slm tecrübelerizden yaralanabilrmiyim

teşekkürederim arkadaşlalr saolun cvplarınız için rabbim tüm bebk bekleyenlere sağlıklı sıyla versin istiyorum yarın adet günüm hhayırlısı artık görcez beraber paylaşıcam arkdaaşlar ilginiz için teşlekürler

ya benimde 6 günüm var .........bebek planımız yok şuan ama süpriz olabilir eşim soktu kafama bu sefer sen hamilemisin aşkım göğüslerin nasıl oldu böyle,iyice güzelleştin oğlan olcak kesin ,iki canlısın ya ondan doymuyon diyo bende dalgaya vuruyom .......ya gerçekten kızlar göğüslerim hiç bukadar şişmemişti sanki bide uçlarındaki kahve bölge de şiş benim ,kasıklarımda adet olucam gibi ağrım oluyo belim zaten ağrıyo ,ateş basıyo,bi ara üşüme giriyo gece uyumuyorum gündüz kalkamıyorum,hep açım hep!ki yemek yemeği unutan biriyim çoğu zaman ,wc ye gitmekten yoruldum artık ,akıntım var ,karnım şiş kocaman oldu ya,hep yorgunum ,susuzluktan ölücem sanki içim yanıyo,ruh halim zaten karışık offf bugün dedim kendi kendime bende bişey var ama hayırlısı diye ...bakalım nolcak 6 gün sonra :) hepimize hayırlı olsun Allah gönlümüze göre versin ....eşimin ailesinde çok ikiz var bide ikiz olurmuş diyo eşim....off soktu kafama işte geçmez bu 6 gün test yaptım 2 gün önce eşim illa yaptırdı 2. çizgi silik gibiydi ama emin olamadık .........

bence kan tahlili yaptır hiç bekelme silik oluncada hamile diyolar 6 günü beklemem ben yerinde olsam yap kantır kan tahlili hadi hayırlısı güsel haberlerini alalırız inş

bugün adet olmam lazım ama tık yok daha olmadım bakalım nolcak .......Allah tüm isteyenleri meleklerine kavuştursun inşallah :) günüm geçsin öyle kan testi yaptırıcam üzülmek istemiyorum alıştım sanki varlığına olsada olmasada :KK43: beklim bakalım hayırlısı :)

selam kızlar bende yaklaşık 1,5 yıllık veliyim
eşimleprezervatif yöntemiyle korunuyoruz en son 4 ay önce adetim yaklaşık 6 gün kadar gecikti ben korunduğumuzu bilsemde hamilemi kaldım acaba diye meraklanmaya başladım bir kaçgün o merakla gezmek bile bana keyif verdi. Şimdi yine adetim 4 gün gecikti ne kadar korunursan korun bazen prezervatifte bile hamile kalabiliyormussun ve ben yine meraklanmaya başladım gecen muaynemde de doktorum yine bir gecikme olursa gel üst üste olması normal değil hormon tahlili yaparız demişti.şimdi durum nedir bilmiyorum ama keske öle bir mucize olmuş olsada hamile olsam
sizce nedir prezarvatifle hamile kalan varmıdır ki..?
zaten bu duyguyu okadar sevdim ki bi daha korunmaya biliriz :)

inş hamilesindir ama sizinle alakalı kaza olduysa belkide hamilesindir eşin bilir yada sende farkedersin inş hamilesidir ama zannetmem eğer bi kaza yoksa değilsinsdir hamile ama düşünüyosan bebk korunma bence sonra hemen olmuyo beklemek zorunda kalıyon bak ben 6 ay oldu yok bişi korunmayı bırakytım yaaa tavsiye sana bırak bebiş istiyosan

X