SmuwiLa' nın Çeyizi

peki canim cok teeekkur ederim:)

canım şuan markafoni de storway var
Bu da diğer rengi.. :KK31::KK34:

$869888127012_0_304x424.jpg

Ay tatlim sorma ya senden sonra direkbgirfim markafoniye nekadar sansliyim bugun satisa girmis cok srvindim aldim hemn seninkinin aynısını hatta iki tane dsha cok begendim kredi karti limiti yetmedi limit acip onlari da alcam insallh bitmeden muthis modeller varmis:KK1:

Merhaba arkadaşlar, bende aldıklarımı paylaşmak istiyorum..

1,5 ay gibi bir süredir çeyiz alışverişi yapıyorum, bir an' da teyzemlerin gazıyla harekete geçtim, şimdi tutabilene aşk olsun beni. :KK1:

Her genç kız gibi, bende çeyiz denince nağara atan cinstendim, bu yüzden de rahmetli annem ne yapmışsa benden ve diğer kardeşlerimden gizli yapmış, devamını getirmek kısmet olmadı canımın içine.. :KK43:

Henüz evlilik tarihimiz belirlenmedi, ailelerimiz tanıştı sadece, erkek arkadaşımın askere gidip gelmesini bekliyoruz şuan :)

Öncelikle çeyiz alışverişi konusundaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum;

İnsan içine girmeyince külfetini anlayamıyormuş, bu sebeple de erken mi acaba diye düşünmüyorum? Çünkü insan alacağı şeyin içine sinmesini ister, beğendiğini alsın ister. Hem kaliteli olsun, hemde beğendiğimi alayım demek içinde benim gibi paçaları biraz erken sıvamak gerekebiliyor. Şuan anladım ki istediklerimi rahat bir şekilde alabilmem için bana 3 ay, 5 ay, 1 sene yetmezmiş..

Kimi modern sever kız kardeşim gibi, kimi klasik, kimi şatafatlı. Biri der ben ona o kadar para vermem, diğeri de aynı işi görür, kimisi de benim gibi ben onu beğendim, onu almalıyım der. :KK1:

Bir arkadaşım ne zaman başlayım demişti geçen gün, ona önce tarzını, sonra da maddi durumunu göz önünde bulundurarak başlayacağın zamanı belirlemesini söylemiştim. En önemlisi bu aslında deyip paylaşmaya başlıyorum.. İlk sayfa sürekli güncellenecek..

Nevresim Takımlarım..
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Pikelerim..
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Annemin amway' den almış olduğu tencere setim.

attachment.php

Hisar çelik sahan setim.
attachment.php

Hisar servis setim
attachment.php

Hisar cezve setim
attachment.php

Korkmaz çaydanlık
attachment.php

Misafir yemek takımım..

Eki Görüntüle 673575 Eki Görüntüle 673576 :KK16:

Misafir çatal bıçak takımım
attachment.php

Misafir takımına uygun sürahi ve kadeh takımım
attachment.php

Bunu rengini beğendiğimden aldım :)
attachment.php

Günlük yemek takımı

Eki Görüntüle 673581

Kahvaltı takımı

Eki Görüntüle 673605
Pasta Takımı..

Eki Görüntüle 673588

Bu da pasta takımı linensten almıştım, bir de kurabiye standı var, tabii parçaladılar kutuya koymak için.
attachment.php

Anne yadigarı çay takımım
attachment.php

Çay takımı..

Eki Görüntüle 673589

İkili kahve setim..
attachment.php

Günlük çatal bıçak takımı

Eki Görüntüle 673584
Retro kavonozlar, kaşıklıklı baharatlık, kirli kaşıklığı, peçetelik, tepsi ve duvar askısı

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php

Kupalar..
attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php

Kurabiye kavanozum
attachment.php

Kek ve pasta fanusum
attachment.php
attachment.php

Peçetelikler...
attachment.php
attachment.php

Su ve süt şişeleri

Eki Görüntüle 673585 Eki Görüntüle 673586

Reçel bıçakları..

Eki Görüntüle 673587

Bıçak setim...
attachment.php

Cupcake desenli tepsiciklerim..
attachment.php
attachment.php

Güllü tepsim..
attachment.php

Adı akıllı doğrayıcıymış.. :KK1:

Eki Görüntüle 673578

Bardak altlıkları

Eki Görüntüle 673597 Eki Görüntüle 673599

Mutfak önlüğüm, ekmeklik, aşçı eldivenim ve servis setim..

