Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar SLE(Lupus hastal)Paylaşım alanı

Arkadaslar simdi Trt haberde dinledim ms hastaları için kök hücre tedavisi keşfedilmiş. Bu yeni tedavi yöntemi ile kişinin bağışıklık sistemi yeniden düzenlenebiliyormuş. Bu demektir ki lupus için de son adımlar bunlar bağışıklık sistemi düzenlenmesi lupus için de yapılabilir anlamı taşıyor bu durum çok heyecanlandım paylasmak istedim. Hayırlı Ramazanlar olsun. Güzel haberlerin arkası kesilmesin.

S

Iyiyim cnm cok sukur bebis de iyi olucak ins buyumeye calisio kendi kontrolume gidemedim ins firsat bulursam gidicem sen nasilsin
İyi olmana çok sevindim. Sesin soluğun çıkmayınca endişelendim vallahi. Bi rahatsızlığın şikayetin yoktur inşallah? ?ben de iyiyim şimdilik. Hayıt tohumunu kullanıyorum.

Insa
İnşallah artık kurtuluruz bu lupus tan. Hayırlı ramazanlar.

İyi olmana çok sevindim. Sesin soluğun çıkmayınca endişelendim vallahi. Bi rahatsızlığın şikayetin yoktur inşallah? ?ben de iyiyim şimdilik. Hayıt tohumunu kullanıyorum.

Yok cnm iyiyim sukur bebisle uğraşmaktan firsat bulamıyorum hayit sanada faydali gelur ins gelişmeleri yaz mutlaka

evet yıllardır uğraşılan bir konu bu benim kuzenimde amerikada bu hastalık üzerine master yapıyor ben onunla konuşuyorum sürekli hep güzel şeyler söylüyor gelişmeler çok iyi diye 1-2 yıla gelivekmiş inşallah...

Yok cnm iyiyim sukur bebisle uğraşmaktan firsat bulamıyorum hayit sanada faydali gelur ins gelişmeleri yaz mutlaka
slmlar öncelikle bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah...
benim 6 ay önce bir düşüğüm var lupus hastasıyım şuan yumurta rezervlerim azalmaya başladı hamle kalamıyorum.. sen kendiliğinden mi yoksa başka bir yöntemle hamile kaldın...

Ben dogum yaptim sukur ayni sendeki sorun bende de vardi daha onceki msjlarda da yazdim cnm hayit tohumunu kullandim o vesile oldu darisi sizlere ins

Amin inşallah. Allah herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin. Tabi yazarım. Sen de kontrole gidince yaz. Kendine ve bebişe çok iyi bak. Mutluluğunuz daim olsun.

Saol cnm ins darisi sana mecburen sezeryan oldum saglikli bi sekilde oldu ya en azindan ona seviniyorum hayit tohumunu gunde iki kere 15 dk kisik ateste demleyip ilik iciyodum cnm ben ins sifa olur sanada
canım burad anlatmışsın içmeye hangi gün başladın reglde mi yoksa bitince mi yani bir sırası varmı... ben bu ay incir kürünü deniycektim beraber yapsam mı acanba..

canım burad anlatmışsın içmeye hangi gün başladın reglde mi yoksa bitince mi yani bir sırası varmı... ben bu ay incir kürünü deniycektim beraber yapsam mı acanba..

Valla hemen basla cunku hayitin incir gibi belli bi suresi yok cnm hergun devamli iciceksin hic birakmadan o yüzden onemli deil baslama gunun ins faydali olur sanada

Valla hemen basla cunku hayitin incir gibi belli bi suresi yok cnm hergun devamli iciceksin hic birakmadan o yüzden onemli deil baslama gunun ins faydali olur sanada
Arkadaslar eşim dün gece banyoda gözü karardı ve ardından soğuk ter döktü acaba lupus belirtisi olabilir mi ne yapmalıyım kusuruma bakmayın arada böyle seylerle sizi rahatsız ediyorum romatologa gitsek mi gitmesek mi

hastalık herkesde farkli seyrediyor ama kansizlik olabilir siz zaten duzenli romotolojiye gidip tahlil yaptırıyor olmalısınız bu hastalıkta en önemli sey duzenli takip gecmis olsun

hastalık herkesde farkli seyrediyor ama kansizlik olabilir siz zaten duzenli romotolojiye gidip tahlil yaptırıyor olmalısınız bu hastalıkta en önemli sey duzenli takip gecmis olsun
Merhaba canım. Nasılsın? Nasıl gidiyor? Bebiş nasıl? Ya bu hayit tohumu senin adetlerinde etkisini ne zaman gösterdi. Ben ilk adetimi oldum pek bi fark yok sanki. Ya insallah etkisini gösterir. Eşim işinden dolayı Maraş a gidiyor. Ayda bi geliyor eve. Bayramda gelecek. Tam zamanı olacak yani bebis yapmanın. Dua Et bizim için. Allah isteyen herkese sağlıklı ve salih evlatlar nasip etsin.

Mrb iyiyim cnm sukur sen nasılsın ilk ictigim ayda hemen 28 günde olmuştum adetlerim cok düzensizdi benim yumuryam olusmuyordu sonraki aylar da 21 gunde bi adet olmaya basladim ayni zamanda ovulasyon testi de kullandim senin isin daha zor ayda bi kere ins denk gelir cnm ovulasyon testinide dene derim hic deilse yumurtlama gününüde yakalarsin umarım hayırlısıyla bebegine kavusursun

Ben de iyiyi
Ben de iyiyim allah a şükür. Ya şimdilik ayda bir geliyor. Bi iki ay içinde netleşir nerde kalacağımız ondan sonra bebek planları daha da netlesir. İnşallah canım ya. Allah kimseyi o duygudan mahrum bırakmasın.

Doktorum plaquenil kullanırken emzirmeye pek olumlu bakmıyoruz dedi. Siz emziriyo musunuz? Tabi plaquenil kullanıyo musunuz? Benim bu ay tahlil sonuçlarıma bakarak doktor ilaçlarımı yükseltti. 2 plaquenil 4 te deltacortril kullanıyorum. :/

Iki tane dr a gittim hic biri demedi cnm hic bilgim yok tekrar gidince sorarim soyledigin iyi oldu evet emziremesemde sutumu sagip veriyorum erken dogumdan dolayi seninde az kalmis dikkatli ol ben bu haftada dogum yapmistim ins gununde saglikla kucagina alirsin bizim bu ilaclardan heleki kortizondan kurtulusumuz hic yok sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…