Slndmt'in Başarı Öyküsü 17 Kilo Verdi

SLNDMT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
765
2
evet basardım ve cok sevınclıyım bu kadar cabuk kılo vereceğimi bılmıyordum ama her sey b fıt spor salonuna gıtmemle bırlıkte basladı hem kılo vrıp hemde ınceldım ıkı ayda tam 98 santım ınceldım vede onkılo vrdım teskkurler guzelbahce b fıt ve sevgılı hocam semracım ve dılek haım sızlere cok teskkurler ve cok sevıyorum

canım benım tebrıklerrr
allah tamamını getırmene yardımcı olsun ınsallah
artık burda takıb ederız :)))

Tebrik ediyorum darısı başımıza insallah.
Spor dısında baska bir sey yaptınız mı peki ?

Tebrik ediyorum darısı başımıza insallah.
Spor dısında baska bir sey yaptınız mı peki ?

canım spordan baska az yemeye vede tuz un seker ve yağlı seylerden uzak kaldım desem yalan olmaz yemedım mı tabıkı seker ve tuz hıc yemesemde arada tatlı ve kacamaklarda yaptım öduldu benım ıcın ama canım ne canın ıstersede sabah ye kı aksama kadar vucut yakıyomus onu öğrendım sonucta bu daha kendımı sıksaymısım fazlada gıdermısım aslında ama ben fazla sıkmadım kendımı 16darısıda basına canım

süpersin başka diyecek söz bulamıyorum cnm ,radene hayranımmm gerçekten

gunlukcm bugun hava cok guzeldı ben spora gıderken butun mahelle dısardaydı oturmuslar gunese oh ben gectım bı kac adım gıttım arkamdan seslendıler ve nasıl zayıfladığımı sordular cok fark olduğunu ve gobeğimin gıttığını soyledıler bunların olduğunu bende bılıyom ama dısardan herkesın dıkkatını cekmesı benı ınanılmaz mutlu edıyo herkes su anda ne yaptığımı cooooook merak edıyolar b fıt ve dıyet kendı capımda ozel bısey yok dıyorum ama ılacmı kullandın dıyolar sınır oluym ben ılacla hapla zayıflamaya cok karsıyım dıyom ama hala ınanmıyolar ınsan bu kadar ıkı ayda değısemez dıyolar sımartıyolar valla benı

tebrikler ama 98 cm inceldim kısmını anlamadım

canım benım ben spor ıcın b fıte gıdıyorumya orda metreyle olculerımızı alıyolar her ay ve benımde mesala goğus olcum ılk aldındında 118 dı sımdı 98 olmustu yanı santım santım ıncelıyosun toplamda her ay en az 45 50 santım ıncelıyosunkı bu kılodan daha cok fark edıyo bende oyle oldu dıyeyım ve ayrıcada goğus bel ve bacak gobek kollardan bıle her ay bes on bıseyler gıdıyo yasasın

evet bugunde olculdum ıkı kılo vermıs ve otuz santım ınceldım yanı uc ayda on ıkı kılo oldu az ama daha cok vermek ıstıyom bu sefer

ah gunluk um benım bugun de yulaf kepeği yedım bakalım bu hafta bı kac gun boyle devam etcem ekmeksız gececek gunler ne olcak bakalım gorcez

gunlkcm 32 santım ıncelmıs ve 70 olmusum ve 5 kılo daha verdım mı dıyet bıtcek ve sağlıklı yasama baslıcam cunku vermek ıstedığim 20 kılodu ve 15 ı gıttı bu super bısey ve yazarken bıle ınanamıyorum destek olan canım arkadsım eyulcm e cok tesekurler o olmasaydı ben burada goğsumu gere gere 15 kılo verdım dıyemezdım bana verdıği oncelıkle değerden ve ayırdığı zamana kadar bınlerce tesekurler canım arkasıma ıyıkı onu tanıdım

demet canım sen bizim topikten niye kaçtın kız hafta sonları hep öyle durgun olur pek kimse girmez bak ben bile kaç gün giremedim kayınpeder bizdeydi canım benim alınganlık yapma oldumu bak sanalda olsa bir birimize destek oluyoruz moralinmi bozuktı senin o gün... :26:

ılknurcm sana oyle gelmıs olabılır ama moralım bozuk değil dı ve sadece kımse kımsenın umurunda değil ne kadar sanalda olsa sonucta herseyımızı ıyı veya kotu bıseyler paylasıp destek oluyoz demı ama sen yakın olabılırsın ama baskalarının umurunda değilim kılo belırleme lıstesı yapmıslar ve benım bırak kılomu yazmayı adımı bıle yazmamıslar ben alıngan bırıyım ve her zamanda boyleyım on senelık arkadslığımı bır gunde bıtırdım ben bıraz zor ınsanım ama benımle gorusmek ıstersen benım gunluğume beklerım ben bırdaha bakmak ıstemıyom o topığinize cok kırıldım bu ortamda kımsenın kımseden bır beklentısı yok cıkarı yok sadece guzel ve kalıcı arkaslıklar olma tarafındayım

Canım benim tamam gelme ama sana bişey sorcam sen kilo bildirimi yaptınmı eyer kilo bildirimi yaptıysan lily seni muhakkak eklerdi listeye sadece kilo bildirimi yapanların listede ismi oluyor neyse canım sen canın nasıl kafan naıl raht ediyorsa öyle davran sadece üzüldüm ben ortada yanlış anlaşılma oldu..

yerım senııııııı:))))))

efenım bende yazayım gafaltı:))))

bır omlet yapmısım kı sorma gıtsın :))))

bır kasık yulaf keegı
ıkı yumurta akı
dmates bıber peynır

suttttttt

bı dılım ekmek

bırazdan gafemı ıcerım:))))

cok guzel canım afıyet olsun bebeğim

BUGUN HAYATIMIMIN EN MUTLU GUNU DIYEBILIRIM YILLLARCA ALDIĞIM KILOLARDAN SONRA ILK DEFA BUGUN TARTI GUNUMDE 69 GORDUM VE INANIYORUM KI DAHADA DEVAMI GELECEK VERMEK ISTEDIĞIM 25V KILO VARDI DERKEN SAKA GIBI AMA 5 VEYA 6 KILO DAHA VERDIM MI GERCEKTEN COK FIT VE GUZEL OLCAM CUNKU SU ANDA BILE HERKES BENIM VERDIĞIM KILOLARIMI VE GUZELESTIĞIMDEN BAHSEDIYOLAR UC COCUĞUMUN DA OLDUĞUNUDA SPORA BASLAYAN YENI ARKADSLARDA INANMIYOLAR VALLA DURUM BU GUNLUKCUM GIDEN KILOCUKLARIMA ELVEDA DERKEN IYI KOTU GUNDE SEN VARKEN YANIMDA MUTLULUĞUMUDA PAYLASTIM SENLE CANIM GUNLUKCM

tebrik ederim harikasın
sarkmaların oldu mu?
ya da çatlakların?
benm de doğumdan sonra verilecek çok kilom var..
seni takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…