Skull Teorisine Göre Cinsiyet Tahmini

Kızlar bu teoriyi ilk kez duyuyorum benim bebis içinde tahminde bulunurmusunuz :)

Eklentiler

• Screenshot_2016-09-21-17-57-24.png
    151 KB · Görüntüleme: 288
Benim bebeğimede bakarmısınız 12+2 fotoğrafı şimdiden çok Teşekkürler

İyi de canım burada dediğin gibi sırt fotosu var ne kafatası ne elmacık kemikleri ne de çenesi nasıl yorum yapalım :)
Bende slvester yaptı diye sormustum belli oluyor demekki diyeayın 7 son e randevu aldım 14+5 gibi olacak haftamiz geç randevu aldım netlessin diye özaman atarım genital nub teorisin dede belli olur herhaldeherkes oğlun olacak diyor yaa biriside gönlüm olsun diye belki kızın olur diyen yok

Ayyy Allah gönlüne göre versin canım evladın kızı erkeği olmaz ama çok istemek nedir iyi bilirim :)inşallah kızın olur buradan yaz belli olunca

Rabbim herkesin gönlüne göre versın ya İnşallah benimde iki kızım var bi oğlum olmasını istiyorum bende ama tabiki sağlıklı hayırlı evlatlar versın Rabbim biz yinede dua edelim Taktir-i İlahi

Kızlar banada yorum yapar mısınız 13 haftalığız

Eklentiler

• image.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 229
Kızlar banada yorum yapar mısınız 13 haftalığız :)

Eklentiler

• image.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 219
Dün doktor randevum vardı ve kıza benziyor dedi kızlar sizce yanılma payı olabilirmi ?tüm belirtiler erkek gösteriyordu.

Rica etsem bize de yorum yapar mısınız? 10. ve 12. haftalarda çekilmiş görüntülerimiz.

Eklentiler

• 10.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 230
  • 12.JPG
    29,6 KB · Görüntüleme: 231
Kızlar zahmet olmazsa bende yorum alabilir miyim?

Eklentiler

• IMG_3124.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 198
  • IMG_3124.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 184
  • IMG_3125.JPG
    40,7 KB · Görüntüleme: 180
AvukatAnne lutfen bana da bir yorum. 12+1 deki usg ilki. 2. 14+1 de.

Eklentiler

• image.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 200
  • image.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 178
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…