SmuwiLa' nın Çeyizi

canım kurabiye saklama kabın çok şeker yeni cicilerini güle güle kullan

bardakların çok şeker ve saklama kabın harika aşkla kullan canım

Canım kupalarını çok beğendim nereden aldın hoş sohbetlerde miss kokulu kahveler içersiniz inşallah :)

Canım kupalarını çok beğendim nereden aldın hoş sohbetlerde miss kokulu kahveler içersiniz inşallah :)

Çok teşekkür ederim canım, ben genelde internet üzerinden alışverişimi yapıyorum evmanyadan aldığım bir çok ürün var, bardaklar da oradan, teslimat biraz uzun sürüyor 10 gün kadar ama bir sıkıntı yaşamadım ürünlerle ilgili, zaten acelem olmadığı için beklemek sıkıntı olmuyor benim için..

güle güle kullan tatlım çok güzel şeyler almışsın yine

canım son aldıklarını çok beğendim, kupalarını güzel günlerde kullan inşallah

Hepsi birbirinden cici
Renkleri de harika..
Şu güllü yemek takımı süper duruyor

evmanya alışveriş sitesini başlarına yıkacağım artık, bu gelen 2. ci sorunlu ürün, sorunlar da ne sorun! Kırık kahve fincanın da sonra da kaşıklıklı baharatlıkta sorun var, gösterilenle gelen ürün birbirini tutmuyor

Bu görüp sipariş oluşturduğum ürün..

Bu da bana gelen!

Deliklere tıpa kaçmış, tam bulmacalık aradaki farkı bulun!

Valla en güzeli görerek almak paramıza yazık

Valla en güzeli görerek almak paramıza yazık

O delik olması gereken kısımlara ayna süsü verilmiş, bir de baharatlıkları yollanmış dalga geçiyorlar sanki..
Yani bu kadar olur! Bir de size öyle mi geldi görünen gibi değil mi diyorlar? Sanki bilmiyorlar ellerindeki ürünün ne olduğunu?
Aynen, bundan sonra internet üzerinden bir şey almayacağım, hele ki evmanyandan..
Kendilerine de söyledim zaten alışveriş yapmayacağımı, resmen çocuk yerine koyuyorlar insanları yersen taktiği..

Aynen öyle canım , bn markafoniden sadece 3 tane silikon kek kalıbı aldım birdahada netden alışverişim olmadı

Aynen öyle canım , bn markafoniden sadece 3 tane silikon kek kalıbı aldım birdahada netden alışverişim olmadı

canım arada olur böyle sorunlar hemen iadeni yapıyorlarsa internet alışverişine küsme ben çeyizimin yüzde doksanını internetten yaptım ufak tefek sorunlarla illa karşılaştım ama halloldu. olmadı sadece trendyol limango markafoni morhipo bu tarz yerlerden alışveriş yap iadesi hiç sıkıntı olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…