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Havlular..
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php
[/IMG]
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

greengate mi onlar :KK53::KK53:

ay ne zamandır bakmıyordum konuna çok cici şeyler eklemişsin evlensen de evini bi görsem diyorum heyecanla :))

Evet canım greengate, böyle düşündüğün için çook mutlu oldum gerçekten.. :KK16::KK16:

hainler hepsini almışsınız bana bi şey kalmamış greengatelerden :KK70:

canımsın ne demek çok güzel olacak her şeyin, o kadar emek veriyorsun allah ağız tadıyla oturmayı da nasip etsin ♥

hainler hepsini almışsınız bana bi şey kalmamış greengatelerden :KK70:

canımsın ne demek çok güzel olacak her şeyin, o kadar emek veriyorsun allah ağız tadıyla oturmayı da nasip etsin ♥

Amin canım inşallah, greengate' leri hem fiyat, hem de her ürün her mağaza da olmadığından toplamam uzun sürdü, bir yere gidiyorum bu şekilde geldi diyor fincanlar yok takımın yumurtalıkları var gerçekten öyle mi geliyor, yoksa satış personelleri mi kolayına kaçıyor işin anlamadım doğrusu? :KK34:

aldıklaırn çok güzel canım cevahirde green gate var iken bomboştu bitirmişler özellikle anlamıyorum araplar 3 tane koskoca sepetlere kutuları doldurmuştu :)

aldıklaırn çok güzel canım cevahirde green gate var iken bomboştu bitirmişler özellikle anlamıyorum araplar 3 tane koskoca sepetlere kutuları doldurmuştu :)

Bende aynı durumla cevahir de karşılaştım. Bir gün öncesi var olan şeyler bir gün sonra yok olmuş.. :KK34:
Bari çabuk temin etseler.. :KK14:

greengate nedir kızlar :/ o mavi şirin kupa ve fincanlarmı .:/ burda greengate yok:/

canım ben izmirdeyim burdada tepehome sadece biyerde var :/ gidip bakıcam artık çok güzellermiş ama fiyatları nasıl uçukmu :KK56:

Aslında biraz uçuk sayılır aldığım kupaların tanesi 22 lira, dekoratif kutuların biri 26 lira, demlik 100 lira. Ben parça parça aldım ama hatırladıklarım bunlar.. :KK31::KK34:

Son düzenleme:
evet birazcık öyleymiş ama 3-5 tane almaya değer inşşalllah bende bulabilirim tam benim tarzım çok hoş soft renkleri çok begeniyorummmm sende güle güle kullan canımm mutlulukla

Böyle çiçekli çiçekli, renkli cupcake' li pasta seti, fincan, bardak vs. görünce dayanamıyorum aldıkça alasım geliyor ama sonu yok bu işin yoksa evlenince mutfak bardaktan, tabaktan geçilmeyecek..:KK1: :KK14:

Böyle çiçekli çiçekli, renkli cupcake' li pasta seti, fincan, bardak vs. görünce dayanamıyorum aldıkça alasım geliyor ama sonu yok bu işin yoksa evlenince mutfak bardaktan, tabaktan geçilmeyecek..:KK1: :KK14:

aynen bende :d daha yeni basladım almaya ama topiğimdeki herşeyi 1 ayda aldım bı hızla baslayıncada durduramıyosun kendını :)
bernardodan buttrefly cay setını almıstım ama onu kahvaltı takımı olarak kullanıcam hal böyle olunca sımdı cıceklı boceklı cay setı arıyorum :)))

aynen bende :d daha yeni basladım almaya ama topiğimdeki herşeyi 1 ayda aldım bı hızla baslayıncada durduramıyosun kendını :)
bernardodan buttrefly cay setını almıstım ama onu kahvaltı takımı olarak kullanıcam hal böyle olunca sımdı cıceklı boceklı cay setı arıyorum :)))

Olmasa bunlardan birini alırdım herhalde. :KK34:

$9b32fd0c-c252-482f-a041-cf5cb0a011e9.jpg $58d4680f-6dc0-4b67-a122-eafd2fd9dca9.jpg Eki Görüntüle 820545 $ea1f170c-dccf-4de8-9041-37c4f63bc2ca.jpg $a436ac24-342e-4e43-b09a-11f4476f2665.jpg

$acbcafe9-b038-4183-8ee4-f82b9d42b6f9.jpg $c9d7cd86-e1d2-4f9e-a198-0d159aa12e81.jpg $dbbfffce-bb8d-4be5-bdf3-7d717e523ca3.jpg $33a19fbc-6605-4623-8054-cc1bdc3916ae.jpg

Son düzenleme:
çeyinizine bayıldımm :KK16::KK16:
güle güle huzurla kullan :KK16::KK16:
peçeteliklerin paşabahçe mi ?
ya da nereden aldın o şekilde sorimm :KK1::KK1:

bence de çok güzelmişler :KK16:
herkes evlenmeyi beklerken alıyor çeyiz, ben de ev alınca almaya başlıcam inşallah :KK1:
mutlulukla kullan bakalım, bonibon bir ev geliyor :emir_bebek:

çeyinizine bayıldımm :KK16::KK16:
güle güle huzurla kullan :KK16::KK16:
peçeteliklerin paşabahçe mi ?
ya da nereden aldın o şekilde sorimm :KK1::KK1:

Englısh home ve ıkea canım:KK34:

bence de çok güzelmişler :KK16:
herkes evlenmeyi beklerken alıyor çeyiz, ben de ev alınca almaya başlıcam inşallah :KK1:
mutlulukla kullan bakalım, bonibon bir ev geliyor :emir_bebek:

Teşekkür ederim seninde Allah gönlüne göre versin canım.. :KK34::KK16:

X