Smear pozitif HPV negatif

mhagata

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
4
0
30
Benim de smear pozitif çıkınca doktor hpv istedi hpv negatif çıktı ona rağmen kolposkopi yaptı ve cin1 geldi gebelik düşündüğüm için gitmiştim doktora doktor tedavi için vajinal jel verdi 6 ay kullanacakmışım, böyle bir durumla karşılaşan varmı?

Benim de smear pozitif çıkınca doktor hpv istedi hpv negatif çıktı ona rağmen kolposkopi yaptı ve cin1 geldi gebelik düşündüğüm için gitmiştim doktora doktor tedavi için vajinal jel verdi 6 ay kullanacakmışım, böyle bir durumla karşılaşan varmı?
Hpv testi yanlış negatiflik vermiş olabilir ya da yakın zamanda hpv negatifleşmiş olabilir. Bence bir süre sonra başka bir yerse tekrar hpv testi verin

Hpv testi yanlış negatiflik vermiş olabilir ya da yakın zamanda hpv negatifleşmiş olabilir. Bence bir süre sonra başka bir yerse tekrar hpv testi verin
5 parça alındı kolposkopi de 2 sinde cin1 dedi ve gebeliğe engel bir durum yok dedi yine de 6 ay sonra test ver negatif olunca gebelik planla dedi kafam karıştı çok

Merhaba; Benimde smear ascus, HPV negatif. Kolposkopi de Cin1. (yani doktorun ifade etmesiyle kanser hücresi vücutta, ya gerileyecek ya ilerleyecek)
Siz 2. testlerinizi yaptırdınız mı ?

Merhaba; Benimde smear ascus, HPV negatif. Kolposkopi de Cin1. (yani doktorun ifade etmesiyle kanser hücresi vücutta, ya gerileyecek ya ilerleyecek)
Siz 2. testlerinizi yaptırdınız mı ?
Yok hayır ben HPV testim negatif çıktığı için simire testinde bir sorun olduğunu düşünüyorum yani kanser hücresi değil ama enfeksiyon tarzı bir şey sanırım çünkü simire testinde yanılma payı çok yüksekmiş iki aydır ilaç kullanıyorum bir ay sonra yapacağım testi tekrar

X