SmuwiLa' nın Çeyizi

Canım tuhaf olan iki şey var biri fincanı resmen kırık göndermeleri, yani taşıma esnasında olsa neyse diyeceğim olmadığı da her halinden belli, paket kusursuz bir şekilde yapılmış, kaç kat pat pat sarılmış ki ayrıca metal kutusu da var, sallıyorum içinden ses gelmiyordu o şekilde sabitlenmiş, sonra bu en son ürün, hasarlı olsa vs. tamam diyeceğim ama resmen görünen değil, yani orda 6' lı baharatlık görüyorsunuz resimde bana gelenin 3 tane yeri var stand üzerinde, diğer baharatlıkları da göndermişler ama onların yuvaları yok, ayna gibi bir şey var yerlerin de, bu biraz farklı bir duruma giriyor. Ama dediğin gibi sadece belirli sitelerden yaparım ve özellikle de kırılacak eşya almayacağım.

banada olmuştu böyle baharatlık almıştım kat kat sarmışlar ama genede kırık gelmişti geri gönderdim hemen iadeyi yaptılar zaten. kırılıcak bir şey almamaya bende dikkat ediyorum bir iki defa kırık geldi bir daha almadım.

canım çok geçmiş olsun, senin adına çok üzüldüm
umarım telafie derler hatalarını :26:

Birincil ihtiyaçları tamamlamaya devam ederek taze taze geri döndüm..

Korkmaz çaydanlık, hisar sahan seti, hisar servis takımı ve cezve takımım..

Misafir yemek takımıyla beraber kullanacağım pembiş sürahi ve kadehlerim..

Englısh home olmazsa olmaz, özellikle pikelerinin delisiyim, hastalık yaptı bende..

canım zevkle takip ettiğim bir topik oldu seninki aldıklarının hepsi çok güzel ve kaliteliler boş bırakma fazla:) devamını bekliyoruz

güle güle kullan canım :)
özellikle çaydanlıkla sürahi ve bardaklarına bayıldım

Çok teşekkür ederim canım, onları souvennir sayesinde bende bayılarak aldım..

canım zevkle takip ettiğim bir topik oldu seninki aldıklarının hepsi çok güzel ve kaliteliler boş bırakma fazla:) devamını bekliyoruz

Çok teşekkür ederim canım, erken başlamanın faydasını en çok bu nokta da görüyoruz sanırım..

Aslında almayım dedim, tuttum kendimi bir süre ama dayanamadım işte, bir de ıvır zıvır olmadığından şuan aldıklarım bir pişmanlık hissetmiyorum..

Son düzenleme:
Canım çok beğendim aldıklarını.
Pike takımların hele çok şık
Mutlulukla kullan İnşallah

ay yerım senın cıcılerını ben yatak ortusunden bende alıcağım hoppa
ayyyyy aska geldım ben gene alısverıs yapmak ıstıyorummmmm

Yeni çeyizleri hayırlı olsun smucum güle güle kullan

canım yeni pike takımların çok hoş, özellikle kadeh takımını çok beğendim ben güle güle kullan canım, gözde gibi ben de nerden aldığını merakla bekliyorum canım

Aman Allahımmmmmmmmm nerden aldın harika bişey

canım yeni pike takımların çok hoş, özellikle kadeh takımını çok beğendim ben güle güle kullan canım, gözde gibi ben de nerden aldığını merakla bekliyorum canım

Teşekkür ederim canlarım, hemen söylüyorum decorium diye bir site var, oraya girdiğiniz de zaten satış noktaları diye ayrı bir bölüm var, ben bizim semte yakın bir mağazadan aldım, şansıma en yakın adres orası çıktı

vanilyalı tepsine bayıldım çok güzel cicilerini aşkla kullan smucukkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…