slm tecrübelerizden yaralanabilrmiyim

lovelybaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
414
1
slm arkadaşlar bende bebiş olsun isteyenklerdenim adetime 6 gün var ama bir haftaya yakın belim ağrıyo yorgunluk hissediyorum uysaım geliyo böle gece uyku tumuyo gündüz sürekliş uyumak istiyorum bi anda bastıryo çok susudım yumurtlama döneimden sonraki günler birde dün acayip bi akıntım geldi beyaz bi an hasta oldum sandım ama değilmişm ıslandı çünkü baya bügünde sarı akıntılar geliyo acayip alınganlaştım bi bakmısım çok sinirli bi bakmısın çok mutlu bi bakmısın ağlyıyom göğüslerimde ara sancı vurup çıkıyo şiddetili değil ama ağrıda yok sizde hamile olabilirmiyim lütfen bi cvp yazarmsıınız :kedi:

merhaba... umarım hamilesindir, ben şu an 36 haftalık hamileyim, benim adetime 1 hafta kala tek belirtim kasık ağrımdı, başka bir belirtim yoktu, onun dışındakiler psikolojik oluyo, bende her ay aynı belirtileri yaşıyordum , çok isteyince her ay acaba deniyor... bence en güzeli sabretmek, ama inşallah mutlu sonuclar alırsın:Saruboceq:

kızlar bende bısey sorcam.adetıme 4 gun var.gebelık testı yaptım bıraz bekledıkten sonra ıkıncı cızgı bulanık olarak belırdı.sizce bu hamilelik belirtisimi

inş hamilesinizdir rabbim gönlünüze göre versin sizin yaşadıklarınızı 5 ay önce bende yaşadım.adetime 1 hafta kala test yaptım ve sonuç pozitifti

bence hamilesindir çünkü burda yazıyo silik bile olsa 2. çizgii hamile oluyomusssun yinede bi doktora git umarım hamilesindir ya çok istiyorumm ama biliyorum yine bu ayda görücem kırmızıı kartı

sibelll çok sevindim ya demek hamilesin ne kadar güsel kendinnin nasıl hissediyosun yaaa bide tam belirtilerin anlatırmısın lütfen

merhaba canım benimde adetime 6 gün var inşallah hamilesindir, hepimiz hamileyizdir...

kızlar ben adetime en az 10 gün vardı adet ağrıları yaşadım ara ara. sanki adet olucakmışım gibi. belim aşırı ağıryordu kimi zaman. birde adet tarihime bir kaç gün kala miğdem de ağrı ve yanmalar başladı. ve adetim geçti 2 kez test yaptım 2.ci çizgi silik ti. doktorda kan testi yapıldı ve hamileyim :)))) ama tabi bu sevinci adam gibi yaşamak için haftaya keseyi görmek için çağırdı doktor. rabbim inşaallah keseyide görürüm kalp atışlarını da duyar sağlıklıu bi evlat dünyaya getirirm ALLAH ın izniyle. inşaallah hepiniz hamilesinizdir

arkadaslar ben bugun hamile oldugumu ogrendim...cok yeni hamileligim ama dunden beri idrara cikmam cogaldi...bu normalmi???

Lovelybaby, inşallah hamilesindir ve Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin, gerçekten çok güzel bir duygu..
Benim en net olan belirtim göğüslerimin şişliği idi, yumurtlama döneminde şişen göğüslerim adet olmama 1-2 gün kala inerdi ve adet olurdum, ama hamile kaldığım ay, göğüslerimin şişliği hiç geçmedi ve adetim gecikti, gecikmenin 3. gününde test yaparak öğrenmiştim hamile olduğumu, haa birde akıntım çoğalmıştı.. Bunların dışında alıngan olmuştum ve çok hassastım, herşeye ağlamıştım o dönemde, başka da bir belirti olmadı, adet gününün geçmesini beklemek en iyisi, diğer belirtiler psikolojik bence, bende yaşadım aynı durumları aylarca, ne zamanki kafamdan attım o ay hamile kaldım..

Hamilesin ya da değilsin demek için çok erken..

Söylediğin belirtiler, sıradan adet belirtileri de olabilir..Biliyorsun ki hamilelik belirtileri ile adet belirtileri çok benzerlik gösterir..

Adetinin gecikmesini beklemekten başka çaren yok..

ınş. hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…