Soğan kürü deneyip hamile kalan var mı ve yaptığınız tarifi yazarmısınız bana 🙏🤲

Djansu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
77
18
23
hiç bir sorun yok. Bir çok doktora da gitik ama hamile kalamadım soan kürü denemek istiyorum adetimin son Güneri bugün yarın biter başlayıp sonuç alan var mı

hiç bir sorun yok. Bir çok doktora da gitik ama hamile kalamadım soan kürü denemek istiyorum adetimin son Güneri bugün yarın biter başlayıp sonuç alan var mı
Benimde bi bilgim yok üstte görünsün diye yazıyorum yardımcı olacak olan varsa bende burda bekleyeyim

Valla ben hiç inanmazdım soğan kürüne ama denemekten zarar gelmez diye 12 gün boyunca sabah akşam aç karnımla bır su bardağı ıctım o ay hamıle kaldım bir buçuk senedir çocuk ıstıyorduk çok şaşırdık hıc beklemıyordum yine olmaz dıyordum şuan 6 haftalık gebeyim

Ben de sabah başladım ne kadar suya ne kadar soğan koydunuz ılık mı içtiniz yoksa souk mu adetimin son günü olmasına ragmen bugün başladım inşallah olur o Arada folik asıt kulandınız mı soan kürü içerken

Folik asıtte kullandım tencere 1,5 su bardağı su koyup bır tane orta boy soğanı kaynattım ılıkken içtim yani ağzın yanmasın yeter soğuk içinde etkisi olmuyormuş

Hiçbir sorun yoksa deneme bence, Saraçoğlu pcos için önermişti kistleri küçültüyormus. Kist falan yoksa hormonal dengeni bozabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…