beklemedim bile gittim hemen yıkadım.

Canim benim oyle dusunme zaman zaman ben de kavga edince öyle düşünüyorum ama duzeliyor moralini hic bozma sabretmemiz gerekiyor bu da bizim imtihanimiz ben ne badireker atlattim bilsen ama yilmadim hep guclu oldum sende oyle ol canim arkadasim

Canim benim oyle dusunme zaman zaman ben de kavga edince öyle düşünüyorum ama duzeliyor moralini hic bozma sabretmemiz gerekiyor bu da bizim imtihanimiz ben ne badireker atlattim bilsen ama yilmadim hep guclu oldum sende oyle ol canim arkadasim

ben çok zayıf bi insanım.güçlü olamıyorum.hemen ağlıyorum zaten nefret ediyorum bu huyumdan.ben eşimle evlebilmek için çok çabaladım.o yüzden mükaftım bu mu diye çok üzülüyorum.düzeliyor ama ben içime atıyorum,unutmuyorum.

ben çok zayıf bi insanım.güçlü olamıyorum.hemen ağlıyorum zaten nefret ediyorum bu huyumdan.ben eşimle evlebilmek için çok çabaladım.o yüzden mükaftım bu mu diye çok üzülüyorum.düzeliyor ama ben içime atıyorum,unutmuyorum.

Canim benim insan herkesin yaptigini unutur ama esininkini unutamiyor kavgalar olmadan da sevginin buyuklugu anlasilmiyor

Evet canim olmazsam gidecem bakalim aslinda korkuyorum umutla yasamsk guzel

bir an önce sonucu öğren.çünkü ne kadar umut o kadar hayal kırıklığı olur.inş sonuç güzel olur.çok da ii şey söyleyemiyorum çünkü ümitlendirmiş gibi olup üzülüyoruz sonra.ii geceler canım

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
teyyyy teyyyy lee leee hanımeyyyy teyyy teyyyy
tebriklerrrrrrrrrr arkadaşımmm şükürrrrr bi halay başımızzzzz çıktı hayırlısıylaaaa

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

teyyyy teyyyy lee leee hanımeyyyy teyyy teyyyy
tebriklerrrrrrrrrr arkadaşımmm şükürrrrr bi halay başımızzzzz çıktı hayırlısıylaaaa

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::128:
şükür ALLAH ıma bir hamilemiz var artık ALLAH kucağına almayı nasip etsin İNŞALLAH darısı başımıza kızlaaaaaaaaaaaar
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK:KK54::KK49:

Mrb feridecimm..burdayimm cnm negatif cikmis ama uzulme onumuzdeki ayi iyi degerlendirmeye bak..bende pko falan yoktu ikinci ayimdi denemede kolaylastirsin die adetimin bitiminden itibaren 10 gun aksamlari bir bardak sogan icrim..ve 7.gunden itibaren ovlasyn testi yaptim..18-19.gunler koyu cizgiyi gorduk..18-19-21.gunler duzenli calistik..sat 11 mayisti..bir haftadir goguslerm cok acidigi icin dayanamayip 10haziranda yani dunden onceki gun test yaptim..ikinci cizgi silik cikti...dunde doktorda kan degerine baktirdim..hcg 35.6cikti..rabbimin izniyle daha cok minik hamileligim var...rabbim kazasiz belasiz kucagima almayi nasip etsin...rabbim isteyen herkeze versin aratmasinn insallah...

