SmuwiLa' nın Çeyizi

Güle güle kullan canım Rabbim utandırmasın
canım indirimleri takip edebilirsin mesela ben ütümün modelini kafamda belirlemiştim ve gördüğüm heryerde fiyat araştırması yapıyordum.Sonra birgün yine bi yerde sordum 410tl dedi aynı ütüyü real hipermarketleri var carrefour gibi ordan 350tl ye aldım
yine aynı zamanda blender ve süpürgemide öyle aldım dışarıya göre çok uyguna almıştım blender dışarda 200 küsürken ben yine realden aynı ürünü 75tl aldım.Ve de memnunum hiçbirşey olmadı.

Son düzenleme:

Evet canım onu biliyorum hayırlısıyla askereden bi gelsin de, bir taraftan para biriktrip bir taraftan beyaz eşya taksidine girmeyi düşünüyoruz bizde.

2015 yazın da evlensek şimdiden almak erken mi olur diye düşünüyorum canım 2 yıl garantileri oluyor ya zaten, ama bir taraftan da sonraya bırakmak beni zora sokabilir hayırlısı bakalım..

canım öncelikle aldıklarını beğendim güle güle kullan.. soruna cevabım şöyle ben indirim yakaladığım zaman elektrikliyse onu tekstilse onu alıyordum indirimleri takip ederek ilerlersen kategoride yapmamış olursun sonra bi bakıyosun yolun yarısına gelmişin

Canım ben şuan bunlarla bi borca girdim yine hafifletince elektirikli ev eşyalarına yöneleyim o zaman, hem tekstil grubuna göre daha külfetli, olmazsa olmaz şeyler. Yalnız nereden alabilirim, nerelere bakayım? Ütü genel de philips, blender da braun diyorlar. Kettle ve ekmek kızartma mak. almıştım zaten, tost mak. kalıyor bir de?

canım ne tek kişilik yorgan ne nevresim aldım herşey çift kişilik gelen tek kişiyede çift kişilik verirrim diye düşünmüştüm ben

yatırdığın yatak tek kişilikse sığmıyor ve düşüyor

başınız sağolsun...
düğüne ne kadar var bilmiyorum ama tabi uzak bir zamanda elektronik eşyalara girmemek lazım
cicili bicili şeyler alın o zaman
aynalar, karatahtalar, minderler, falan
ama dekoratif objenin de sonradan alınması gerektiğini düşünüyorum.
nasıl bir ayakkabılık istediğinizi araştırabilirsiniz mesela. ne istediğinizi düşünmekle geçirin zamanlarınızı...
bunlar da düşünce çeyizleridir
naçizane...

Haa haa canım çok tatlısın..
Zaten önüme ne gelirse araştırıyorum döşemelik kumaştan duvar kağıtlarına kadar..
Düşünce yelpazem baya geniştir.

Bende işin dekoratif kısmını en sona saklıyorum..
Gelince sözleneceğiz inşallah Nisan' da geliyor bu arada, bir sonraki sene de düğün olur. En fazla o kadar uzar aileler tanıştı zaten, şu meret askerlik yüzünden adını koyamamıştık.

Bu makarna tenceresinden ben de istiyorumm

Nerden aldın kuzucum? Hepsi harika, güle güle kullan

Çok teşekkür ederim canım tencere mudo' dan, ama online almanı tavsiye ederim çünkü her mağazasında yok. İstanbul' da avrupa yakasında 2 mağaza da stokta çıktı sadece, şahsen bir makarna tenceresi için gidemeyeceğim yerler.

Kuzucum şimdi baktım online sitesine makarna tenceresi var ama senin eklediğin modelden değil de üzerinde makarna resimleri olandan gördüm

Kuzucum şimdi baktım online sitesine makarna tenceresi var ama senin eklediğin modelden değil de üzerinde makarna resimleri olandan gördüm

Ben bu tencereyi yakindan gormustum ozlemim sanki bi tarafinda makarna resimleri, bi tarafinda da resim vardi ayni koydugum gibi sansima nette gorunce aklimda oyle kaldigindan direkt aldim..

Hic tereddut etmedim bugun gelmis ama evde kimse olmadigindan yarin getiricekler umarim tahmin ettigim gibidir degilse de yapacak bisey yok artik.. 😟

Kuzucum eline geçince bana son durumu bildir olur mu merak ettim ben de şimdi

Kuzucum eline geçince bana son durumu bildir olur mu merak ettim ben de şimdi

Hemen yazıcam canım ya, ilk gördüğüm de incelemiştim bir tarafında makarna resimleri bir tarafında da böyle kadın resmi var diye hatırladığımdan internette de görünce hemen aldım. Şimdi de aynı ürün olsa o tarafını da koyarlardı diyorum? Eve gelsin kardeşime açtırıp baktırıcam akşama kadar sabredebileceğimi zannetmiyorum..

Tamam kuzuum merakla bekliyor olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…