Slndmt'in Başarı Öyküsü 17 Kilo Verdi

Eskı gunluğum cok ozledım senı ne kadar yoğun bır yaz gecırdım yorgunlukla gectı ama guzeldı zayıflığımın tadını cok guzel cıkardım her rengı gıydım her yere acaba yakıstımı ordan gobeğim cıktımı popom cıktımı demeden butun duğunlerde herkesın ıcınde en cok goze carpan ben oldum cunku benden boyle bır ıs cıkcağını ummuyodu kımse nasıl zayıfladığımıda anlatmaktan herkese ezberledım sankı lafları aksam duğundeydık yıne ve kısa dar ve sıyah bır elbıse gıydım sacımda yenı boyattım ve uzerıne kırmızı bolora gıydım ve ssıyah topuklu ve sade bır makyaj ve esım ne dedı desem cıkarken valla hatun sen cok guzelestın sarap gıbı kadın oldun yıllar gectıkce dahada guzellestın demezmı ve cok sasırtı benı ve bırde ben senın yanına yakısmıyom ama idare et canım napayım ben 40 oldum sen 25 gosterıyosun demezmı ya ben kılo verınce bunları esımden duycağımı ruyamda gorsem hayra yorardım gecen gun gecen senekı resmımızı gosterdım esıme baktı ve soktaydı adam sen oylemısın mı ya deyıp gozlerı acıldı fal tası gıbı 86 kılodum orada ve bana senı ozamanda cok beğenıyodum ama o kadar sısman gelmıyodun gozume ne kadar fazla kılon varmıs ben valla kormusum demezmı sımdıde bana kendını yakıstıramıyo cok kotu oluyo kocacım ama hep bende ona nasıl sevdığimi ve dıs goruntum değıssede kalbımın senden baskası ıcın atmıyacağını soyluyom benım moralım duzeldı artık o cok takıyo spora bıle gıtmeyı dusunuyo tabı ben gerek yok desemde erıtcem gobeğimi senın yanına yakısmıyom deyıp duruyo aynanın karsında ıcıne cekıp boyle dursa ne guzel olur dıyo ve ben su anda artık kendımı cok sanslı hısedıyorum cunku bız bayanlar hep karsı cıns ıcın hep beğenılmeyı ısterız her seyı onlar ıcın yaparız ama ben artık esım ıcın değil kendım ıccınde yapsam o benım ıcın kendıne ozen gostermeye ve fıt gorunmeye calısıyo eeeeee keser doner sap döner gun gelır hesap doner dıye bosuna dememısler ben onun bu hallerını gordukcede mutluğum artıyo darısı butun bayanların basına

bende istiyorum kilo verip eşimin bana güzel sözler söylemesini ama haftalık 800 dakika spor yapmama ragmen halen 95 lerdeyim
yediklerimede çok dikkat ediyorum

Senın kocana gülmekten yerlere yatıyorum. O koca göbeğiyle yakışmıyor tabii. Senle yarışıyor bi de. Duygu sömürüsü bunlar. Yakışmıyormus ; peh kanma sakın ...
Kız ben adonis kası istiyorum de . Sabah akşam çalşsın bakalım gayret etsin yapsın nasıl oluyormus . Oh olsun ona az bile : ) Ohhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…