çok sevindim canım benim:KK9::KK9: daha çok yeni olduğu için öyle çıkmıştır dikkat et kendine topiğimizin ilk cücüğüne dikkat et annesii :emir_bebek::nazar:hayırlı uğurlu olsunnnn:KK54::KK54::KK54::KK54:

Mrb feridecimm..burdayimm cnm negatif cikmis ama uzulme onumuzdeki ayi iyi degerlendirmeye bak..bende pko falan yoktu ikinci ayimdi denemede kolaylastirsin die adetimin bitiminden itibaren 10 gun aksamlari bir bardak sogan icrim..ve 7.gunden itibaren ovlasyn testi yaptim..18-19.gunler koyu cizgiyi gorduk..18-19-21.gunler duzenli calistik..sat 11 mayisti..bir haftadir goguslerm cok acidigi icin dayanamayip 10haziranda yani dunden onceki gun test yaptim..ikinci cizgi silik cikti...dunde doktorda kan degerine baktirdim..hcg 35.6cikti..rabbimin izniyle daha cok minik hamileligim var...rabbim kazasiz belasiz kucagima almayi nasip etsin...rabbim isteyen herkeze versin aratmasinn insallah...

canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh
okadar sevindimki anlatamam ama artık sen halay başımız oldunnn
veee:KK19::KK19::KK19: büyük kupa senindir ilk hamişimizzzzz
darısı bizlerinde başına inşallahh :128: :128: :128: :128: :128:

Hepinize iyi dilekleriniz icon teskur ederim kizlar...ben ayagimi surudum siradaki gelsin:KK64::KK64:rabbim hepibizin gobusunu dolu etsin insallah

günaydın herkese arkadaşım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben yeniyim aranızda muhabbetiniz çok keyifli
bu ilk ayım ama pkolu olduğum için klomen kullandım ilk aydan çünki normal yolla yumurtalar kistte dönüşüyor hamile kalamıyorum
allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Hepinize iyi dilekleriniz icon teskur ederim kizlar...ben ayagimi surudum siradaki gelsin:KK64::KK64:rabbim hepibizin gobusunu dolu etsin insallah

Allah saglikla kavusmayi nasip etsin arkadasim, cok sevindim senin adina.. seninle BATimiz ayniymis, ben test yapmaya korkuyorum gun gecmeden. Hem senin gibi farkli bi durum / agri falan da yok bende.. :KK31:hayirlisi olsun. Oyle gelip topikte sessiz sessiz yazivermissin ki:KK9:goren de halay basi biziz sanır. Katilmak yok mu :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: tebrikler canim eninde sonunda listemiz senlendi sayende ne guzel ilk hamilemiz oldun cok guzel bir duyqu Allah bizide bu halaya hamile olarak gondersin uyyyy ne guzel :KK64: :KK64: :64
Haklısın cnm ...stres olmamalı ama ınan ben nekadar rahat olmaya calıssamda adetım e bır gun kala baslıyor acabalar ...Rabbım ısteyen herkeze versın ...sımdı bırde elazıga tasınıyoruz bız kayınvalıdemlerde malatyada yakın olucaz nasıpse ...onlarda cok ıstıyorlar ,mutlaka sorucaklardır ...ne bılıyım ya :26:anlayıssız ınsanlar degıller sukurler olsun ama ıste esımde cok ıstıyor ,her nekadar o benı teskn etmeye calıssada onun nekadar ıstedıgını anlıyorum ben ...Allaha sukur esımde bısıy cıkmadı ona sevınıyorum ...Hayırlı tez bır zamanda rabbım bızede evlat versın ...
canim sikma canini olucak bizimde bebeyimiz ilk geldi ya ardi gelir :KK49:
hahahaaaha sana nasıl yüklenir diye anlatırken deneme yapmıştım rastgele bi resim seçtim.çiçek çıkmış:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bu çiçek benden sana gelsin o zaman serçem:KK52::KK52::KK52:
bu resmi tablo yapacaktım anneme hediye edecektim:KK34:fırsat olmadı.sana nasipmiş
sagol bitanem cok guzel cicek tesekkurler bitanem bende sana yukleye bilsem guzel birsey gonderecem
ah canim ya hic uzulme yaz geldi ondan bu erkekler boyle sicaklik basiyor onlari birden anlarsin ya

niye bu kadar gecikti anlamıyorum kürlerden mi acaba ya:KK43::KK43:
canim kismet uzme kendini hayirlisi

X